Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
9. dub 2010

oslava dobry darku tak akorat ale porad jsem jeste mladice 😀 holkam rostou solice a Adelce jeden spicak ale ten ji dava zbrat a me teda taky 😉 dneska musi chrapat zitra mam jet do Prahy a potrebuji bejt ok 😉

septim
9. dub 2010

dobre tak mas tri tydny a ja ctyri to je fer nabidka 😉

leny16
9. dub 2010

nakonec holky poŕodíte nastejno 😀

coko.joko
9. dub 2010

jasne to beru...o tyden to jde......to jsem na nas zvedava jak to bude.....se tesim na leto,doufam,ze pojedem aspon na tech 14 dni do CR.....tak super,ze se oslava vydarila se me ptal Vrata,tak jsem rikala,ze az te potkam,ze se zaptam.... 😀 😀 tak si uzij Prahu zitra a poradne nakup

septim
9. dub 2010

ne ja necham cokouska prvniho 😉

leny16
9. dub 2010

Nám taky rostou zoubky (už máme2), ale v poho, jen trochu zvýšená teplota....

septim
9. dub 2010

nejedu na nakup ale na fotbal 😀

septim
9. dub 2010

tak to mas supr leny 😀

leny16
9. dub 2010

To janýska bolí v podbřišku kvůli roztahování dělohy, ale radši at si zajede..

septim
9. dub 2010

ja mam uz vse nachystane tak uz jen objednavam vcera jsem se nudila odpolko tak jsem udelala velkou objednavku na nextiku to bude tatka valit oci 😀

leny16
9. dub 2010

sep- však si viděla jaký je malá klidas.....
Ty máš můj obdiv, jsi šikula, že to tak zvládáš 😉 . Mě by piclo... 😅

leny16
9. dub 2010

spíš bude valit peněženku 😀 😀 😀

leny16
9. dub 2010

tak ty se sep radši nenud 😀 😀 😀

septim
9. dub 2010

taky si myslim ze to je od delohy ale pro klid at zajde k doktorovi ja volam porad a kvuli kazde blbosti zrovna dneska , uz mi rikala doktorka ze se tesi az porodim, ja ji rikala ze ja taky to se nam ulevi oboum 😀

septim
9. dub 2010

si myslim ze se bude pekne klepat ono ustroji tri prcky je zahul i pro me 😀 nez to clovek vybere 😀

coko.joko
9. dub 2010

leny....teda uz 2 zoubky to je super...a jak ji chutna mrkvicka,bramburky atd.....
sept,no jo fotbal,dnes me rikal Vrata,ze urco zitra jede Michal koukat...a ty nakonec jedes taky......to deda neco koupi jestli jedou i holky....

septim
9. dub 2010

kolikrat se taky obdivuji ono se mnou a s moji naladou ted vydrzet je taky pekna makacka. Tri tydny zpatky jsem po Michalovi hodila pres pul pokoje nudlovou polevku ja mam strasne nalady, taky se ted pravidelne jednou denne rozvadim , jeste ze uz si Michal zvykl. 😀

coko.joko
9. dub 2010

leny mas stejny myslenky jako ja......at se sept nenudi protoze to pak chudak Michal se nedoplati 😀 😀 😀
to ja nevolam nikam,se radim tady na MK s holkama 😀

leny16
9. dub 2010

coko- papá hezky, někdy jí natahuje...., ale když začnu dělat šaškárny, tak zapomene, že jí to nechutná a spappá to 😕 😅
sep- 4 děti oblékáš 😅 😉

septim
9. dub 2010

nejedou mame VIP tak pujdu do salonku a spis nez na fotbal se tesim na jidlo 😀 jede se mnou jeste Monca tak bude legrace alspón doufam ze mi bude dobre 😉

leny16
9. dub 2010

coko- holky jsou tu lepší než mudři 😀
sep- taky jsem se v těhu rozváděla...... 😀 😀

septim
9. dub 2010

Misu jsem oblekla pred dvama tydny to se uz neda objednat musim s ni jit a vse zkousi dalo mi to teda zbrat ale nakonec jsme vse sehnaly 😀

leny16
9. dub 2010

Já mám taky furt žravou a to nejsem těhu....

septim
9. dub 2010

holky se loucim a jdu spinkat dobrou 😉

coko.joko
9. dub 2010

sept 😀 😀 😀 😀 to je prdel.....ja jsem se balila pred tydnem.....uz jsem hazela veci smer tazka,ze jedu do Hradce.....a pak 3 dny ticho......a jsme porad nasrana staci mensi naznak a nebo me polozit otazku ktera me nesedne a jedu...

leny16
9. dub 2010

sep- Míša si ještě nevymýšlí značky oblečení atd?????

leny16
9. dub 2010

zvláštní, že je člověk tak citlivý v těhu...

leny16
9. dub 2010

papa sep

coko.joko
9. dub 2010

jo sept papaaaaaa ja jeste neeeeeeeee......musim dat sprsku nejdriv a poradne se namastit 😀 😀
tak to je dobre,ze ji chutna......a koukam,ze se asi rozvadi vsechny 😀

septim
9. dub 2010

vymysli ani mi nemluv ma uz snad pubertu 😉 cokousku tak se zabal a prijed a doklepeme to spolu 😉