• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Zrovna máme vše vystěhovaný, tak to tu je, jak když něco bouchlo, velký PC je odpojen a tak mám internet nějak provizorně napíchlý, abych mohla na noťas a fungovala mi hlavně pošta..... Michal ještě udělal nějaké drobné opravy zdí a necháváme to vyschnout a zítra začne malovat. Už aby to bylo, pak budu gruntovat postupně ostatní místnosti, mi ten pobyt v nemocnici vystrašil, že nemám nic hotové a kdybych tam třeba zase musela lehnout, tak nevím, kdo by to tu udělal...
21. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi alby nejsem jediná, našla jsem, jak si o ně píší i jiné holčiny.....
21. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musel by Michal kdo jiny by to udelal.....ale nestras,ze tam pujdes znova,ted uz budes doma a v klidu pekne....
ja se jdu zitra vecer podivat do jedny porodky,kde je ta moje pani co ji mam k dispozici a ta me vse ukaze a zacne me pomalu vse vyvetlovat a tak jsem zvedava....
21. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, už se ti to blíží, tak to chce se připravit.....
Někdo by to udělat musel, ale já si to udělám nejlíp :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ja si to taky rada udelam sama a hlavne vim kde co je a proste je to lepsi....No jinak jsem videla jak Vrata zehli pliny a jedna plina mu trvala 5 minut,ale zvladl to uplne presne na jednicku...ale kdyby mel zehlit vse tak to nemame ani do jednoho roku hotovy....
21. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si nachystat shampon, jsem zpracovala Michala, že jestli chce ostříhat, že mi musí naplácat barvu :grinning:
21. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak utikej mej se a pa.........
21. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně je musíme pořád chválit, jak jim vše jde, oni se pak snaží, že?
21. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysku,to ja chvalim porad a je to znat :sunglasses: mas videt jak pak chodi.......
21. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme oba v pucu, já mám ohnivý a Michal krátký vlas, aby se nás v úterý to naše dítko neleklo, tak jsme museli :grinning:
21. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobre janysku,ze jste krasny...ja jdu ve ctvrtek taky na UTZ a na ozvy,tak se taky moccccc tesim.....jsem chtela jit taky na blond zpatky,ale necham to az po porodu.....
21. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuji co nového, jestli se tu někdo objevil a ona Janýsek, hurá, že jsi zase mezi námi.

Coko, to je pořádný bříško, to nebude žádný prcek. :wink:
21. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, už máš výsledky?
21. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2,nestras uz ted ma 2000g a to bylo pred 14 dny,tak se bojim co me rekne ted ve ct..... :dizzy_face:
21. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, volám zítra :unamused:
21. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, tak to držím palečky, ale bude to dobrý. Jé a ty budeš vědět co to bude. :wink:
21. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad budu a do telefonu mi to řeknou :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad budu a do telefonu mi to řeknou :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janysku,to bude holcicka vim to :wink: ja jsme ted dala sprsku a nejak me to zmohlo :dizzy_face: ted si dam ovoce a pak telku a postel
21. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze uz mas fotoblog janysku,ale zadny fotky tam nejsou :unamused:
21. bře 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,
tak už jsem zase doma a jdu vás dočíst :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, a kdy tě pustili z nemocnice?
21. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mysicko, jak bylo?
21. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky tipuju u Janýsku holčičku. :wink:
21. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zvedava jak teda zitra janysek poridi a co ji reknou holka a nebo kluka :dizzy_face:
cusik mysko......
21. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, tak zítra máš prohlídku porodnice?
21. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím jet zítra s mladým k doktorce, ještě stále není fit, dneska v noci brečel bolestí uší od rýmy, takže bude dál doma, odpoledne měl i průjem, no paráda. :unamused:
21. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,zitra az vecer po pul devaty vecer....snad to klapne,pokud tam nebude hodne mamin rodit,to bych teda videt nemusela :grinning: slouzi prave ta moje pani,ktera me bude pripravovat na vse...pak mam jeste 2 porodky a na konec se rozhodnu kam pujdu...
21. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je leny chudak,tak at se dostane z toho brzo....
21. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty si budeš teprve vybírat kde budeš rodit? Tak to jo, tak ať pořídíš.
21. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašně dlouho nemocný nebyl a zrovna teď, když se to vůbec nehodí, hlavně, aby se uzdravil než se mimčo narodí.
21. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek