• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Vím jen, že už má po termínu :slight_smile:
9. čer 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vím ale jestli je ještě doma nebo co se s tou holou děje .

koukala jsem k tobě do alba co to je jak máš tu poslední fotečku a co UTZ včera
9. čer 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš mladej včera vystrkoval pytlíka a odhadní váha je 2 kg, se picnu :grinning:
9. čer 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš v té výbavičce? To je koš na plínky.
9. čer 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nádhera pěknej klučík
9. čer 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslým tu poslední fotečku jak tam píšeš jen ještě zjistit jak tam napasovat tu kazetu
9. čer 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu holčičky mějte a já si jdu schrupnout dobrou noc

Septim myslím na tebe a trřím pěsti
9. čer 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :slight_smile: , jj to je opravdu koš na použité pleny a každou to zvlášť zabalí do fólie, jen ještě nevím, jak tam tu kazetu s fólií napasovat :slight_smile:
9. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Docela jsem v poho...Kuba je moje zlatíčko,tak není moc času na smutnění...včera jsme byli za dětičkama,tak jsme dvě hodinky hlídali a bylo to fajn,byli jsme venku na zahradě...
9. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janysek70 :grinning: :grinning: :grinning: no jestli je odhadní váha pytlíka 2kg,tak bych se šla taky picnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasan, že pytlíka, celej tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odjíždím, dokud není fajrunk, včera mi z toho sluníčka bolela hlava celý večer..... Zítra musím do práce a to má být ještě hůře, 30.6. mám poradnu a rovnou nástup na MD, tak to chci nějak i ukončit v práci, už mi to dává dost zabrat...
9. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic snidam kontrakce mam porad porad spinim a jdou ze me po vcerejsku krvave hleny a porad cekame jestli se neco rozjede ale ja uz teda silne pochybuju :grinning: alspon ze mi chutna :grinning: jo a taky doktor rikal ze mala ma hodne vlasku no to jsem zvedava :grinning:
9. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
blazi,dobrou noc,taky bych sla spat.... :wink:
marhul,ty si uzivej slunicka,protoze tady uz 3 den prsi,ale je teplo,takze to cekej i ty v HK......jak rikam o vikendu to mate.....
janys teda to bude chlap...2 kg pytlik :grinning: :grinning: :grinning: ten kos je docela dobrej...tady ho maji taky.....ale je to docela draha sranda...
septiku,to je dobre,ze chutna....ja nejak ani nestiham jist..........a kdyz jo tak v rychosti..... :grinning: :grinning: pa se divim,ze me boli bricho....
tak ja jdu varit.....
9. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si jeste objednala pro prdolku vanicku jsem na to uplne zapomela
9. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 janysku ten kos mam taky kazeta je jednoducha a vklada se debre , akorat tam nenechavat plinky moc dlouho je to stejne citit
9. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko mas u me tu knihu :grinning:
9. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku....dekuji mocccccccc jsi zlato...... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, ještě jsem tu kazetu nezkoušela, je dosud zabalena, aby nevyčichla :slight_smile:, tak snad mi to půjde.
Čoko koukám pohrdla mou nabídkou a obrátila se jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janysek70 co mas dnes v planu tady je silene vedro asi chcipnu
9. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem se vrátila, je tam dusno a tak jsem doma postahovala žaluzky a jen tak lehce tu po bytě šolichám a poklízím. V pátek asi začnu prát věcičky
9. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@septim ha zase vidím zelenou :dizzy_face: :dizzy_face: krása krása krása

@coko.joko jojo déšť očekávám :grinning: Já mírné ochlazení i uvítám,tohle ráda nemám...a s prcíkem se toho moc venku teda taky nedá!!

Já mám na plínky popelničku-zelenou :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,taky nemam rada vedra....ted je tady uz treti den pod mrakem a prsi.....vcera jsme byli na vece a sedime na zahradce a najednou takovej chcavec jsem si pripadala jak na tabore za mlada..... :grinning: ale bylo krasne...domu jsme dosli okolo 22hod...
janysku,ja nepohrdam,ale sept to nejak objednala,abych se nemusela nikde registrovat a my asi pres Prahu pojedem v noci,takze bych si ji ani nestihla koupit.....
9. čer 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak zitra v 9 hod.mame poradnu,tak jsem zvedava co nas ceka a co nam rekne doktor...doufam,ze to bude vse v poradku...pak musime jit na urady a tak bude narocny dopolko...doufam,ze uz nebude prset,protoze nemame auto...se nam pekne sere....a stoji moc korunek a nejhorsi je,ze nikdo nevi co tomu muze bejt.... :confounded:
9. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tu budu povidat sama sebou :grinning: :grinning: tak se loucim teda..a jdu cvicit...musim dat dolu ty kila,protoze nemam co na sebe a nevim co budu nosit v lete :grinning: :grinning: se me ta drzka na brise porad takkkkk drzi......nevite co delat,aby uz zmizela :grinning:
marhul ty mas ten pas stahovaci je to znat kdyz ho nosis.....
9. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak teď nestíhám jak je hezky, ráno jsme jeli na nákup s mamkou a pak rychle uvařit něco k jídlu a už je poledne.
9. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko se nediv ze se te kilca drzi se nesmis prezirat u itala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ja budu mit zelenou jeste asi pekne dlouho :grinning:
9. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko mě se váha zasekla a už to nejde dolů a to mám ještě 8 kg navíc.
9. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jsem byla natěšená jak začnu cvičit, tak mi na to nějak nezbývá čas, ale myslím, že mám pohybu dost. Každý den pro mladýho do školy s kočárkem a doma taky nesedím na zadku.
9. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek