• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Tak Vám všem také přeji krásné ránko.Sep vúbec ti to nezávidím.Schrupni si s holkama po o.
Leny dala jsem si mirenu,ale nadávala jsem si,že jsem do toho šla.Bolelo to a 6500kč v luftu.Ale už dobrý.
Tak to snad budu mít klid na 5let.No uvidíme.Jó a jinak se přidávám včera jsem strávila čtyři hoďky o žehlicího prkna.To byly himaláje.Ale nejhorší je,že už mám zase věšák plnej a pračku puštěnou. :wink:
25. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo tady je živo a já si říkala,jak tu teď dopolko nikdo nebude :sweat_smile:

Coko mě nepomáhá ani mít ty haksny nahoře...naštěstí už to není takové,ale nateklé jsou :frowning2: Jsem ráda,že zůstalo zatím teda u nohou,kamarádka měla nateklé ruce a obličej-očička měla jako vietnameček :grinning:
Tééééda jsi šikulka :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu dnes na kontrolu v 15 hod.tak musim ted uvarit,pak sprsku a holeni,protoze vcera se me nechtelo nic delat a uvidime co nas ceka na kontrole....a pak domu a budu jen lezet a mit nozky nahore...
sept,blazen 3 roky tehu ja jsem rikala,ze bych chtela bejt tehulka tak 3 mesice a konec... :grinning: :grinning: ale zase to vse okolo prejde a budes drzet prcka v ruce a to je to nejkrasnejsi na co se moc tesim a proto to vse vydrzim....
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem s dvojcaty natekla az po porodu to byla taky nadhera :wink:
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, nakoukla jsem, že je tu živo a než-li jsem odeslala jeden pracovní mail, tak už nestíhám dočítat :wink:
25. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omlouvám,le hadi mi tady kolem toho lezou a vypínaj počítač a myslela jsem,že se první neuložilo.
25. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva mil prosim pisni mi tel do IP mam jiny telefon a nemuzu najit cislo muzete mi poslat cislo do IP i ostatni :wink: :grinning:
25. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó a Sep s tím souložením :grinning: :grinning: .Však víš jak to je.Jestli to nebyla zbytečná investice.
25. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,ja myslela,ze ty nejsi natekla.....ja jsme taky nebyla a co jsem prijela sem,tak to zaclo a trva to porad asi az do konce...doufam,ze to zustane u nozek,jeste ksichtik a ruce a budu jak mumie :grinning: :grinning: to neeeeee.....
mil...to je hrozny to zehlenicko co....me to tak nebavi jsem vzdy uplne vyrizena....to bych radsi delala jine veci,ale zehleni neeee neeee.....
sept to je normalka,ze si me nevsimnes :grinning: :grinning: a smirujes vedle...
a kdopak se to vyspinkal janysek.....
25. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj urco nebyla pevne tomu verim ja mam ted delako vetsi investice :grinning:
25. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku to víš,dneska jsme nějaké osvícené,že to tu takhle žije po ránu :sweat_smile:
25. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nespala, čučela jsem na hokeje
25. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko mám nateklý lehce dole nožky...ty vnitřní kotníčky a trochu nárty,ale není to tak hrozný,páč se vejdu do bot :grinning:
25. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept a chces i moje cislo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mil moje kamoska si ji davala tady taky za dost velky prachy a pul roku mela problem a pak se to ustalilo a je sni spokojena asi si musi to telo zvyknout na ten cizi predmet v tele :grinning: taky premyslim,ze bych si po porodu pak neco dala,abych nebyla treba hned tehulka jako sept.to by me hrablo...
25. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko ty musíš jít do antiko, když chcete pak jet do Arlety pro trojčátka :grinning:
25. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cokoušku tak jedině antiperly mezi kolena-a nesmí vypadnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,to ja mam taky presne jako ty,ale do bot se nevejdu tlaci me a pali v tom nohy,takze jsem vytahla boty,ktery jsem chtela vyhodit a ted je budu nosit jsou uz vycvachtany,tak se v tom dobre jde......
janys ja jsem taky cucela na hokej,ale nic moc ti povim.....
25. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ja mu dam trojcatka holky se zblaznil ne :grinning: :grinning: ted jsem hotova a tahat tri v brisku to neeee...nejhorsi je ze nemuzu antiko,takze pak uz jen ty antiperly,ale oni je snad uz ani nedelaji :grinning:
25. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem šla udělat snídani mladýmu a nestíhám dočítat.
25. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
deda nosil duchodky cokousku a moc si je chvalil jsou siroke a pohodlne :wink:
25. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, jsou to jebalové, nedají ani jeden gól :grinning: . Ale večer jsem čučela na štafetu a pak mi potěšila i Sáblíková, u té už mi padaly víka, ale vydržela jsem.
25. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko právě co jsem o tom četla tak byly docela spokojený.Tak uvidím.A těma otokama jsem si taky užila. Hlavně nohy ty jsem měla jak bambule.Kupovala jsem si i nový kozačky,který mě jseo teď velký.
sept to jsem nosila taky,ale bohuzel ted uz je nedelaji a jeste radiovku,ale to uz taky nikde nevidis tak mam smulu :grinning: hold musim vydrzet,vtzdyt jeste 11tt a pak budu uplne v poho :grinning: :grinning:
Mil, moje kámoška si dala taky Mirenu a je s tím moc spokojená, u každého to je asi jiný, hlavně to zavedení asi. Taky přemýšlím, co si pak dám.
Čoko, neboj, po tom současném půstu kladélkový sval bude povadlý a už možná nebudeš muset nic brát :grinning:
25. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se asi necham podvazat plozeni a rodeni deti necham uz na ostatnich :grinning:
Tak mě nohy zatím neotékají.
Jak psala čoko o vyčvachtaných botách, tak jsem si ji taky představila v rozepatých důchodkách a volným kabátě :sweat_smile:
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, já myslím, že naopak bude kladéklový sval tak odpočinutý a nabytý, že to pak půjde u Cokousků samo.
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to ja taky cucela a ted bych zalehla,ale nemuzu,takze se tesim na odpolko,az prijdu od dr.a lehnu...jo a jeste se tesim na Bauera na 50tku to vyhraje a mame dalsi zlatou se na to tesim..... :grinning: to hrozne prozivam s nima a malej pak kope a fandi taky....
mil...jo budes spokojena jen si musi to telo na to zvyknout :wink: no ja si nechci uz nic kupovat,takze to odchodim v botech co mam
25. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek