• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Coko, tak to jdeme skoro všichni na nějakou mňamku. :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, hezká mašinka :slight_smile: , mňam, taky bych si dala :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hledám na netu isnpiraci na melíry, v pátek jdu ke kadeřnici, tak chci vymyslet nějakou změnu.
6. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leny to jdem vsichni to bude veselo u vsech,akord,ze nemuzeme pit :grinning: :grinning:
6. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel mi přinesl kávičku a tatranku a ptá se, proč se u té práce na PC směju :grinning: , jsem si totiž šla něco vytisknout, abych to dala šéfovi, když budu nyní nějaký den mimo
6. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty se mas teda....tatranku a kavicku to je servis holka..... :grinning: taky se nekdy tlemim do PC a ten muj nechape proc???
6. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám hotovo, jdu se zkulturnit, kdyby tam nějaký soudruh rozdával karafiáty a fotilo se do novin :grinning:
6. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: janysku,tak to jo udelej krasnou a uzij si to....
me za chvilku prijdou sousedi,tak se jdu taky udélat trochu hezka :dizzy_face:
6. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty uz krasna jsi cokolino :wink: vse nej k tvym 25tym narozenim hlavne at jste vsichni v poradku :wink:
6. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
K nám přijela taky nečekaná návštěva, teď odjeli, tak se jdu strojit a razíme. Tak si to užijte. :slight_smile:
6. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky tak se na vás jdu dneska podívat.
Včera to nějak nešlo, dorazila mrcha a bylo mi
zle jako ještě nikdy. Jdu vás dočíst.
6. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný večer přeji...a kdyžtak i neděli...nevím,jestli se tu zítra ukážu...

Tak se opatrujte...koukám,že se budou rozdávat karafiáty-červený,jak jinak,co?? :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak ja jsem vcera dosla domu az o pul dvanacty,takze vecer krasny.....ale sekla jsem se u kamosky a tak nakonec Vrata volal do ciny a pro pizzu a jedlo se u navstevy :grinning: :grinning: ale dulezite je,ze mam postylku jeste teda v aute a pak pujde do sklepa a spoustu veci okolo... :dizzy_face:
Sept ty si me pekne pridala roky :grinning: :grinning: me je teprve 20 let.....ti teda dekuji :grinning: :grinning:
marhul v jicine jsou jen cerveny karafiaty :grinning:
7. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky při neděličce :wink:
7. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak jste včera taky měli hezký večer :wink:
Jůůů a máš postýlku a co dalšího??
7. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teď sedím na netu a hledám nějaké dárečky...budou teď od března jen samé narozeninky v rodině a nebudeme nikde lítat po obchodech,tak musím na něco narazit a objednáme to přes net :wink:
7. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jsem právě vylezla z pelechu a snídám. :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny jak taky?? My už jsme teda od sedmi vzhůru,ikdyž jsme šli kousek po jedné :grinning: :grinning: Já už čekám na návštěvičku,přijde švára s neteřinkou-tak ji zase umačkám :grinning:
7. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, něco nového u tebe? Jak se cítíš?
7. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny cítím se pořád stejně,jen v noci jsem cítila,co ještě nikdy...jakoby najednou prcek klesnul dolů-najednou takový pocit,jako když cukne hodně hlavičkou a dole mě to začalo všechno píchat-jakoby močová i kakací trubice :grinning: Tak nevím :sweat_smile: Jinak pořád ze mě odchází ty hleny...včera jsem hodně špinila až do večera,dneska zatím ne...no a podbřišek a v kříži mě po intervalech bolí,ale ty intervaly jsou dlouhý....takže se to pořád jen připravuje :grinning:
7. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tohle čekání je úžasný zážitek :grinning:
7. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, tohle jsem u prvního těhu teda vůbec neměla, mě začlo být o půlnoci divně, ve 2 hod. mi odešla hlenová zátka a pak jsme jeli a mladej se narodil o půl desáté. To jsem nevěděla, že může ta zátka takhle odcházet postupně. Tak uvidím, jak to bude teď se mnou.
7. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na příští týden skoro na každý den něco, tak si myslím, že mi to uteče rychle tento týden.
7. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doky mi říkal,že hlenová zátka může odcházet i klidně 3týdny před porodem,prostě postupně...nebo hold najednou a nebo taky až při porodu :grinning: Takže si člověk může vybrat,co?? Švagrová mi včera říkala,že jí zátka odcházela asi tři dny...
Pak to má člověk poznat,že se to blíží :grinning: :grinning:

Jůůů to ti týden uteče jako voda...já mám domluvené ještě lattéčko v pondělí dopolko,když neporodím :grinning:
7. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, tak to jsem vůbec nevěděla, že to takhle může dlouho trvat, to pak je fakt dlouhé čekání a nevíš, zda už nebo ne.
7. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám volné akorát pondělí, jinak v úterý jedu na natáčení do porodnice, ve středu na kosmetiku, ve čtvrtek do Arlety a v pátek ke kadeřnici.
7. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě,člověk to pak nemá ani jak podle čeho poznat,že se to blíží :grinning: Hold je to pak překvápko :dizzy_face:

Už jsi vybrala melírky?? Já mám stříhání slíbeno po porodu,až tu bude mamča,tak mě ostříhá,tak se těšííííííííím :wink:

Já jedu kdyžtak do A. v pátek :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, piješ ten maliníkový čaj?
7. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ještě nezačla, ale už bych asi mohla, viď?
7. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jeden nápad na melíry, uvidím jak mi to schválí kadeřnice. :wink:
7. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek