Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
26. dub 2010

Ahoj holky,
včera bylo opravdu nádherně, dneska hlásí taky, ale pak se to má trochu pokazit, tak uvidíme. 😉

leny2
26. dub 2010

Coko, to je taťka šikula, už se vám to blíží.

leny2
26. dub 2010

Marhulinko, to je super, že už Kubíček povídá, Vojtíšek taky občas něco zabrouká, takový jako agů 🙂

leny2
26. dub 2010

Janýsku, jaká byla oslava? 🙂

janysek70
26. dub 2010

Čauky, už tu někdo je 🙂

janysek70
26. dub 2010

Jj, vydařilo se, já jsem za ty dva dny opálená jak od moře, Michal říkal, že si můžu jít zažádat o nějaké sociální dávky, že je určo dostanu 😀 😀 😀

janysek70
26. dub 2010

Od Lukyna jsem dostala dárkový poukaz v hodnotě 2000,- na nákup "pro maminu a Štěpánka" na jednom inernetovém obchodě, ale nějak tam nemohu nic vybrat, co bych potřebovala a ještě nemám.

janysek70
26. dub 2010

Jednoho pivsónka jsem si povolila a jedno Frisco a vzpomněla si u toho na Čokouška, že by si se mnou taky dala 😵

coko.joko
26. dub 2010

Leni 2,uz se to krati,ale taky hodne zmaha 😎 😎
janys,taky jsem si rekla,ze urco popijite a ze si davas urco pivouska...ja si tady koupila taky Plzen a tak jsem si dala pri ty praci doma...teda to je Lukyn hodnej no neboj urco neco vyberes.... 😀

leny16
26. dub 2010

ahojda 😵
jany, opožděně přeji vše nej, nej
coko- ty jsi stále celá? 😵 😵 😵

leny16
26. dub 2010

Dnes jedeme s Vaness po druhé plavat. Moc se jí tam minule líbilo 😵 😵

marhulinka
autor
26. dub 2010

Spinkáme,tak jdu nakouknout 😵

marhulinka
autor
26. dub 2010

Janysku tak to je super,že oslavička se vydařila...a neboj se určitě něco vybereš pro sebe a Štěpánka 😵

marhulinka
autor
26. dub 2010

Leny my se taky chystáme,že budeme chodit plavat....mrňouskovi se ve vodě hrozně moc líbí 😵

leny2
26. dub 2010

Holky, už jste přemýšleli o antikoncepci?

marhulinka
autor
26. dub 2010

Leny my to budeme řešit zítra s dokym 😉

coko.joko
26. dub 2010

tak ja jeste nemusim resit antikoncepci,ale az nastane cas,tak nevim co budu delat,protoze ja antikoncepci nemuzu 😵 😵
holky,do kdy se bere magnezko....me muj dr.rekl,ze az do konce,protoze,kdybych ho pry nebrala,tak budu otekat jeste vic...tak ja nevim.....

leny2
26. dub 2010

Taky se chci na to zeptat doktorky, co by mi poradila. Přemýšlím o Mireně.

leny2
26. dub 2010

Coko, to ti neporadím, já ho vůbec neměla.

leny2
26. dub 2010

Musím jet pro mladýho do školy.

janysek70
26. dub 2010

Jé Čoko, ale co jsem četla, tak by se mělo asi v 36tt vysadit. Aby jsi vůbec porodila. Maminy ti písnou...

marhulinka
autor
26. dub 2010

Coko do 36tt-protože magnézko zabraňuje,aby se děloha připravila na porod 😉

uhlicek
26. dub 2010

Ahojda holky tak ja mam antikoncepci vyresenou,nemam vejcovody,dr.se me ptal,jestli nejakou nechci,vtipalek,jsme se tam nasmali.
Coko magnezko by jsi uz brat nemela,zbrzdi ti to porod.
Marhulinko to je krasa kdyz se rehnej na hlas vid,nas Kubikula nas vejska a porad neco hulaka,je to s nim sranda,zitra nas ceka ockovani.

coko.joko
26. dub 2010

holky,takze ja uz ho brat nebudu,protoze jinak budu tehule jeste dalsich 5 let 😀 nevim,proc ten muj me do nej nutil a rikal,ze musim az do konce.....
dala jsem do alba fotecku 😀 V.si hral,tak se podivej te... 😀

leny16
26. dub 2010

coko- sluší ti to mamino 🙂
Neboj porodíš i s magnézkem, jen ho doporučují vysadit dřív (kolem 36tt). Ale třeba v NDR 😀 mají jiné postupy a nebo tvůj dr. ví proč ho máš brát 😉

marhulinka
autor
26. dub 2010

Ahojky jen jdu ozámit,že se tu teď několik dnů neukážu,tak abyste se nebály...jsme v pořádku,ale něco se stalo,takže nebude čas,nálada,nic ☹

coko.joko
27. dub 2010

Dobre rano holky,
tak ja se od rana cinim...mam uz uvareno,ted jsem dala prat pradlo a mam vsude otevreny okna jak je venku krasne...uplne ukazkove...odpolko musim jit s V.koupit cepicku pro prcka do porodky,protoze mame jen malicke a to mu nebude 😀 😀
leny16,slusi jo...haha jsem pekne otekla.....uz se tesim,az budu jako driv 😀 😀 ale to jen tak nebude......

leny2
27. dub 2010

Ahoj holky,
jdu nakouknout, zda tu někdo jste. 😉

leny2
27. dub 2010

Marhulinko, to je mi líto, že se u vás přihodilo něco špatného. Dneska dobře pořiď na kontrole.

leny2
27. dub 2010

Coko, moc ti to sluší. 🙂