Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

slara
26. bře 2010

pak že těhu je ta nejúžasnější věc pro ženskou na světě 😅 Asi jak pro koho 😅
Já myslela, že tam bude vidět víc....No, bud nakonec ráda 😀 😅 😀

janysek70
26. bře 2010

Já si nestěžuji, si zatím ten pupík užívám 😅

coko.joko
26. bře 2010

janysku,ty si nestezujes na nic jsi tvrdy jedinec,ale ja teda ne...
leny16,ale ty jsi mela tehu taky dobry ne???

janysek70
26. bře 2010

Však počkej, za pár týdnů tu budu hekat 😀

coko.joko
26. bře 2010

janysku ty ne.....tomu neverim.... 😵
ty,jo ja jsem sama a je nuda a uz ted se strachuji jak prijde domu ten muj manzel..to zase bude noc 😀

janysek70
26. bře 2010

Můj šel taky chlastat a to si na ráno nachystal barvu a váleček, tak jsem zvědavá. A to ještě dopolko pojedeme pro koberec.

coko.joko
26. bře 2010

hahaha...taky sama...no ten muj ma tady na listku spoustu veci co ma zitra udelat a tak jsem zvedava co udela a co ne...maji totis posledni den volna a od nedele zacina play-off a mesic se nezastavi...a ja mu rekla co vse potrebuji,tak to jsem zvedava...

janysek70
26. bře 2010

Však když to dnes přežene, tak se zase zítra bude snažit a přetrhne se, aby to všechno udělal..., alespoň u nás to tak funguje

coko.joko
26. bře 2010

u nas to je,ze cely den lezi a je mu zle a boli ho hlavicka... 😀 😀 a zacina fungovat az tak kolem te 17 hod.....ted si povidam s mamkou je v Polsku,tak tu mluvim polsky to je prdel..... 😀 😀

slara
26. bře 2010

coko- jo, bylo to v pohodě, jsem typ, který si nerad stěžuje, ale když to vezmu zpětně, tak se mi fakt ulevilo po porodu, pořád jsem si nepřipouštěla, že moje těhotenství, je sem tam náročné. Ale úžasná věc na tom je, cítit v sobě nový rostoucí život, první pohyby, skytavku, prstíky přes příško, i ty pořádný kopance ke konci......... 😵 😵 😵

coko.joko
26. bře 2010

😀 leny to me jeste ceka,skytavka a poradny kopance...zatim to je jen vlneni bricha jak na mori 😵 ....no ja taky vydrzim hodne,ale nekdy fakt nemuzu........

marhulinka
autor
27. bře 2010

Krásné ránko sobotní 😵

marhulinka
autor
27. bře 2010

Večer tu byla pořádná bouře..brrrr a nejen venku,ale i u Kubíka v bříšku...chudáček měl bolení bříška-ty prďány jsou děsný!!!!!!
Tak od osmi do půlnoci jsme střídavě cvičili s nožkama,poklepávali prdelinku a fénovali bříšenko...hajal v lehátku u nás na gauči...a pak teprve začal trochu prdˇánkovat,pokáknul se a bylo líp...doteď spinkal,tak jsem ho přebalila,nakrmila,nahřála bříško fénem a zase spinká...ty prdy mě přímo seránkujou...když vidím drobečka,jak se svíjí ☹

marhulinka
autor
27. bře 2010

No já už slyšela,že někdy zašili i trochu víc 😀 Ale zas lepší než když by to bylo jako vjezd do pískovny 😀 ha ha ha no já jsem zvědavá u sebe-teda jestli někdy roztáhnu nohy,teď z toho mám docela traumíčko 😅

marhulinka
autor
27. bře 2010

Jé gulášek se tady bude vařit....já vůbec nevím,co mám jíst....mě připadá,že bych musela být o tvrdém chlebu a vodě 😀 Aby chudák prcek neměl ty prďánky...ale je pravda,že nestíhám moc jíst ani ten tvrdý chleba 😀 Však je to znát na kilíčkách...já myslím,že dám dolů i něco z předešlých kil 🙂

marhulinka
autor
27. bře 2010

Leny16 s tím souhlasím!!! Těhu teda taky nebylo to užívací,ale bylo to kráááásnéééé!!! Občas si ještě chci pohladit břuch a najednou si uvědomím,že už tam prcek není...je to zvláštní pocit...trochu se mi po těch pohybech i stýská...jak špulil zádíčka a já ho hladila,když jsem ucítila poprvé přes bříško nožičku a ručičku....aaaaaaaaach ale teď si to člověk užívá ještě vííííííííc!!! 😵 😵 😵

marhulinka
autor
27. bře 2010

No tak já jdu spinkat dobrou 😵

slara
27. bře 2010

teda marhul, ty máš taky hlášky 😀 😀
prdíky jsou strašný, taky na to V. trpěla, myslím, že po 1. měsíci můžete použít Baby calm, je přírodní a ten nám celkem pomáhal 🙂

leny16
27. bře 2010

zkouška

marhulinka
autor
27. bře 2010

Zkouška porběhla dobře 😉

Leny já po prvním měsíci vyzkouším ty probiotické kapičky,ty jsou prý 100%,tak uvidíme...ikdyž raději bych,kdyby nic nepotřeboval ☹ Ty Baby Calm se můžou myslím už teď...a pak jsou ještě ty Sab Simplex,ty jenže taky zabírají jak komu...
Zatím pomáhá ten fééééén 😀 😀 😀 Mám ho už rovnou u přebalováku u postýlky a nahříváme,nahříváme...přes den je to v poho,ale jak se to nashromáždí,tak večer to vypuká ☹

marhulinka
autor
27. bře 2010

Porběhla=proběhla

marhulinka
autor
27. bře 2010

Tak mladý usnul,pejsan taky spí,taťka nám odjel na chaloupku a vrátí se k obídku...tak já jdu něco dělat 😀

leny16
27. bře 2010

Ty probiotické kapky se dají sehnat levnějípřes nějakou paní, která je dováží z Polska, pak se mrkni na mimibazar 🙂

leny16
27. bře 2010

hlky, kdy se má leny2 vrátit z porodky? Moooc se těším na fotečky 😵 😵 a zážitky 😵

coko.joko
27. bře 2010

Ahojda,
marhul to verim,ze to je trapeni s prdikama a kluci na to trpi vic....tak at vas to brzo prejde....
leny,myslim,ze by mohli pustit leny2 v pondeli a nebo o vikendu....uvidime kdy se tu ukaze....

coko.joko
27. bře 2010

Kdo bude chtit videt malickyho Vojtiska,tak pisnete ja vam ho poslu do IP 😵 😵 je moc krasny........

delf14
27. bře 2010

Ahojky holky.Chtěla bych vás poprosit o radu bohužel jsme měli 3x neúspěšně iui a ted nás čeká ivf,ale furt váhám zda nepřejít do arlety momentálně chodím do sanusu,chtěla bych jsem se vás zeptat jaké jsou ceny v arletě na kolik by vyšlo ivf.Přdem moc děkuji za všechny odpovědi budu vám moc vděčná

marhulinka
autor
27. bře 2010

Leny jestli u nich pouští i v ne tak dneska 😉

marhulinka
autor
27. bře 2010

Coko neptej se a všem nám to pošli 🙂