Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
5. bře 2010

Janysku užij si dneska výlet 😉

Coko mě je jasný,že R.se rozhodně nebude na nic koukat,až budu v porodce 😀 😀 Ten pak vždycky uvidí jak se doma všechno točí 😀 😀

leny2
5. bře 2010

Ahoj holky,
Marhulinko, mám na tebe dotaz, kolik jsi platila za monitor?

leny2
5. bře 2010

Marhu, já mám ještě po Honzíkovi tu obyčejnou odsávačku, ale myslím si, že si žádnou kupovat dopředu nemusíš, všude je mají, v případě potřeby hned koupíš. 😉

marhulinka
autor
5. bře 2010

Leny neplatila jsem nic 😉

marhulinka
autor
5. bře 2010

Viď? Já si právě tohle taky říkala,že stačí pak kdyžtak koupit v lékárně,to zvládne kdyžtak i manža 🙂

leny2
5. bře 2010

Tak máš asi dobrou pojišťovnu, mě dr. říkala, že si ho musím zaplatit.

leny2
5. bře 2010

V kolik hodin jste objednaný?

marhulinka
autor
5. bře 2010

Co máš za pojišťovnu? Ty jdeš i na ten první utz už do nemocnice,nebo ještě do A?

marhulinka
autor
5. bře 2010

Dneska jsme objednaný na 11,30h a předtím bude monitor,takže tam dorazíme asi nějak po 11h...pak razíme na nákup a já si jedu vyzvednout balíček,objednávala jsem si lahvičky od Aventu 😉

leny2
5. bře 2010

Já mám všeobecnou. Příští týden už jdu nejdřív na monitor do porodnice a pak na kontrolu do Arlety.

leny2
5. bře 2010

To už se těšíš na balíček 😉

marhulinka
autor
5. bře 2010

Já jsem u bývalé národní...to je teda něco,že se za to musí platit...a v A.bys určo neplatila,ne?
Kolik to stojí? Ježiši mě to přijde trapný za to platit!!! 😠

Jojo těším,objednávala jsem i nějakou kosmetiku,čajíčky pro kojící /tak doufám,že budu kojit 😀 / a ty lahvičky v lékárně...mají tam tu startovací sadu za dobrou cenu

marhulinka
autor
5. bře 2010

A co zavinka?? Už se těším na fotečku,jsi šikulka 😉

leny2
5. bře 2010

Právě jsem stáhla fotečky, hned tam budou.

marhulinka
autor
5. bře 2010

Já vůbec na pletení,šití a tak nejsem...přitom moje mamča je v tomhle úžasná....udělá cokoli si člověk vymyslí...no to jsem po ní nesdědila..mě to prostě asi nebaví....za to něco jiného vyrábět,aranžovat a pak třeba vymalovat,něco natírat to je moje 😀

leny2
5. bře 2010

Hledala jsem v diskusi, když jsem to řešila s Uhlickem, tak za monitor by platila 300,- Kč v Arletě.

leny2
5. bře 2010

Každý jsme na něco jiného. 😉

leny2
5. bře 2010

Marhu, to je moje největší dilema, zda budu kojit.

marhulinka
autor
5. bře 2010

Aha tak všeobecná poj.to asi vážně neplatí...to jsou hajzlíci!!!

Nojo taky nad tím přemýšlím,kojit bych chtěla...tady u nás v porodce teda prý rozkojí každou,oni jsou v nějakém tom programu a hodně na to dbají,aby každá kojila...hlavně pak být v klídku,aby se mlíčko neztratilo...
Ale ty jsi myslím psala,žes měla při Honzíkovi problémy s kojením,viď?? Neboj však u druhého to může být úplně jinak!! Švagrová u prvního prcka nekojila,teda jen chvilku,pak dostala strašlivý zánět,dokonce ji prcek i ukousl bradavku...tak se bála jak s druhým kojením a kojila 6měsíců v pohodě 🙂

marhulinka
autor
5. bře 2010

Leny zavinka je překráááááááááásnáááááááá má nádherné barvičky,je veselá - tak to mám ráda!!!! Smekám 😵

coko.joko
5. bře 2010

Dobre ranko holky,
tak marhul porad cela no ja rikam zitra porodis je to krasny datum 😵 😵
ja taky nebudu kupovat odsavacku driv si myslim,ze se pak da koupit hned....a lahvicky o tom premyslim,ale na co kdyz budu kojit.....si fandim co?Me se porad dr.pta jestli chci kojit,ze tady ty skopcaci pry moc nekoji,aby nemeli vytahany prsa to nechapu 😀 😀
leni jdu mrknout na fotecky...... 😵

leny2
5. bře 2010

Marhulinko, no právě, že jsem u mladýho měla problémy, netvořilo se mi mlíko, snažila jsem se jak to šlo, tak jsem zvědavá jak to bude teď.

marhulinka
autor
5. bře 2010

😀 😀 😀 jo aby neměly vatahaný kozenky,jo?? No to je úžasný důvod nekojit,vážně 😀 😀
Jojo i zítra je krásný datum...no však si to prcek rozhodne už to nechávám na něm 😀

leny2
5. bře 2010

Ahoj Coko, dneska je jiná doba, všechno hned můžeš všude koupit, tak to je dobrý.

leny2
5. bře 2010

Všechny datumy jsou krásný, když je to datum narození.

leny2
5. bře 2010

Marhulinko, užijte si to u pana doktora a těšíme se na zprávičky. 🙂

leny2
5. bře 2010

Já jdu něco dělat.

coko.joko
5. bře 2010

leny krasna zavinka fakt super....
marhul fakt me se ptal dr.jestli budu kojit a tak jsem na nej koukala jako debil a rikam ze jo a on,ze tady moc kojit nechteji a ze on to musi psat do papiru....nechapu to,kdyz muzu tak budu kojit ne???To rikam porad,ze tady jsou ty holky nafoukany a jiny 😀 😀

marhulinka
autor
5. bře 2010

Nojo jiný kraj,jiný mrav 😀 😀 Jsou to paka teda vážně

coko.joko
5. bře 2010

jo,jo 😀 😀 to mas pravdu.......se tesis na kontrolu vid 😉 😉 uvidis naposledy Kubicka na UTZ a zitra ho mas v naruci...to je krasny.....