Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
5. bře 2010

Tak jsem trochu poklidila a jsem nějaká unavená, tak se půjdu natáhnout k telce.

uhlicek
5. bře 2010

Ahoj holky koukam,ze jste resili monitor,ja jsem u ministrestva vnitra a musela jsem si ho zaplatit.
Leny2 krasna zavinocka,ja jsem na tyhle veci tele,jediny co umim a bavi me to je vysivani.
Coko to jsou pekny paka ty nemky.ze nechteji kojit.
Marhulinko uzij si posledni kontrolu u dr. 🙂
Dnes jsme byli s Kubistou na vazeni tak ma 5.30kg,cvalda jeden,ale v noci se ted budi uz jen jednou,tak to jde.

leny2
5. bře 2010

Ahoj Uhlicku,
to je Kubíček pěkný a v noci hezky spinká, to je zlatý dítě. 🙂
Jsem tě propásla, chtěla jsem se zeptat, jak to chodí v té nemocnici na tom monitoru, jestli se tam nějak dlouho čeká, jestli mám jet dřív hned ráno nebo dýl? Stačí když budu mít s sebou průkazku nebo mám brát taky ty zprávy co mi dávají v Arletě?

leny2
5. bře 2010

U nás je pěkná vánice 😒

coko.joko
5. bře 2010

leny,tady sviti slunicko,ale venku je zima.Jsem ted prisla a pekne prituhuje..takze slunicko jako,kdyz neni...hlasi snih,tak jsem zvedava jak to dopadne.... 😉 😉

leny2
5. bře 2010

Dorazili mi kluci domů, tak se jim jdu věnovat.

marhulinka
autor
5. bře 2010

Tak jsme doma....jsem kapůto,tak jen v rychlosti...vše o.k.,dneska byl prcek na monitoru pěkně živý,hezky nám tam i lítala křivka,ale zatím bez velkých kontrakcí.
Hrdlo mám zcela uzrálé,doky mě trochu obkroužil a necháme to na prckovi...však ještě chvilku čas má...do tohodle počasí se mu prý určitě chtít nebude 😀 No a dávali si tam se sestřičkou tip,že nejpozději do středy je venku 😀 Tak jsem zvědavá 😵 Jinak nám dneska ukázal nádherně prcka,udělal si na nás dost čas a tak jsme ho krásně šmírovali...a teda spáč to vážně není 😀

marhulinka
autor
5. bře 2010

Opatrujte se...jdu se natáhnout

marhulinka
autor
5. bře 2010

Joooooo a mezi dveřma jsme se potkaly se Sept 😵 Ona určo písne 😵

leny2
5. bře 2010

Marhulinko, tak uvidíš, kdy se Kubíček rozhodne vykouknout na svět. 🙂

coko.joko
5. bře 2010

Marhul,tak super zpravicky 😉
ja mam dodelano,delala jsem tu buchticku na zitra...je to docela pracny,ale jsem holka sikovna a tak to mam hotove... 😀 😀

janysek70
5. bře 2010

Ahojky, tak vidím žádný přírůstek zatím nemáme 😉

janysek70
5. bře 2010

Leny jsi šikulka, to bych nedělala, já si šiji jen záclony, závěsy, polštářky...
Mamina dnes zase rabovala obchod s vlnami a u babičky projela praktické ženy a už zase bude plést..., já měla mít čtyřčata, aby to unosila 😉

marhulinka
autor
5. bře 2010

Tak jdu nakouknout 😕 😕

marhulinka
autor
5. bře 2010

Copak jsi Coko dělala za buchtičku?? Aaaale když je pracná,tak to snad teď ani vědět nechci radši 😀 😀 😝 😝

Janysku co výlet?? Aaaaa a bude se plést...ale ať mamča plete svetříky větší,v srpnu by se mimčo uškvařilo 😀 😀

janysek70
5. bře 2010

Výlet super, ale studený.....
Svetříky budou za chvíli asi i pro školní věk 😀
V Tetě jsem si koupila v akci pampers ubrousky - 6 balení za 2 stovky

janysek70
5. bře 2010

Boty na jaro jsem nekoupila, nemají zatím žádný výběr

marhulinka
autor
5. bře 2010

Nojo brrr my vyjeli ze sluníčka a v Blešně normálně v 11h tma jak v noci a chumelenice,že to ani stěrače nebrali...faaaaaaak úžasný počásko 😠 😠
Tyyyyyyyvago to se bude utírat prcinka 😀

janysek70
5. bře 2010

Teď říkali ve zprávách, že po 15.3. už má být přes den 10 stupňů, ošklivo bude do středy a pak se začne pomalu póčo lepšit

septim
5. bře 2010

no to jse, zvedava uz aby to bylo

marhulinka
autor
5. bře 2010

Jééé rosnička je tu...já už chci hezkyyyyyyyyyy...takhle ať je mimčo raději v bříšku....si počkáme až bude hezky 😅

marhulinka
autor
5. bře 2010

A Septimka je tu...tak ještě jednou ahoj 🙂

marhulinka
autor
5. bře 2010

Coko jsem tě teď zahlédla vedle,tak sem taky našupajdi!!!

coko.joko
5. bře 2010

janysku,teda a kde jsi byla na vylete.....ja si ted taky nic nekupuji a to maji tak krasny veci.....vcera me chtel Vrata porad neco kupovat k narozkam a ja jsem mu rikala,ze to nema cenu,ze nevim jak budu vypadat po porodu a tak nakonec uznal,ze teda neeee........
marhul zase neni tak pracna,ale trochu jsem se spotila 😀 😀

septim
5. bře 2010

taky jsem koukala ze je cokousek vedle, zdravim marhulko podruhe 😀 ja myslimze pujde ven ve ctvrtek 😉

coko.joko
5. bře 2010

no,no me nejak hlidate 😀 😀 devcatka.........

marhulinka
autor
5. bře 2010

Coko já se potím i bez toho,tak raději ne,díky 😀

Sept ve čtvrtek jo?? No já si myslím,že příští pátek se zase na doktora pojedeme podívat 😀 😀 😀

marhulinka
autor
5. bře 2010

Jasně,že hlídáme!! To musí být!!

septim
5. bře 2010

ne doma obkrouzite jeste parkrat a prdolka pujde ven 😉

coko.joko
5. bře 2010

marhul,ja se taky potim a otekam a mam toho dost si myslim....takze me to taky staci,ale porad si rikam,ze se nedam......a hlavne me ted znervoznuje to,ze mam porad 36.7 a nevim jestli to tak ma bejt a nebo ne.....