• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
sept ty blaho u Itala byl salat a pak torteliny to neni na prezrani..... :grinning:
9. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny tak ja mam taky jeste nahore 10kg,myslim od sve puvodni pred otehotnenim,ale ted se to prave seklo a nejde...ale co o to nohy,prdel to jde,ale to bricho to ja tady resim kazdy den.....
9. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám ještě trochu břicho, ale já jsem oplácaná celá.
9. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko tak hod foto a mi ti rekneme ze to nevypada tak zle :grinning:
9. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 nech toho ty jsi byla hubenina hubena uz v tehu :grinning:
9. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,neblbni...to nejde ani vyfotit :grinning: si to necham pro sebe :grinning:
9. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko nekecej at se zasmeju a treba z toho konecne porodim :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,to by ses asi moc nesmala :grinning: ale pockej ja si pockam na tebe v lete...se budu smat ja :grinning: :grinning: ne vazne,kdyz o tom tak premyslim tak ty kila jdou nahoru rychle,ale pak to dat dolu uz neni takova sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude to drina....ted hlasili,ze jdou do CR bourky....tady je tma jak v pr.....
9. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem koukala na pocasi bourky jen kratke a jen nekde, teplota na zitra 33stupnu a jasno ja asi padnu :grinning: no jo ale ja budu par dni po porodu co prijedete ale ty uz dele se na tebe holka tesim :grinning:
9. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budu rada ze po porodu spadnu tak na 78kg a budu rada no uvidime chtela bych mit zpatky 65kg
9. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
budeme hubnout na zahradce u kavy :grinning: ja budu mit hlidani pro dvojky tak vemem jen kocarky :grinning:
9. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku,ja na tebe taky.....no ja bych brala taky 65kg,ale to fakt nedam dolu....ale co hlavne,ze je malej zdravej a ja se postupne dam do hromady..... :grinning:
tak s tou zahradkou to moc dobre nevidim,protoze 14 dni je mala doba a spoutu zarizovani a litani,takze budu rada,kdyz se urvu na srazik,jestli teda nejaky bude
9. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda kočky,
nebojte kilča shodíte, při kojení si organismus může zadržovat tukové zásoby na horší časy...tak to třeba půjde potom.
Mně to taky asi po 2 měsících stagnovalo, ale zase to jde pomaličku dolů...ještě 2 kila a pak ještě 3 nabraný před těhu :wink: :rolling_eyes:
9. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po porodu jsem dost cvičila, ale ted co se malá pohybuje, tak nemám energii ani náhodou... :unamused:
9. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku- pořád sem jukám, jestli jsi ještě celá :dizzy_face: já přenášela 3 dny.... Ale podle bolestí to vypadá, že už se ti to blíží :slight_smile: :wink:
9. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2- kde ty jako můžeš mít tech 8 kilo :confused: vždyt jsi byla hubenour ke konci těhu. Třeba ti jen prospěly :wink:
9. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem vam tam nove foto, a taky zacina praskat bricho se ani nedivim. :wink:
9. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na albíčko na úvodní stránce a nějaké nové kočky v kloboučkách se nám tu objevily :dizzy_face: :dizzy_face: a taky jeden pořádný pupík :dizzy_face: ..... a čeho jsem si všimla teprve nyní jsou holky ve vaně...... a to jsou s hanbatým taťkou??????? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatka neni videt :grinning:
9. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No škoda, to by byla návštěvnost alba a ty příspěvky........ :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslam janysku ze velice mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim holky jsou úžasný. Jak jsou stejně oblečené
tak to vypadá že je tam jen jedna :grinning: :sunglasses:
Bříško hezký, tak ať se s ním nemusíš už dlouho tahat :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cóóóóóó, takový nadsamec???????? :grinning:
Tak už jsi nafotila naposledy pupíka, tak šupky, dupky....... :wink:
9. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že už tu knížku máte snad všechny?
9. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka.hk davam tomu uz jen par dni
@janysek70 ty se teda treses na prvni misto, ja ti dam nadsamec, ti ho pujcim jak me ted pekne sejrank.... :wink:
9. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim musíš porodit než přijede Čoko :grinning: :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,holky jsou uplne k sezrani a jak jim to slusinkuje :dizzy_face: :dizzy_face: tak a pupik je taky super..tak sup pres silnici a uz koukej porodit tu L....
9. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme před sebou asi další sluníčkový den. My jedeme dneska po obědě na zvážení k paní doktorce.
10. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, holky jsou nádherný, ani bych nepoznala která je která. :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky všem sluníčkové ránko...a zase pařec před námi....mě to teda až takhle moc nevyhovuje,nemám to ráda,je to až moc...
10. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek