• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@marhulinka to pocasi je silene mas pravdu taky nemam rada takova parna :unamused:
@mysicka.hk to urco stihnu zitra mi daji termin nastupu chtela bych si vydupat nedeli no uvidim jak bude volno a treba se to jeste rozjede no uvidim ale neverim.
@leny2 tak at prdolka hezky pribira
10. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka já mám teplíčko ráda když jsem doma na zahradě u bazénu, to mě nevadí, ale kdybych se měla pařit v práci, tak to ne.
10. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase mě smazali fotečku, se picnu.
10. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky jdu na vas mrknout,ted mi nejak nezbyva cas,kluci me ted dost zamestnavaji,Kubik vyzaduje neustale pozornost,jinak je to sikula,pretaci se na brisko a zpatky a zacal si cucat palecky u nohy.
Septim Barunce se nechce do tech veder,o vikendu se ma ochladit,tak to urco dopadne,chodis do FN k Hodikovi
10. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak se hlasime...u dr.dobry...si ho tam prehazoval jak bramboru a to se Lennymu moc libilo,pak zacal delat UTZ na kycle a to bylo neco....musel lezet v poleze docela na prd a spustil krik,ze by zboural celou ordinaci :dizzy_face: a pak se nedal ani utisit....ale je vse v poradku,tak jsme rada.....
septiku,ted resime kdy teda pojedem do HK,protoze nam dal terminy na dalsi prohlidku a je to na prd nejak se to vse tluce...musime to vymyslet aspon na par dni tam chci bejt a videt vas........
10. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uhlicek jo chodim k Hodikovi je super a myslim ze i dost peclivej :wink:
@coko.joko to se dalo cekat uz kdyz jsi byla tehu jsme o tom rikaly, prdolka ted bude mit docela caste prohlidky i ockovani. A kolik prcek vazi. A kdy mate prohlidku. A co auticko uz je ok :wink:
10. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uhlicku,ma uz 4160g,meri 57cm....takze to je super.....dalsi prohlidka je za mesic presne :sunglasses: a auto ani nemluv...dneska by mel volat ten pan co opravuje to auto,ale uz ted to stoji penez a nikdo nevi jestli ta soucastka co objednal jestli je spravna :unamused: takze to bude na delsi dobu....
10. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Hodik je super,chodila jsem k nemu cely tehu s Misou,peclivej urcite je,ale obcas neco rekl a vystrasil me nejakyma komplikacema.
Coko to je dobre,ze jste v poradku :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uhlicku ja jsme taky moc rada,ze je vse v pohode
10. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj hoj jsme zpátky od mudry...
Takže Kuba měří 61cm a váží 5650g....očkávání za náma,Kuba se ani nehnul,trochu poplakal,za to já byla spocená až na prdeli :grinning: :grinning: Pořád se obracel na bok a utíkal z měření...je to šikulka...no a další poradna a druhé očkování za měsíc :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko koukám,že taky máte za sebou kontrolu....tak to je Lenny taky už pěkný chlapák :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,taky mate krasnou vahu a merite uz taky hodne...nas bude ockovat za mesic a tak jsem zvedava..no ten nas taky nevydrzi na miste minutu,porad musi neco tema ruckama a nohama delat.... :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko nojo my teď máme nějaké vztekací období,jakmile ho položíme tak spustí aaaaarie :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,to my mame taky AAAAAAAA a to mas videt jak to krasne umi.....ale je fakt dela to jen kdyz ma hlad..tak to ho nebavi nic a jede a jede a to vzdy rikam,kdyby nas nekdo poslouchal,tak zavola socialku na nas :grinning: :grinning: a kdyz se mu nechce spat,tak taky nevydrzi bejt sam a nejradsi ma kdyz ho mas na ruce a nosis ho.....tak jsme ho vcera dala uz vecer do toho saku na bricho a tancovala jsem snim po byte a to byl rad..... :grinning: :grinning: rikam me hrabe vic a vic........
10. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme dostali vitaminky na kosticky,takze davama a taky jsem si byla pro elektrickou odsavacku,protoze Lenny nechce tahat a tak musim odsavat aspon neco z prs....takze uz jsem to zkousela a neni moc mlicka,ale aspon neco...takze vzdy odsaju dam do lednicky,pak ohrat a dat to malemu a pak jeste Nutrilon a pak zase odsat a dat na dalsi kojo do lednicky a porad do kola....bude to honka a na mozek,ale aspon jsem rada,ze malej papa......
10. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko jo tak ty sis hrála na vílu a tančila po bytě,jo? :grinning: :grinning: :grinning: Nojo oni to mají rádi,když se nosí,ale já už jsem splavená jak krysa :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko takhle jsem odsávala,když jsem přišla z porodky,to bylo na palici,mi připadalo,že nedělám nic jiného,než odsávám,přebaluju,odsávám,přebaluju :grinning: :grinning: a krmím samozřemě :grinning: :grinning:
Teď je to pohoda,vytáhnu kozu a nakrmím...hrozmě moc si toho vážím,to jsem měla takový strach,že kojit nebudu!!!
No a teď ještě přidáváme přes den čajík na osvěžení...
10. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul no me uz taky boli ruce od toho jak porad taham a houpu,tak jsem to vymyslela takhle preci jen to neni tak namahave,kdyz ho mam v tom saku :grinning: no to me povidej ja davam flasku uz par dnu a ted jeste budu odsavat to bude mazec...ale mam vyhodu,ze Vrata bude krmit a ja budu odsavat....jeste,ze je na elektriku,ze to zapnu a 10minut to jen drzim a nic nedelam..by me upadla ruka kdybych mela ruco....no me uz ted taky pripada,ze jen prebaluju,davam najist,vyvyruju lahve a prebaluji :dizzy_face: no,jaky davate cajik...ten nas nechce nic...ani vodu.....
10. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko dávám čajík fenyklový,aby to měl zároveň na bříško :wink: Ten můžou od dvou týdnů věku,takže dáváme ten.
10. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko No a já budu mít za chvíli na ruce bicáky jak Arnold :grinning: Já umím chovat jen jednou rukou,jako pravou držím pod prdelkou a levou přidržuju hlavinku....na druhou stranu mi to nejde :grinning:
10. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,tak ten fanyklovej cajik taky davame,ale proste ten nas to nechce dela u toho takovy ksichtiky se vzdy smeju jak mala....no ja se to naucila na obe ruce....je to sranda jak jsem se vzdy bala malickych deti,tak ted uz to beru uplne automaticky a neumim si predstavit,treba uz zivot bez Lennyho....
10. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se loucim....Lenny po trech hodkach uz je vzhuru a tak jdu dat papu
10. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak já vám závidím že můžete být doma.
U nás v práci máme 29 stupňů a doma mám 20.
Je to fakt krutý v tom vykonávat práci :frowning2:
10. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysicka.hk no tak my máme ted doma 27!!
10. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka nějak jsem nečekala že tu někdo bude,
tak jsem šla něco dělat.
To víš starý barák a 80ky zdi, takže je doma příjemně.
Když je mi zima tak se jdu ven ohřát :grinning:
Nebyl jste někdo na tom novém koupališti v HK?
Docela mě láká ho vyzkoušet :sunglasses:
10. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ještě vytváříš různé výrobky a aranžmá?
10. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysicka.hk Závidím ten chládek....jak jsem uklízela v poledne kočár tak jsem myslela,že se do sklepů asi přestěhujeme....tam je úžasně.
Na novém koupálku byl můj taťka...je to tam prý super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysicka.hk Teď leda tak aranžmá z plínek :grinning: Není na to moc nálada....někdy by i čas byl...ale to raději sednu k pc....nebo musím vařit,uklízet...
10. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysicka.hk ježiši to mi nedělej!!! Já jak něco takovéhleho vidím,tak bych nakupovala a tvořila :grinning: Teď jsem ale Kubíčkovi objednala do kočárku háčkovanou deku...tak sobě nekoupím nic :grinning:
10. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek