Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
21. bře 2010

Zrovna máme vše vystěhovaný, tak to tu je, jak když něco bouchlo, velký PC je odpojen a tak mám internet nějak provizorně napíchlý, abych mohla na noťas a fungovala mi hlavně pošta..... Michal ještě udělal nějaké drobné opravy zdí a necháváme to vyschnout a zítra začne malovat. Už aby to bylo, pak budu gruntovat postupně ostatní místnosti, mi ten pobyt v nemocnici vystrašil, že nemám nic hotové a kdybych tam třeba zase musela lehnout, tak nevím, kdo by to tu udělal...

janysek70
21. bře 2010

S těmi alby nejsem jediná, našla jsem, jak si o ně píší i jiné holčiny.....

coko.joko
21. bře 2010

No musel by Michal kdo jiny by to udelal.....ale nestras,ze tam pujdes znova,ted uz budes doma a v klidu pekne....
ja se jdu zitra vecer podivat do jedny porodky,kde je ta moje pani co ji mam k dispozici a ta me vse ukaze a zacne me pomalu vse vyvetlovat a tak jsem zvedava....

janysek70
21. bře 2010

Jj, už se ti to blíží, tak to chce se připravit.....
Někdo by to udělat musel, ale já si to udělám nejlíp 😀 😀

coko.joko
21. bře 2010

Jo ja si to taky rada udelam sama a hlavne vim kde co je a proste je to lepsi....No jinak jsem videla jak Vrata zehli pliny a jedna plina mu trvala 5 minut,ale zvladl to uplne presne na jednicku...ale kdyby mel zehlit vse tak to nemame ani do jednoho roku hotovy....

janysek70
21. bře 2010

Jdu si nachystat shampon, jsem zpracovala Michala, že jestli chce ostříhat, že mi musí naplácat barvu 😀

coko.joko
21. bře 2010

Jo tak utikej mej se a pa.........

janysek70
21. bře 2010

Hlavně je musíme pořád chválit, jak jim vše jde, oni se pak snaží, že?

coko.joko
21. bře 2010

Janysku,to ja chvalim porad a je to znat 😎 mas videt jak pak chodi.......

janysek70
21. bře 2010

Tak už jsme oba v pucu, já mám ohnivý a Michal krátký vlas, aby se nás v úterý to naše dítko neleklo, tak jsme museli 😀

coko.joko
21. bře 2010

To je dobre janysku,ze jste krasny...ja jdu ve ctvrtek taky na UTZ a na ozvy,tak se taky moccccc tesim.....jsem chtela jit taky na blond zpatky,ale necham to az po porodu.....

leny2
21. bře 2010

Nakukuji co nového, jestli se tu někdo objevil a ona Janýsek, hurá, že jsi zase mezi námi.

Coko, to je pořádný bříško, to nebude žádný prcek. 😉

leny2
21. bře 2010

Janýsku, už máš výsledky?

coko.joko
21. bře 2010

leny2,nestras uz ted ma 2000g a to bylo pred 14 dny,tak se bojim co me rekne ted ve ct..... 😵

janysek70
21. bře 2010

Leny, volám zítra 😒

leny2
21. bře 2010

Janýsku, tak to držím palečky, ale bude to dobrý. Jé a ty budeš vědět co to bude. 😉

janysek70
21. bře 2010

Jj 😵 😵 😵 😵 snad budu a do telefonu mi to řeknou 🙂

janysek70
21. bře 2010

Jj 😵 😵 😵 😵 snad budu a do telefonu mi to řeknou 🙂

coko.joko
21. bře 2010

Janysku,to bude holcicka vim to 😉 ja jsme ted dala sprsku a nejak me to zmohlo 😵 ted si dam ovoce a pak telku a postel

coko.joko
21. bře 2010

Koukam,ze uz mas fotoblog janysku,ale zadny fotky tam nejsou 😒

mysicka.hk
21. bře 2010

Ahoj lidičky,
tak už jsem zase doma a jdu vás dočíst 🙂

leny2
21. bře 2010

Janýsku, a kdy tě pustili z nemocnice?

leny2
21. bře 2010

Ahoj Mysicko, jak bylo?

leny2
21. bře 2010

Já taky tipuju u Janýsku holčičku. 😉

coko.joko
21. bře 2010

to jsem zvedava jak teda zitra janysek poridi a co ji reknou holka a nebo kluka 😵
cusik mysko......

leny2
21. bře 2010

Coko, tak zítra máš prohlídku porodnice?

leny2
21. bře 2010

Já musím jet zítra s mladým k doktorce, ještě stále není fit, dneska v noci brečel bolestí uší od rýmy, takže bude dál doma, odpoledne měl i průjem, no paráda. 😒

coko.joko
21. bře 2010

leny,zitra az vecer po pul devaty vecer....snad to klapne,pokud tam nebude hodne mamin rodit,to bych teda videt nemusela 😀 slouzi prave ta moje pani,ktera me bude pripravovat na vse...pak mam jeste 2 porodky a na konec se rozhodnu kam pujdu...

coko.joko
21. bře 2010

Je leny chudak,tak at se dostane z toho brzo....

leny2
21. bře 2010

Tak ty si budeš teprve vybírat kde budeš rodit? Tak to jo, tak ať pořídíš.

leny2
21. bře 2010

Strašně dlouho nemocný nebyl a zrovna teď, když se to vůbec nehodí, hlavně, aby se uzdravil než se mimčo narodí.