Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Blazenko těhu nejsem,pro jistotu beru prášky 😀 a z těch našich zatím pokusů by to snad ani nešlo 😀

marhulinka
autor
23. kvě 2010

Tak běžtě hajinkat a sladké sny. Taky půjdu.

blazenkaa
23. kvě 2010

já tu ještě sedím píšu si zase přez skyp se spolužačkou

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Hezké ránko 😵

leny2
24. kvě 2010

Ahoj holky,
u nás opět prší, já už chci sluníčko.

leny2
24. kvě 2010

Půjdu žehlit, tak mrknu za chvilku.

blazenkaa
24. kvě 2010

přeji krásné ráno dneska to stojí za prd sidce neprší ,ale je zataženo .
Dneska v půl páte mě probudila taková bouřka to bylo hrozné .

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Blaženko taky jsem byla vzhůru při bouřce....počasí je strašný 😠

janysek70
24. kvě 2010

Ahojte při pondělku, jsem za celý víkend o PC ani nezavadila.
U nás včera naprosto úžasné počásko, jsem vyprala, co se dalo, dokonce troje povlečení, Lukášovo, naše a ještě i nové krepové, které jsem chtěla povléct, tak jsem ho taky přeprala a pak běžné prádlo. Otočný věšák praskal, málem jsem ho zavařila, jak jsem sundavala suché a dověšovala. Až na pár kousků, do kterých se mi už večer nechtělo, je vše uložené ve skříni, uf. Ale to póčo mi nějak dorazilo, večer jsem se potila, obličej zase přismahnutý, ruce taky, bolela mi hlava......
V noci mi taky vzbudila bouřka a bylo mi na zvracen, tak jsem letěla, ale planý poplach. Já už si nějak v noci neodpočinu a ráno se budím jak lazar, bolí mi prdel, břicho, nohy 😒

janysek70
24. kvě 2010

Hokej byl tedy pořádně o nervech, dvě třetiny jsem s Michalem fandila jak o život a třetí jsem prochodila po bytě a vyklidila myčku a stále sledovala časomíru, pak jsme se objímali a radovali 😀 😀 . Štěpánek to taky prožíval, kopal jako o život 🙂

leny2
24. kvě 2010

Janýsku, tak to jsi byla včera pilná jak včelička. Taky jsem fandila, bylo to super napínavý.

leny2
24. kvě 2010

Vydrž prťka vydrž, už jen 10 týdnů, nebo třeba i o chvilku míň.

coko.joko
24. kvě 2010

Ahojda holky,
tak ja jsme po snidani a ted se cpu melounem......tady je tada fakt krasne......vcera 27 stupnu a dneska taky.....takze pohoda..po obede pujdem ven na prochajdu a pak nekam na zahradku posedet ....a jinak dneska bude prvni koupanicko,tak jsem zvedava jak nam to pujde....
taky jsem vcera koukala na hokej a byl peknej......

leny2
24. kvě 2010

Coko, pošli nám trochu toho teplíčka. 😉

leny2
24. kvě 2010

Jaká byla noc? Už je to lepší?

leny2
24. kvě 2010

Vy jste ještě nekoupali?

janysek70
24. kvě 2010

Pilná jo, ale nějak mi to fakt zmáhá, ale mám tolik plánů, co ještě udělat a mám takovou radost,když se daří. V sobotu Michal přidělal do pokojíčku poličky, tak už to tam budu moci vše začít chystat a pomalu prát věcičky a ukládat na místo.
Před chvílí volali, že nám vezou do nově vymalované chodbičky předsíňovou stěnu, tak se bude montovat. Teď mám v pořadí kuchyň a ty mi dá zabrat, mám velkou linku a chci vše vyndat, přebrat, umýt a potraviny přerovnat, mám tam ještě 2 neumytá okna, vyprat závěsy, koberec v jídelně a židle.... atd 🙂. Jo a to jsem okno v ložnici, co jsem ho myla nedávno, už myla podruhé, nějak se potvora zase ušpinilo, to je nekonečný koloběh 😀

janysek70
24. kvě 2010

Tady je taky zase teplo a sluníčko už svítí, po tom vydatném dešti je tam zase jako v prádelně.
10 týdnů už nee, doky říkal, že naplánujeme císaře o trošku dříve 😀

leny2
24. kvě 2010

Janýsku, ty toho máš ještě v plánu, šetři se taky trošku.

leny2
24. kvě 2010

Jé a ty máš dneska svátek určitě. Přeji všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka a všechno aby se ti vyplnilo. 😵

coko.joko
24. kvě 2010

leny2 my jeste nekoupali,protoze nam teprve vcera odpadl ten pupecnik a dneska prijde Alena a bude me ucit koupat...jinak u nas je to prorad stejny....nejak ty kapky nepomahaji...tak bojujeme kazdou noc na stridacku s Vratou......je to narocny,ale snad nas ty prdiky brzo prejdou....
janys ty se setri holka........

janysek70
24. kvě 2010

Ženy, šetřit se budu v hrobě 🙂 .
Tak stěna už dorazila, to bude mít Míša radost, že ho tu zase čeká práce 😀
Čoko, až se naučís se koupat, tak to bude paráda, já bych to taky už asi potřebovala naučit, nějak už to nezvládám, včera jsem se osprchla a jak jsem vylézala z vany, tak mi před ní máme schůdek a M. předložku na něm přede mnou namočil, tak mi to podklouzlo, rozjely se mi nohy, jedna zůstala ve vaně a druhá sjela ze schodu dolu, ještěže jsem se přidržovala topného žebříku...... a omýt si přes břicho šubrtku je taky záhul a stříhala jsem si nohy na noze a nevím čím to, ale asi se mi zkrátily ruce 😀. Hned jsem se dnes objednala na pedinu.....

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Janysku a bude hůř 😀 😀 Však to uteče teď jako voda!!!
A k dnešnímu svátečku ti přeju jen to nejnejnej,dáreček už nosíš pod srdíčkem,tak přeju hlavně to zdravíčko pro vás oba a celou rodinku 😵

marhulinka
autor
24. kvě 2010

My tu slunce blunce teda nemáme 😠

marhulinka
autor
24. kvě 2010

Janysku tak tobě rostou na nohách další nohy 😀 😀 😀 Teď jsi mě vážně rozesmála 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janysek70
24. kvě 2010

Děkuji 😉 . No můžu říct, že mi ty věčné svátky a narozky už lezou krkem, pořád někdo něco má, stále myslet, aby se na někoho nezapomnělo .... a teď mi to obzvlášt vadí, najednou mám ráda svůj režim a nesnesu, když mi ho někdo nabourává.... Včera naši přijeli z Paříže a hned volali, že musíme přijet, mně se nechtělo, měla jsem rozdělanou práci a tak jsme jeli až navečer a rovnou mamině popřáli a oni že přijedou popřát dnes a sousedi se taky ohlásili a já fakt nejsem naladěna na to něco chystat a mít kolem sebe více lidí, už jsem vážně trošku unavená a těším se, až to budu mít za sebou

janysek70
24. kvě 2010

Sorry, těhu demence..... nehty na nohou 😀 😀 , ale už mám pocit, že mi rostou různé věci 😀

marhulinka
autor
24. kvě 2010

😀 😀 😀 Tojo to ono to všechno roste 😀 😀 😀 😀

coko.joko
24. kvě 2010

janysku a bude hure....ja mam ted problem se vy.....jak me boli porad to mezi nozi a porad krvacim,to uz me taky leze krkem...
jinak vse nej k svatku......holky tady je fakt takove teplo,ze se potim...venku uz je 30 stupnu to neni ai mozny.....

janysek70
24. kvě 2010

Tu je 24 a je tam zase nějak sparno, to asi zase něco dojde