Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
23. dub 2010

dobre rano,
leny,to by bylo uplne nej...... 😉

leny2
23. dub 2010

Copak všechny děláte? Já jsem tu nejvíc dopoledne, pak už mám doma mladýho a píšem úkoly a jdem ven, nebo někam jedem a už to pak večer nestíhám. A jak Vojtíšek usne, tak jdu taky co nejdřív spát, abych něco naspala.

coko.joko
23. dub 2010

leny2,ja uklizela,varila a ted zehlim ty pidi vecicky 😀 odpolko jdem ven uzivat si slunicka 😵 😵

janysek70
23. dub 2010

Hezký den přeji a hlavně malému Vojtíškovi, co má dnes svůj první svátek v životě, ať je na něho mamča moc hodná a kojí samou smetanu 😵 😵 😵 😵 😵

janysek70
23. dub 2010

Jsem se přiřítila z města a konečně uklidila nákup.
Nakoupila jsem nějaké keříčky, tak se bude sázet. Taky jsem dovezla pivo, krkovičku, klobásy, nealko a nějaké pochutinky...
Jo a Štěpánkovi jsem přivezla tu heboučkou španělskou dečku, nakonec jsem zvolila jednobarevnou modrou s vytlačenými motivky.

coko.joko
23. dub 2010

teda janys,ty jsi holka sikovna...no klobasku bych si dala taky a k tomu pivsona 😀
ja jinak hlasim,ze mam vyzehleno a uklizeno vse ve skrini,ted jsem ukazala V.co jsem zbalila prckovi do nemocnice a kde to ma hledat a je to vse......takze odedneska uz nic nemusim delat a jen odpocivat....
taky jsem sezrala pul melouna a moc me chutnal....... 😀 😀

janysek70
23. dub 2010

Já jsem dnes s melounkem ostrouhala, ani v Lidlu ani v Kaufu neměli 😠 , tak jsem dovezla alespoň jahody, ledový salát a okurky.
Já jsem dnes v DM nakoupila kosmetiku na prcka za kupony. Uteče to a taky budu za chvíli žehlit 😀

marhulinka
autor
23. dub 2010

Koukám,že dneska se tu moc nepovídalo 😝 Ale ono bylo krásně,tak jste určitě trávily den příjemněji 😵

marhulinka
autor
23. dub 2010

Coko ty už prosím tě příští týden poroď 😉

mysicka.hk
24. dub 2010

Krásné slunečné ráno všem 😎
Jen nakouknu a jdu něco dělat 😉

leny2
24. dub 2010

Ahoj holky,
Janýsku, děkujeme za přáníčko k prvnímu svátečku. 🙂

janysek70
24. dub 2010

Těpérko při sobotě, jsem na chvíli utekla ze sluníčka.
Ráno jsem prolítla v rychlosti jičínský trh, měla jsem tam vyhlídlé krepové povlečení, tak už je doma a sehnala jsem melouna 😵 . Michal nyní odjel opravovat nějaké auto, tak jsme šli s Beníkem domů, ale nemůžu nic dělat, neteče od rána voda, mají tu na hřišti hasičskou soutěž a jak čerpají vodu, tak nám neteče......, tak nemůžu vařit, prát záclony, zalít kytky, neumyji si ani ruce po wc, tak jsem naštvaná. Jediné co bych mohla, je žehlit, ale když vidím jak je krásně, tak to se mi tedy vůbec nechce stát u prkna 😝. Zítra s tou oslavou nic neudělám a dnes to vidím bledě.

coko.joko
24. dub 2010

Zdar,
jen janysku odpocivej nemusis porad pracovat.....tady je taky takkkkk krasne sviti slunicko a ja jsem dohnala V.sestavit postylku,tak ji dava do hromady a ja jsem si povlekla,uvarim obidek a odpolko pujdem ven......ja uz mam taky v sobe dalsi pulku melouna a dneska musim koupit novej..nejak me zacal chutnat......

janysek70
24. dub 2010

Už se mi taky chladí v ledničce a odpoledne si ho vezmu ven a padne za vlat 😉 . Bez vody asi dnes nic jiného k jídlu nebude 😀 . Jsem si nyní namazala rohlík a vzala si 1/2 kedlubny.

janysek70
24. dub 2010

Odpolko budeme sázet keříčky, na ty máme vodu ze studny, tak to půjde.
Už mám absťák na kafe a nikde žádná voda, už i Benovi v misce dochází a doma mám jen minerálky s příchutí 😀

coko.joko
24. dub 2010

janys a kde to zijes to je divny ne???U nas kdyz jsou zavody na vesnici,tak nam voda tece...tak asi budes muset vzit auto a jet k rodicum pro vodu....

janysek70
24. dub 2010

V Prdelově na kopci, oni se píchnou na hydrant a k nám nic nedoteče😀 . Už jsem písla kámošovi starostovi, že by s tím jako mohli něco udělat!
Naši jeli do Kruhu u Jilemnice pro nějaké rostlinstvo jako víno, jahody....., aby pak měl na zahradě Štěpán co zobat 🙂

coko.joko
24. dub 2010

no,jo na kopci to nasi bydli pod kopcem a tak ta voda tece porad 😀 😀 .......teda to jsou hodny a Stepanek se bude mit az bude vetsi....ted tu byla sousedka a pritahla zase plnou tazku hadru a ja uz to fakt nemam kam davat a rekni ji,ze to uz nechces....

mysicka.hk
24. dub 2010

Čoko to se ti nedivím že už to namáš kam dávat 😉
To je tašek co už jsi dostala 🙂
Co postýlka, už stojí?

coko.joko
25. dub 2010

Dobre rano,
vcera tu bylo,tak krasne 27st.ale ja byla do 17 hod.doma,protoze to fakt parilo a ja bych byla otekla jak rajce,takze pekne v chladku doma...pak jsme sla na malou prochazku a zkoncila jsem u Itala na vece a domu jsem prisla okolo 23hod....dneska tu je taky pekne,takze budu zase odpocivat doma a pak na vecer pujdu ven.....
mysko,vecicek mam hodne......to je fakt...uz to nechavam v tazce a ani na to nekoukam....a postylka uz je postavena,akorad musim povleknout povleceni a dat ho tam a je to vse..... 😀

leny2
25. dub 2010

Ahoj holky,
přeji krásnou neděli, u nás tady svítí sluníčko, musím uvařit oběd, pověsit prádlo a hurá ven. 🙂

marhulinka
autor
25. dub 2010

Ahojky všem,doufám,že jste měly krásný víkend...bylo úplně přepychově 😵

mysicka.hk
25. dub 2010

Ahoj Marhulinko já ano 😎

marhulinka
autor
25. dub 2010

Mysicko to je dobře 😵 Kéžby to už trochu vydrželo 🙂
Trošilinku jsem se opálila-ale pořád jsem stejně běloba bílá...je to zvláštní,ale zbělela jsem porodem 😀 😀 😀 hahaha né vážně mi to tak připadá 😀

marhulinka
autor
25. dub 2010

Holky náš Kuba už povídá 😵 😵 A včera se poprvé zasmál nahlas,je to šikulíneček...a je s ním sranda,pořád dělá grimasky,špulí pusinečku a směje se,když na něj někdo mluví-kocá se 😀

mysicka.hk
25. dub 2010

Tak to je Kubíček šikula 🙂
Sousedi co mají dvojčátka dali
Anetce přezdívku Šklebísek.

mysicka.hk
25. dub 2010

Já se taky opalovala a je to znát 😎

mysicka.hk
25. dub 2010

Marhulinko co klokanka?

marhulinka
autor
26. dub 2010

Ahojky přeji všem pohodový týden plný sluníčka 😵

Mysicko s klokankou zatím nevím,zatím to není potřeba,ale uvidí se do budoucna 😀

coko.joko
26. dub 2010

Dobre rano holky,
pekny den.......
janys jaka byla oslava 😵 😵 urco super vid..na zahradce grilovacka,pohodicka......
vcera jsem se tady kochala postylkou jak nam krasne prdi v ty loznici a V.dokonce i povlekal a stal a porad rikal...tak Lenny a mas to tady krasne prichystany od tatinka 😀 😀 no je uzasny......