• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Mě včera celý den bolela hlava, vůbec to nepřestalo, tak jsem si večer vzala paralen, to už se nedalo vydržet jak se to rozjelo. A zrovna Vojtíšek i v noci se často budil, tak jsem docela hin.
27. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,hlavne,ze trochu zabral ten prasek :wink:
27. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V noci to šlo, ale teď ji cítím zase trošku, tak se to snad nerozjede. Čekám až prcek usne a půjdu se také natáhnout na chvíli.
27. dub 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu mrknout,jsem už k dokymu připravená,musím do sebe dostat něco k jídlu,abych měla sílu a neztratila mlíčko...čekám na R. a raději ať už vyrazíme k dokymu...sice se bojím,ale alespoň nebudu na nic myslet
27. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pak se tu asi pár dnů neukážu...nebo možná večer,uvidím jak to bude vypadat.
27. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny jen to dospi když je možnost :wink: To je určitě tou změnou počasí...vždyť to je děs.
27. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda,ze nemuzes nic jineho vid...to je na prd...ale kdyz se treba natahnes tak to pomuze...
27. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc se opatrujte!!!
27. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ty pekne papej,at mate mlicko,aspon neco maleho musis snist i kdyz to treba ted nejde,ale musis......a kontrola bude v pohode uvidis....
27. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko já vím,však už tu do sebe něco tlačím....ale nějak mi to tam nejde,mám sevřený žaludek i z té dnešní kontroly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska se ty hodiny strašně plazí!!! Jedeme až kolem 11h :angry:
27. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si dej aspon marhul ovoce nebo zeleninu,ale hlavne jes.....taky znam tenhle stav,kdyz je ti zle a blbe ze vseho,ale tim,ze jist nebudes si nepomuzes.....a neboj ta kontrola bude v pohode.....
27. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marhul plazi me se to plazi uz tyden....fakt me to taky vycerpava...malej se porad mele a mele a me boli tak zada a bricho to je hrozny.......
27. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím,včera jsem jíst nemohla,to prostě nešlo...to byl zase jeden z těch strašlivých dnů,které člověk nechce...ale bohužel takový je život - kamarádka,co má trojčátka měla mrtvičku :frowning2: Jsme z toho strašně špatný,zatím se neví co bude,hlavně co děti?
27. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jo poslední týdny utíkat nebudou...to je prostě zákon schválnosti. Moc bych ti přála,abys to už měla brzičko za sebou-a hlavně v pohodičce :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olala to me je lito...no to jsou ty trojky jak si hlidala vid....doufam,ze to bude dobry....je to zivot nespravedlivej ja to rikam porad...no snad to utece a ja si porad rikam,ze treba ted v patek me dr.rekne,ze se uz otviram.... :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo docela to byl včera šok,je jí něco málo přes třicet...ale prý to je asi vyvolané tím vším,čím si prošla,těžká nemoc,operace,nervy nervy nervy :frowning2: Tak snad budeme moci nějak pomoct...ráda bych děti pohlídala,snad to nějak vždycky třeba na dvě tři hodinky zmákneme,aby si babička mohla něco zařídit nebo jet za Simčou.
27. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se loučím,jdu nás pomalu nachystat a taky ještě musím krmit.
27. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak marhul,at to dopadne dobre a pak zase pisni....mej se a pa
27. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, to je strašný co se stalo tvé kamarádce, budem držet palečky, aby byla v pořádku.
27. dub 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem lehnout nešla, hledám na netu sandály pro Honzíka a stříhala jsem mamku a teď už to nemá cenu, už by měl papat.
27. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,tak ja myslela,ze spinkas a ty pracujes :grinning: sandalky na leto??urco najdes....
27. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám Coko tak nějak vybraný, ale jen se rozhodnout který, jsou to značka Santé, prodávají je v lékárnách.
27. dub 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou nejaky zdravotni sandalky :wink:
27. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou zdravotní, ale taky hezký. Včera jsem s ním byla ve dvou obuvích, ale žádný hezký tam neměli.
27. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu pro mladýho, zatím pá.
27. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, jak jsi pořídila v Arletě?
27. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko- držím palečky myslím na tebe, at je vše ok :unamused: :wink:
27. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuju,že jste na mě myslely.
Kontrola proběhla docela v pořádku,doky je citlivý,já mu hnedka hlásila,že se strašně bojím...dělal mi cytologii,to si mám za měsíc zavolat...Jinak vše asi tak,jak jsem si myslela....takže ještě čas ukáže a kdyžtak by byl malý chirurgický zákrok...
27. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu spát,byl dneska náročný den a zítra mě to čeká znovu...dobrou
27. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek