• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
marhul,mam jeste nejaky vecicky,do postylky dalsi mantynel a povleceni,cestovni postylku,kyblik na koupani,ale v tom asi koupat nebudu,protoze se bojim...a taky jsem dostala od male 5tilety Simonky panenku a pry to bude pro naseho prcka :grinning: :grinning:
Vcera me taky vypravela kamoska a rikala,ze mela porod uplne super v noci ji praskla plodova voda a jela do nemocnice a tam za dve hodky porodila a bylo to...taky bych to chtela mit takhle.....
leny,tak to se nebudes nudit koukam....kazdy den neco....
janys se kocha tou rudou kytkou,ze ani nenekoukne :grinning:
7. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Zrovna ho dopíjím :grinning: :grinning: :grinning: Ale pravidelně ho piju až poslední dny,předtím jsem to flákala :sweat_smile:
7. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a fakt si myslite,ze ten malinikovy caj pomaha....
7. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tééééda Cokousku to je věciček,to je supeeeeeeeeer!!!!

Jooo to jsem si taky říkala,že bych to takhle chtěla,aby mi prdla voda a šupky do toho...jenže něco jiného je pak realita :grinning: :grinning: Já se kolikrát ohýbám nebo jdu do dřepu a čekám,že prdne a ono nic :grinning: :grinning:

Nojo Janys se včera přežrala zákusků a kochá se karafiátem....no a to víš,jestli ji i fotili :grinning:
7. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko co vím od holek,tak co pily maliníkový čaj,tak většinou zrovna ony měly ten porod takový o.k.,ale samozřejmě to nemuselo být čajem :grinning: :grinning:
Mě i chutná,mám ráda bylinkový čajíky,takže mi to nevadí to pít a co bych pro ten dobrý pocit neudělala :sweat_smile:
7. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, ptala jsem se teďka na kontrole dr. jaký má na to názor, ale jen se tak usmívala a nic neříkala, ale uškodit to nemůže, takže je to dobrý.
7. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem objednala nějaké dárečky,tak mám splníno a jdu to tu trochu poklidit,za chvilenku přijde švára s neteřinkou :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu a od kdy se má tak začít pít?
7. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, takových věcí, to je super, že nemusíte vše kupovat.
autor
Jsem chutnala třeba ten Gravimilk a to mi teda vůbec nejelo...brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale už jsem si koupila rozpustný čajík pro kojící-tak snad budu kojit :grinning: od Hippu :slight_smile: mňam
Taky mám koupený kojící čaje.
7. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já četla,že maliníkový čas pít od 34tt a teď nedávno jsem zase četla,že od 38tt-tak já ho piju taky až takhle...nebylo to pravidelně až teď :grinning:
Gravimilk jsem pila taky u mladýho, docela mi chutnal.
marhul,to ja kdyz jdu do drepu a nebo se ohybam,tak se pak sotva narovnam :grinning: :grinning: hrozne me ted vyrostlo bricho si pripadam jako balon...a bude hur...
no,jo janys se vcera fotil a bude v Jicinskych listech :grinning: :grinning:
tak ho pekne bumbej a treba se Kubicek uz vyklube na svet..i kdyz je venku jeste zima,tak si ho nech chvilku v brisku,tam mu je teplicko
7. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My musíme ještě koupit cestovní postýlku,až budeme jezdit v létě na chaloupky :slight_smile:
Tak já jdu vařit a žehlit, odpoledne jedem na návštěvu k babi a tchýni.
Marhu, teď mají krásné cestovní postýlky a nejsou ani drahé.
7. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě právě jak to bříško kleslo,tak jsem víc ohebná :dizzy_face: :dizzy_face: Takže se shýbám v pohodě...taky si toho všimnul R.a už mi nic nesbírá,když mi něco spadne :angry: To prohlídnul kruciš :zipper_mouth:

Tak se loučím,užijte si krásnou neděličku :wink:
Coko, nojo Janýsek se nám asi přepapa zákusků a tak dospává.
Ty taky Marhulinko :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky tehu caje,ale jsou tak hnusny,ze je mam pekne schovany a mozna pujdou i smer kos....me nikdy nechutnali caje,ale ted teda piju jen merunkovy jiny neee :grinning: :grinning:
jo jsem rada,ze to mame pujceny a ja to nemusim kupovat vse...porad si rikam,ze to je stejne na chvilku a mit vse nove to radsi za ty penize koupim prckovy neco na sebe.....
7. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky už loučím, nebo nic neudělám, pá.
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mej te se holky ja jdu taky varit a pak sebou placnu na gauc....a budu dnes odpocivat a nic nedelat :grinning:
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky kdepak jste?
Potřebovala bych se na něco zeptat. :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky při neděli, no vy mi to MDŽ závidíte :grinning:
7. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janýsku ještě jsi tu? :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zase sama jako kůl v plotě :unamused:
7. bře 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janys jasne my ti to prejem a moc....to jen tak nekdo nedostane rudy karafiatky a k tomu kavicku se zakuskama :grinning: :grinning:
ja jsme se dala do skladani puzzle a boli u toho zada jako blazen,tak mam pauzu a jdu si udelat neco k jidlu bo mam hladika.....
SEPT-kdepak jsi dnes.....jak hrala Misa basket....
mysko,kdyz ty si vybiras vzdy hodiny kdyz jsou vsechny pryc :grinning:
7. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá konečně tu někdo je :wink:
7. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko copak skládáš za puzzle?
7. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek