Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
23. kvě 2010

jsi silná holka cokousku to zvládneš a určitě na něco příjdeš

coko.joko
23. kvě 2010

tak ja ho dnes uvarim a dam mu ho mezi kojenim a uvidime co bude....
blazi nejsem silna holka,ale mam moc hodneho Vratu a ten me hrozne pomaha a bere si maleho v noci a nechame i spat.....

blazenkaa
23. kvě 2010

tak aspoň že tak .Holčičky moje já si jdu dadnout bolej mě záda tak zase večer se tu ukážu

coko.joko
23. kvě 2010

blazi,jen odpocivej me boli zase prdelka a to druhe nejak to jde asi k sobe bo co 😕 😕 a jsme rada,ze se vy.....

leny16
23. kvě 2010

to je pak velká pomoc, když se můžeš víc prospat. Já jsem se pak vždy v postýlce vrněla blahem, když jsem věděla, že nemusím vsávat a můžu chrnět 😅

leny16
23. kvě 2010

ty ses coko trhla, nebo tě nastřihli?

blazenkaa
23. kvě 2010

to přejde tak ahojky a ť to dopadne s Lenýskem dobře ten nový pokus pa páá

leny16
23. kvě 2010

musíš nám ještě popsat porod, až budeš mít čas....

leny16
23. kvě 2010

páááá blažííí 🙂

coko.joko
23. kvě 2010

leny,trhla jsem uz od mala 😀 😀 nastrihli me,protoze malej mel blbe danou hlavu a neprosel by.....a kdyz jdu fakt na velkou tak to boli posledni 3 dny....a i kdyz curam.....ale ta pani co ke me chodi,tak rikala,ze to je mala jizvicka a krasne se hoji....
no do toho porodu se me teda vubec nechce,ale neco budu muset sesmolit.....protoze to co jsem zazila ja tady v cizine to se jen tak nevidi.....zadny klistyr celou dobu jsem mohla jist a pit co jsem chtela.......

leny2
23. kvě 2010

Ahoj holky,
koukám, že je tu rušno. U nás zase prší a svítí sluníčko, aprílové počasí.

leny2
23. kvě 2010

Marhulinko, už jsi byla u kadeřnice? Jak to dopadlo, máš to kratší?

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Žehlím a tak jdu nakouknout...

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Blaženko,kde jsi vzala ten sluneční den? Tady leje,přestane,leje... 😀 😀

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Coko je to hrozný,ale všechno zkoušet a opravdu to chce obalit si nervíky a vydržať 😉 Náš prcek začal hodně brzo hýbat nožkama...kopat a hlavně si je sám přitahuje,takže nás už prdík trápí jen občas,když se někde zasekne 😀 tak moooc přeju,ať vás to moc dlouho netrápí 😵

septim
23. kvě 2010

cokousku to ma marhul pravdu musi se to proste vydrzet 😉 clovek ma mimi v brisku a vubec ho nenapadne jak muzou potom potrapit obycejne vetry 😉

septim
23. kvě 2010

cokous ma jit se mnou Monca jeste jedna kamaradka je v zaloza kdyby s Monikou neco bylo, mam to osefovane 😉 no treba to nakonec dopadne uplne jinak.

septim
23. kvě 2010

leny 16 uz jsem o tom taky premyslela a jakou mate znacku a je to hlucne?

dasty79
23. kvě 2010

Ahoj Arleťačky.Prosím poraďte - zítra jedeme do Arlety na OPU.Musím mít něco sebou?Myslím třeba noční košily,přezůvky,nebo něco jiného?zapomněla jsem se zeptat a v papírech nic nemám... 😒

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Dasty ahojky....vezmi si jen košili a hlavně něco pro štěstí 😉

dasty79
23. kvě 2010

marhulinko - děkuju.Máš krásnýho Kubíčka 🙂

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Dasty děkuji 😵

leny2
23. kvě 2010

Marhu, byla jsi u kadeřnice?

leny2
23. kvě 2010

Dasty, držím palečky na zítra a hlavně i dále.

blazenkaa
23. kvě 2010

kočičky kdepak jste
🙂

blazenkaa
23. kvě 2010

Dasty taky držím pěstičky všechny co mám 😀

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Leny jj byla jsem v so u kadeřnice,sice jsem si myslela,že nevydržím sedět,ale dalo se to... spíš mě to přišlo k sobě až dneska a je to děsný,tak za chvíli půjdu zalehnout k telce.

blazenkaa
23. kvě 2010

MArhulinko tak ať se ti to brzo vykurýruje a přestane to bolet

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Děkuji,už si asi budu muset na to zvyknout a smířit se s tím,že mě to takhle bolet bude ☹ Je pravda,že po čase člověk otupí a na bolest si zvykne...jen někdy je toho až moc ☹

blazenkaa
23. kvě 2010

normálně tu doma cítím něco jako pečení palačinek až jsem na ně dostala chuť jééééé jak já by jsem si dala 😀