• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ahojyk holčičky
Janýsku ty jsi ale bláze zase tolik nejanči neděla¨š to vše sam máš u sebe miminko .Ať ti raději pomohou ty 2 chlapy co máš doma nebo nám z toho ještě porodíš .
Všechno nej nej nej nej nej k svátku ať se ti splní vše co si přeješ :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim, tak toho mas jeste hafo Janysku trochu se setri. Ja dnes mela kontrolu monitor ok mimi ma odhad 3 500g a jestli pry dokonce tydne neporodime tak udela v pondeli ten hmat, tak jsem zvedava :wink: blazi ty se drz urco to dopadne. Cokousku snad se to brzo zlepsi. A u vas se koupe az kdyz odpadne pupecnik, to slysim poprve. Ja koupala vzdy hned uz v porodce dvojcata :wink: vsude je to proste jine cert aby se v tom vyznal.
24. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
septiku a to se divim,ze zase v Cr delaji ty hmaty :confused: jak rikas vsude je to jinak....pockej az ti budu povidat o porodu jak to tu chodi...tak to budes koukat :dizzy_face: tak se drz jeste aspon tyden a pak se muze Barborka narodit...a kdyby neco tak pis na mobil...
24. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás je tak nějak pod mrakem a dusno,takže se určo něco přižene no a nehlásí zatím žádné léto :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sept jůůůůů jsem zvědavá,kdy to vypukne...se teda drží holka jedna šikovná :grinning: :dizzy_face:

Coko já taky normálně kupala,jen se nesměl pupečník máchat...nojo jiný kraj a vše je jinak :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Blaženko copak děláte s mimískem :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Copak by jsme mohly dělat MArhulko buď sedíme u počítače ,čučíme na televizi a nebo žereme nic víc
24. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Septim tak ti budu držet pěstičky a až ty porodíš tak já doufám budu vědět víslede tak šup šup ať už rodíš
24. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Joooo tak to poslední je nejlepší to si užívejte!!! :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to teda jo ale jak budu zachvilku vypadat jako medenec
24. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
V těhu se to může-to je pěkný :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale kdybych věděla 100% že to je
teď si píšu s kamarádkou a zjistilas jsem že k tomu máme zase další trojku
:angry:
24. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulko máš nové fotečky to mu to ale klukovi sluší
24. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jojo dneska jsem dávala nové fotečky... :dizzy_face:
Dneska mi vůbec nespí,to bude tím hnusným počasím...tak až dorazí taťka,vyženu je ven,abych něco taky udělala doma...
24. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musím pořád být u něho a povídat si s ním,nebo mu ukazovat hračky a když jsem tady tak je v lehátku a chce houpat :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
buď ráda že je vzhůru aspoň si ho užiješ.Dneska jsem tu měla kamarádku s prckem ani jsem si ho nemohla pochovat
24. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
to jste si ho pěkně nauči ly prďolu
:slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A proč jsis ho nemohla pochovat? Kolik je klučíkovi?
24. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nojo jak si ho rozmazlujeme,tak to máme :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
prto že sem se bála už je dost těžkej je mu 7 měsíců
24. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky koukam jak se holka drzi. :wink: cokousku ja to vidim jeste tak na 14 dni :grinning: :grinning: :grinning: no urco to ted bude asi v porodnici jine nez s Misou kdyz jsem byla ale jinak jak jsi psala tak jist a pit jsem mohla taky, rodi myslim asistenka a doktor dohlizi no uvidime jak to bude vypadat :wink:
24. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi strasne leze na nervy pocit ze nemam doma nic hotoveho porad mam pocit ze me chybi jeste neco koupit ze musim doma udelat tohle a tohle. Jo a taky mi velikou radost prisel email ze vsechno zbozi co jsem objednala na nextu ve vyprodeji prijde akorat to bude dele trvat nez u normalni objednavky. Jsem objednavla zbozi co meli v Anglii ve vyprodeji a opravdu za super penizky tak jsem moc rada. :wink:
24. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
treba tahle bundicka na holky vysla na 7 liber coz se mi zda super a holkam staci
:slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no doufam ze to opravdu sezene vse jak pani psla
24. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
septim tak v to musíš plně doufat
24. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
náhodou ta bunďička jem oc pěkná
24. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no doufam ze to opravdu sezene vse jak psala a to mam dalsi snad 20 kusu objednanych :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že píšu jako tatar

mělo to být že ta bundička je moc pěkná
24. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
blazi taky jsem si rikala na anglickych strankach mela firma veliky vyprodej a pres jeden obchod tady si to vzdy objednavam. zatim vzdy vse prislo a dnes psala ze bude i toto jen to bude dele trvat nez sezene velikosti co jsem chtela :wink:
24. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak ti je ? Odpocivas ,
24. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek