Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
20. bře 2010

To jo, kdyby hezky spinkal jako Kubíček od Marhu, tak by byl zlatý mimčo, ono když se člověk vyspí dobře, tak to je pak znát.

coko.joko
20. bře 2010

no leny16 to se mas,ze nemusis varit kazdy den.....to ja jo a o vikendu taky,teda kdyz je doma 'Vrata a to delam i polevky,takze fakt porad neco vymyslet je uz nad moji hlavu a i veceri a porad dokola,jsem zvedava jak to budu zvladat az bude prcek....a co papate leny16 jen mrkvicku nebo uz jsi zkousela neco jineho

leny16
20. bře 2010

ale bude mě to muset začít bavit, kvůli Vaness. Manža je nenáročný....a má obědy v práci

leny2
20. bře 2010

Taky bych hned něco skládala, ale neměla bych to asi kam dát pak.

leny16
20. bře 2010

coko-už jsme měly i k tomu brambůrku a šmakovalo

leny16
20. bře 2010

leny-mně Vaness spí celou noc už asi od 1. měsíce, ale ze začátku jsem byla hotová, až jsem z tý únavy měla depky

leny16
20. bře 2010

Vaness se ni budila ze začátku taky málo, ale pak jsem jí musela tak 2 hodky uspávat a to bylo na palici. Neumím si představit takhle fungovat dlouho

coko.joko
20. bře 2010

leny byl to obraz od Tom du Bois a pekne tezky....ale mam to za tri dny jsme to dala......
leny2 ja ho dam na chodbu....no jsem si rekla,ze uz zadny puzzle nechci,ale sousedi me donesli,tak jsem ho musela slozit....
je tak to je super,ze Vaness chutna.....a to das jen mrkev a brambory uvaris a rozmixujes

leny2
20. bře 2010

Tak to je Vanesska dobrá s tím spaním i s tím jídlem, u nás ty první zeleniny a tak moc nešmakovaly.

leny16
20. bře 2010

coko-až bude prcet, tak hotd se bude muset polevit ve vařeí, alespon na chvilku a večeře může být- co si kdo vezme z lednicky

leny16
20. bře 2010

taky mi jednou z toho zvracela 😖
coko-jj, jen uvařím na páře a umixuji s převařenou vodou dohladka

leny2
20. bře 2010

Kluci se o sebe postarají, kdyžtak něco taťka připraví, o to se nebojím. Oni už se snad těší, jak budou spolu válčit až budu v porodnici, když to tak sleduju. 🙂

leny16
20. bře 2010

tak to je super leny, že se tak hezky postarají 🙂

leny16
20. bře 2010

to bude dvojka 😀

leny2
20. bře 2010

Ještě jsem zvědavá jak bude taťka trpělivý s psaním úkolů, ale oni si poradí. 😉

leny2
20. bře 2010

Teď byl mladej celý týden doma, byl nastydlý, tak jsme dopisovali plno stránek a to bylo na dlouho, hlavně aby byl zdravý a chodil do školy, to toho pak není moc.

leny16
20. bře 2010

určitě si poradí 🙂
krřize tě naučí spoustu věcí.....

leny16
20. bře 2010

za chvilku jdu cvičit 🙂

leny16
20. bře 2010

tak papa

leny2
20. bře 2010

Jo jo, půjdu na ty langoše, už mi z toho sedění bolí záda.

leny2
20. bře 2010

Leny, užij si cvíčo.

leny16
20. bře 2010

jj, díky, už letíííím 🙂

marhulinka
autor
20. bře 2010

Leny u nás v porodce měli svoje vložky,takže jsem používala jejich a byly lepší než ty co jsem si koupila...ještě jsem vyfásla 2 balíky domů 😉

Odsávám po ránu,to mám strašlivě nalitá prsa,že mi to teče všude 😀

leny16
20. bře 2010

to znám marhul, to pak bolí prsa a prostě to mlíčko musí ven 🙂
Mlíčko ti po čase přestane tolik téct, to jsem pak používala jen odličovací tampony, místo vložek do podprdy 😅

leny2
21. bře 2010

Ahoj holky,
přeji hezkou neděli.

Marhulinko, tak to máte dobrý u vás v porodnici, že vám vložky dávají, tady musíme mít svoje. To je dobře, že máš tolik mlíčka, Kubíček bude hezky živenej.

janysek70
21. bře 2010

Zdravím při neděličce 🙂
Kontrola: Leny skoro už 😲 , Čoko se to kvapem blíží a Sep je mým předvojem

coko.joko
21. bře 2010

Zdar janys,
leny ta za chvilku bude taky maminka 😎 ja mam jeste ca par tydnu a doufam,ze to vydrzim do konce,ale mam takove bricho,ze jsem rada,ze chodim....mam fotku v albu 😀 😀

janysek70
21. bře 2010

Okouknu ti pupíka....
Jsem si psala o převod fotoalb,tak jsem zvědavá, zda se mi tu objeví......

janysek70
21. bře 2010

😵 Tak ten už je luxusňácký 😵 😵 , ještě vydrž 😉

coko.joko
21. bře 2010

janysku,to je stejne divny,ze se ti stratila ta alba 😒 jo bruch mam velky a uz me moc prekazi 😀 hlavne kdyz lezim,tak malej se tam krouti a asi uz mu je tam tesno a to poroste ted jeste vic...ufffff 😎
a co vy uz mate pokojcek....