• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
leny,tak to je super,ze dnes dopadne prochajda...ja uz se taky moccc tesim na prcka a na prochajdy......ted jsem si rovnala vaci do tazky smer porodka a mam vse a taky uz mam vse pro prcka a plnou skrin vecicek a dalsich prkotinek okolo,ani to nemam kam davat....
janysku ja nikam nejdu jen dnes musim jit k dr.s kyclema,aby me je trochu srovnal,ale pak hned dom....k caji a k telce..... :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko a už máš tedy vše nachystané?
7. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,jasne akorad me jeste nestoji postylka,ale ta je pak hned zatim je ve sklepe,ale jinak uplne vse mam nachystane...a jeste musime koupit jednu skrin,protoze mam moc vecicek a porad me nosi a ja uz to nemam kam davat,tak nejaky mam v tazce.....jak rikam...to nase ditko to bude mit na hodne dlouho. :sunglasses:
a co ty jak pokracujes,ale ty mas jeste casek.....
7. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo čas mám, nechci to uspěchat, i když bych už ráda chystala :dizzy_face: . Jsem si nyní zalistovala v naší diskuzi a četla jsem si, jak jsem našla //..... a jak Marhul a Leny byly ještě těhu a tobě začalo růst bříško a ukázala jsi se v krtečkovských gatích :dizzy_face:.
15.4. jedu na UTZ a pojedeme koukat na kočárky a postýlku atd.
7. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku taky nekdy koukam do predu jak to tu slo a musim se smat,jak to bylo.....jo krtecka uz nenosim je me malicky pres brisko,takze uz je mam ve skrini :grinning: ...to utece a mas UTZ a pak jedete na kocarky a jaky se ti libi kocarek......to stejne utika ty uz 23tt a ja zitra 35tt
7. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky letí vám ty týdny všem mooooc krásně!!! Už se těším na fotečky miminek :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase nakukuji, od rána mě bolí zase hlava, tak se snažím hodně pít. Zlatíčko moje spinká, čekám až se probudí, nakojíme a jdeme ven. :slight_smile:
7. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, 2 dny mi bolí hodně v kříži a vystřeluje to do stran a v podbříšku stále jako na mršuli a k dokymu mám jít až 20.4. Myslíte, že je to v oukeji? Bojím se, aby se něco nedělo
7. dub 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to ti moc neporadim ja volam a jezdim k doktorce kazdou chvilku :grinning: chudak se musi tesit az porodim :grinning: to muzou bejt jen vazy jak se to tam vse roztahuje. Jinak Marhulky prdolka je moooc krasnej :wink:
7. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, bude si se mnou dnes někdo povídat? :sunglasses:
7. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,tak tohle jsem mela i ja podbrisek bolel jako prase a strilelo me to do zad..a muj dr.me rekl,ze to je tim jak se ti roztahuje deloha,takze jsem pak byla klidna,ale nesmi te to bolet porad v jednom kuse to uz bych volala k dr...
7. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné sluníčkové ránko....vstávat a koníkovat :dizzy_face:

Dneska slavíme-jukněte na fotečky z rána...Jsem z toho nějaká naměkko :grinning:
Za chvíli půjdu Kubíčka nakrmit,pak vyrazíme ven-musím koupit nějaké dobrůtky,přijede babička a dědeček :dizzy_face:
8. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tady teda prsi,takze poco na prd....
marhul,teda to fakt utika uz tolik vam je.....a fotecky jsou krasny.....to chce poradne zapit :dizzy_face:
8. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je silene jak vse leti. Marhul malej je kouzelnej, musim rici ze i mamce to sluselo :wink: tady je krasne odpolko pujdu dokoupit jeste nejake veci pro sebe at uz mam vse nachystane kdyby nahodou neco :wink: jeste ze uz je vse vyzehlene a uklizene, asi jsem blazen ale ja vyprala i vsechny potahy v kocarku, alspon to bude mit prdolka vonave :wink:
8. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,to je dobre jen makej at mas vse hotove......ja uz mam taky hotovo...akorad jsem dnes jeste vyprala ve vane deky pro prcka,protoze se nemaji davat do pracky a uz to mam vse......jupiiiii i tu tazku mam zbalenou.......ted uz mam i uvareno a uklizeno a jeste musim ja do vany,at se libim dr......a to me zase da nez se oholim.....
8. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, jsem to v práci vzala šupem, vyjela jsem brzy a stihla jsem i nákupek......., mimojiné jahůdky a melouna pro Štěpánka, mám to dobré, že to mohu na někoho svést. Včera to byly dvě porce zmrzliny :grinning:
8. dub 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á Čoko šla pomlátit bobra, to bude unavená :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták Kubíček už má měsíc, to jsou fofry...... :dizzy_face:, zrovna včera jsem Marhul koukala na foto na monitoru a luxusňácký bříšek.
8. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem se dala hned ráno do úklidu a už mám umytá dvě okna. :slight_smile: Dneska hlásí krásné počasíčko, tak zase vyrazíme ven, včera to bylo príma, akorát jsem musela učit Mikina chodit u kočárku, furt se motal pod kolečka.
8. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, Kubíček je boží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vojtíškovi je dneska 14 dní. :slight_smile:
Leny 14 dni to je taky mazec......
8. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nachystaná taky na jedno okno, musím zapnout závěsy, abych to zase dnes i pověsila
8. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ty ale opatrně s těmi okny.
8. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, jo jo, letí nám to všem. :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím vám napsat včerejší zážitek s Vojtou, jsem ho šla svlékat před koupáním a potřebovala jsem ze skříně vzít bodýčko čistý a tak jsem ho měla v náručí bez plínky a co neudělal, pěkně mě počůral, to byl gejzír. :grinning:
8. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já víc jak jedno nedám, ony ty plastovky jdou rychle a skoro samy
8. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janys,okna se nemaji mejt v tehulkovani......... :wink:
leny,to leti mas pravdu......ja jeste 5 tydnu a mam to za sebou........
8. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sranda, jak se jim ty bimbásci vztyčí a vědí to v pravou chvíli pustit :wink:
8. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,kluci leny curaji nahoru to muselo bejt veselo...... :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek