• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Janysku užij si dneska výlet :wink:

Coko mě je jasný,že R.se rozhodně nebude na nic koukat,až budu v porodce :grinning: :grinning: Ten pak vždycky uvidí jak se doma všechno točí :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Marhulinko, mám na tebe dotaz, kolik jsi platila za monitor?
5. bře 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, já mám ještě po Honzíkovi tu obyčejnou odsávačku, ale myslím si, že si žádnou kupovat dopředu nemusíš, všude je mají, v případě potřeby hned koupíš. :wink:
5. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny neplatila jsem nic :wink:
5. bře 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Viď? Já si právě tohle taky říkala,že stačí pak kdyžtak koupit v lékárně,to zvládne kdyžtak i manža :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máš asi dobrou pojišťovnu, mě dr. říkala, že si ho musím zaplatit.
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik hodin jste objednaný?
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co máš za pojišťovnu? Ty jdeš i na ten první utz už do nemocnice,nebo ještě do A?
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsme objednaný na 11,30h a předtím bude monitor,takže tam dorazíme asi nějak po 11h...pak razíme na nákup a já si jedu vyzvednout balíček,objednávala jsem si lahvičky od Aventu :wink:
5. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám všeobecnou. Příští týden už jdu nejdřív na monitor do porodnice a pak na kontrolu do Arlety.
5. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už se těšíš na balíček :wink:
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem u bývalé národní...to je teda něco,že se za to musí platit...a v A.bys určo neplatila,ne?
Kolik to stojí? Ježiši mě to přijde trapný za to platit!!! :angry:

Jojo těším,objednávala jsem i nějakou kosmetiku,čajíčky pro kojící /tak doufám,že budu kojit :grinning: / a ty lahvičky v lékárně...mají tam tu startovací sadu za dobrou cenu
5. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co zavinka?? Už se těším na fotečku,jsi šikulka :wink:
5. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem stáhla fotečky, hned tam budou.
5. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vůbec na pletení,šití a tak nejsem...přitom moje mamča je v tomhle úžasná....udělá cokoli si člověk vymyslí...no to jsem po ní nesdědila..mě to prostě asi nebaví....za to něco jiného vyrábět,aranžovat a pak třeba vymalovat,něco natírat to je moje :grinning:
Hledala jsem v diskusi, když jsem to řešila s Uhlickem, tak za monitor by platila 300,- Kč v Arletě.
Každý jsme na něco jiného. :wink:
5. bře 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, to je moje největší dilema, zda budu kojit.
5. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak všeobecná poj.to asi vážně neplatí...to jsou hajzlíci!!!

Nojo taky nad tím přemýšlím,kojit bych chtěla...tady u nás v porodce teda prý rozkojí každou,oni jsou v nějakém tom programu a hodně na to dbají,aby každá kojila...hlavně pak být v klídku,aby se mlíčko neztratilo...
Ale ty jsi myslím psala,žes měla při Honzíkovi problémy s kojením,viď?? Neboj však u druhého to může být úplně jinak!! Švagrová u prvního prcka nekojila,teda jen chvilku,pak dostala strašlivý zánět,dokonce ji prcek i ukousl bradavku...tak se bála jak s druhým kojením a kojila 6měsíců v pohodě :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny zavinka je překráááááááááásnáááááááá má nádherné barvičky,je veselá - tak to mám ráda!!!! Smekám :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,
tak marhul porad cela no ja rikam zitra porodis je to krasny datum :dizzy_face: :dizzy_face:
ja taky nebudu kupovat odsavacku driv si myslim,ze se pak da koupit hned....a lahvicky o tom premyslim,ale na co kdyz budu kojit.....si fandim co?Me se porad dr.pta jestli chci kojit,ze tady ty skopcaci pry moc nekoji,aby nemeli vytahany prsa to nechapu :grinning: :grinning:
leni jdu mrknout na fotecky...... :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, no právě, že jsem u mladýho měla problémy, netvořilo se mi mlíko, snažila jsem se jak to šlo, tak jsem zvědavá jak to bude teď.
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jo aby neměly vatahaný kozenky,jo?? No to je úžasný důvod nekojit,vážně :grinning: :grinning:
Jojo i zítra je krásný datum...no však si to prcek rozhodne už to nechávám na něm :grinning:
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coko, dneska je jiná doba, všechno hned můžeš všude koupit, tak to je dobrý.
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny datumy jsou krásný, když je to datum narození.
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, užijte si to u pana doktora a těšíme se na zprávičky. :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu něco dělat.
5. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny krasna zavinka fakt super....
marhul fakt me se ptal dr.jestli budu kojit a tak jsem na nej koukala jako debil a rikam ze jo a on,ze tady moc kojit nechteji a ze on to musi psat do papiru....nechapu to,kdyz muzu tak budu kojit ne???To rikam porad,ze tady jsou ty holky nafoukany a jiny :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo jiný kraj,jiný mrav :grinning: :grinning: Jsou to paka teda vážně
5. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo :grinning: :grinning: to mas pravdu.......se tesis na kontrolu vid :wink: :wink: uvidis naposledy Kubicka na UTZ a zitra ho mas v naruci...to je krasny.....
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek