• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Nápodobně :wink: , páček :wink:
6. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak jdu rychle makat, ať mám do oběda všechno hotový a můžu razit k dr.
7. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: , jedu pracovat a nebudu dnes na příjmu....
Leny16, včera mi uniklo, že budeš mít manžu po operaci, copak? Snad nic vážného....
Tak jsme včera předběžně dohodly sobotu cca 14 hod... :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, já jsem to nějak přehlídla, já myslela v neděli. V sobotu nemůžu, ale to je jedno, tak se sejdete beze mě.
7. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny nezlob! Tak to bylo předběžné a můžeme to ještě všechny přehodnotit....
7. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy nic moc neplánujeme, ale zrovna příští sobotu máme už akci.
7. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Japak asi Uhlicek dneska na kontrole, to byla asi jen formalita a obědnání na UTZ. :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
přeji krásný prodloužený víkend. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík Leny, už jsem ti odepsala....., tak čitáj :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na KET jdu v úterý, tedy alespoň doufám, že když jsou tam 4 mrazáčci, že se podaří rozmrazit a bude co zavádět... volám si tam ráno a nahlásí v kolik máme přijet. Už jsem měla v práci zařízené volno na pondělí a Michal bude doma, že jim celý den nepůjde elektrika a takhle mi to zase přehodili..., byla jsem tam včera až dlouho odpoledne, tak si myslím, že pondělí už měli zaplněné....no neva
8. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočandy,
nemohla jsem se na MO dostat, blbnul nám internet :unamused:
Tak jsem vás dočetla a koukám, že všechny do toho jdete, jsem ráda :wink:
Včera jsem byla na velkém UTZ, byla tam i moje mamka, která z toho byla strašně nadšená. Mimi má vše co má
mít a stále mávalo se zavřenou pěstičkou a vzpřímeným palečkem před obličejíčkem a ukazovalo nám, že je vše OK :grinning: :wink: Vypadáme na holku, pytlíka dr. neviděl, ale prý to jistěji uvidíme příště :grinning:
Od po mám rizikáč, vycházky jen od 11-13 a 15-17, tak to se srazíkem vidím bledě :unamused: :angry: :confounded: :cry:
Ted jdu čekat na manžu (byl na menší operaci kolene), musím převlíknout postel a poklidit. Papa a přeji pěkný víkend
8. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvělé Leni, že jsi dala o sobě vědět.... a utíká to tedy u tebe kvapem :slight_smile: A tak že by malá Lenička?
Tak jsi dodělala celý kurz?
8. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano kurz mám dodělaný, v pá měli testy. :wink:
Kolim mražáčků ti budou rozmrazovat 2 nebo 4?? :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 a kdyby neprospívaly, tak mám další dvojici....
8. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mezi těma 4 už je na 100% miminko, které ti zůstane navždy :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kéž kdyby jsi měla pravdu, ale já mám nějaký zvláštní pocit uvnitř, nevím, stejný jako včera před tím hokejem
8. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem měla zvláštní pocity, to je normální...a podívej jak to dopadlo, ale vím jak to bolí, když to nejde...
:unamused:Dej tomu šanci a uvidíš, že to půjde. Když se budeš na to soustředit,co nejvíce pozitivně, tak se spojí celý vesmír, aby to dopadlo dobře, hlavně to vnitřně nevzdávat předem
:wink: :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny,
no to je super, že je na UTZ vše v pořádku a bude to asi holčička. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, to je zajímavý s těmi vycházkami, u nás dávají neomezený, zkus se na to zeptat.
8. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
I obvodní lékařka mi je napsala, když jsem potřebovala při tom druhém pokusu.
8. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim pozdravuj čokouše :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, zkusím to příště. Přijde mi to docela málo času volna na procházky, když nemám nějaké strašné problémy a nemusím ležet s nohama nahoru, ale co ted to 1. měs. vydržím a pak si řeknu o více. Bejvali mi nedali vůbec žádné, kdybych si na konci o ně sama neřekla :unamused:, to bych si šla hodit :angry: :wink:
8. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbý to je, když chceš někam jet, třeba k rodičům na oběd a jsi namydlená...., kdyby je dali třeba vkuse na celý odpoledne, bylo by to lepší
8. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nezbyl vám některé prednison??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám celý, jestli chceš :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by bylo fajn, mně dá do příští soboty, ten co mám od ET a jinak ho v Pze nedávají na KET, že prý je to zbytečný :unamused:
8. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Janýsku a máš prednison :slight_smile:
8. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vida líná huba, holý neštěstí :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik jsi toho měla brát? Já tu mám předepsáno jen půl denně, víc bych asi nebrala, je to prý dobrý svinsvo :pensive: :wink: Jinde ho na ket dávají???
8. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo. Musím jít něco pracovat, nebo zase nic neudělám. Jak se posadím k PC, tak je to ztracený.
8. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek