• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Sept už jsem to vyzjistila,nemají se akorát čerstvé...v knedlíkách nevadí :slight_smile:

Španělku jsme přemáchli ve vaně :wink:
5. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela ze chces jist prave ty cerstve :wink: tak ji dam taky jen do vany diky :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Marhulinko, včera jsem taky zrovna přemýšlela, že si letos nepochutnám na jahodách, to nevadí.

Septim, nebo deku vyper na šetrný program v pračce bez ždímání.
6. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, ty to teda válčíš, ty si musíš projít vším. To tě lituju, hlavně se brzy uzdrav, ať jsi do porodu fit.
6. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem :dizzy_face:
6. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé ahojky Leny copak u vás nového??
Mě Kuba teď po papu nespí,něco si haleká v postýlce a rozhazuje rukama :grinning:
6. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky, všechny po velikonocích zdravím, jsem se noťasu vyhýbal, aby mi nezdržoval od práce a zábavy. Stihli jsme toho hodně, jak zábavy, tak práce a v plánu toho je ještě více, nevím, jak to vše dáme........
Zkontrolovala jsem, že jste všechny v cajku..., tedy krom Čoko, ta si dala studeného Gambáčka a onemocněla. Já jsem v sobotu také z každého piva Michalovi dost upila, nějak mi zachutnalo :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku já si dala ke konci těhu taky pivečko a jak mi chutnalo :dizzy_face:
6. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
leny,ja to rikam od zacatku co muzou mit tehule mam i ja,ale uz to mam za par a vcera me bylo recino,ze to stejne nevydrzim do toho 40tt,protoze me klesa bricho,tak uvidime,ted ve ct.jdu k dr.tak jsem zvedava co me rekne.....
janysku to neni z Gambacka to uz jsem citila,ze je to v prdeli.......a neco na me jde.....
marhul...me pivecko chutna porad...ale ted piju hodne nealko.....a jetaky dobry.....
6. dub 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jedeme odpoledne k paní doktorce na zvážení, tak jsem zvědavá kolik Vojtíšek přibral za týden. :wink:
6. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, to je dobře, že jste si užili volné dny, pěkně ti ty týdny naskakují.
6. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili od paní doktorky, vážíme 2560 g, tak jsme přibrali za týden skoro 200 g, tak to jde. Už můžeme jet na očkování do porodnice. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny tak to je hezký a kdypak jedete na očkování? Ať to prďolku nebolí :dizzy_face:

Já se dneska potkala se Sept :dizzy_face:
6. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, tak vidíš, chlapák poroste jako z vody :dizzy_face:

Marhul a pustila tě Sep ke slovu??? :grinning:
6. dub 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím zavolat do porodnice kdy máme přijet.
6. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, už máš ten stahovací pás? Já jsem našla jeden na netu minulý týden a paní byla tak dobrá, že mi ho poslala hned druhý den, i když jí ještě nedošly prašule na účet. Tak už jsem ho od pátku testovala, ale nevím, zda je to po tom nošení nebo ne, ale docela mě bolelo břicho o víkendu, tak jsem ho teď dva dny nenosila. Nevím, jestli je to z toho pásu.
6. dub 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky venku je krásně a ještě o den kratší pracovní týden,
co víc si můžu jen přát :slight_smile:
Co španělská deka?
6. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo dneska?
Kdo mi poví co je to ta španělská deka?
6. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo tak já vypínám PC a možná zítra nakouknu :unamused: :wink:
6. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný sluníčkový den :dizzy_face:

Já nějak hodně spala,tak jsem jak praštěná palicí po hlavě :angry: Jdu si dát čajík a vzbudit Kubíka na snídani :grinning:
Dopolko pak půjdu kočárkovat...a odpolko si mám vyzvednout už hotové fotečky,tak se těšííííím...ještě mít pak ten čas na dělání albůmku :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
marhul,teda potkat sept to je na 5 hodin kecani.... :grinning: :grinning: taky bych ji rada potkala :dizzy_face:
tady je taky krasne,uz vcera svitilo slunce a fakt nadhera....
tak vsem preju krasny den a uzivej te si to.......
7. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čest práci, mně se dnešní pracovní cesta přesunula na zítra, tak zevluji doma a vymejšlím, do čeho se pustím. Od včera mi pekelně bolí v kříži, to mě docela užírá.
Včera jsem povlékla postele, vyprala i vše vyžehlila, ušila záclonu a závěsy do pokojíčku, ale jde vše nějak pomaleji než dříve :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,ty jsi teda holka sikovna..kolik veci uz mas hotovejch.... :dizzy_face: tady sviti slunce,ale nejak tam zacina foukat vitr....
7. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra mam kontrolu v 15.30hod.tak jsem zvedava co me rekne dr..doufam,ze je vse v poradku... :wink:
7. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás taky krásně svítí sluníčko. :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ty jsi teda šikula, nezapomeň vyfotit nový pokojíček, už se těšíme. :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, dobře pořiď zítra na kontrole.
7. dub 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,no doufam,ze to bude vse OK....a jak malej uz byl venku na prochajde.....
7. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsme nebyli, tady bylo furt tak hnusně, dneska by to mohlo už dopadnout.
7. dub 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, určitě si dnes na chvilenku vyšlápněte, je nádherně a Vojtíšek bude po tom vzdoušku spinkat jako dudek :dizzy_face:
Čoko, ale ty nikam nelez a kurýruj se :grinning:
7. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek