Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
17. črc 2010

@septim ty se máš že jsi doma sama 😎
Brandýs je to n. O., snad ne n. L.?
Já bych si zase dala grilovaného lososa 😵

mysicka.hk
17. črc 2010

Tady bouří a je tma jak v 10 večer.
Tak už ať začne pršet 😉

septim
17. črc 2010

ne Brandys n.O. 😉

marhulinka
autor
17. črc 2010

Hezký večer....tak snad jste si sobotičku taky hezky užily 😵

@blazenkaa moooc děkuji a vy si určo užíváte dnešní grilovačku 😉

@septim teď se vyprdni na dietku,když kojíš,ať má Lucinka dobrůtky 😵

marhulinka
autor
17. črc 2010

Tak si užívejte zbytek víkendu 🙂

septim
17. črc 2010

@marhulinka neboj jen takovou lehkou 😉

marhulinka
autor
17. črc 2010

@septim jj lehkou 😀 😀 Já chci pak začít až dokojím...chtěla jsem chodit hnedka i na cvíčo,to budu muset počkat pak po plastice ...na další léto už chci být čupr mamča 😀

septim
17. črc 2010

@marhulinka to budes uz urco. ja ted po sestinedeli chci zacit chodit alspon na bezecky pas, omezila jsem tuky na minimum tak uvidim co to udela docela me ta silena postava rozciluje, vsude krasnych veci a cloveku nic neni 😠

septim
17. črc 2010

a ty uz mas vse dole?

marhulinka
autor
17. črc 2010

@septim Já chci dát dolů to,co jsem nabrala z hormonů 😝

septim
17. črc 2010

kdepak jsou vsichni?

marhulinka
autor
17. črc 2010

Asi si užívají venku chládečku 🙂

septim
17. črc 2010

asi jo zachvilku na me prijde moje spaci hodinka ja uz nic nevydrzim to je hruza a filmy co chci videt si musim z telky nahravat na DVD 😀

marhulinka
autor
17. črc 2010

@septim 😀 😀 😀 že by na tě lezlo stáří 😀 😀 😀

septim
17. črc 2010

@marhulinka taky si to rikam uz jsem moc stara a unavena 😀

marhulinka
autor
17. črc 2010

😀 😀 😀 😀 hmmm to já taky

septim
17. črc 2010

a co mate zitra v planu?

septim
17. črc 2010

potrebovala bych dovolenou ale ne materskou 😀 pristi rok pojedu asi se spoluzackou smer spanelsko musim si odpocnout jinak to nevidim 😉

marhulinka
autor
17. črc 2010

@septim zítra máme pokračování v oslavičce s rodinou 😵
Jojo taky nechápu,proč se říká "mateřská dovolená" 😀

septim
17. črc 2010

u vas to je sama oslava, u nas bude az v srpnu holky budou mit dva rocky a ja svatecek 😉 vubec nevim co jim koupit 😒

marhulinka
autor
17. črc 2010

@septim Já mám svátek dneska a příští týden Kubulínek,tak jsme to vzali při jednom 😀

septim
17. črc 2010

tak vse nejlepsi ja upne zapomela nejenom ze jsem stara tak jsem i skleroticka 😀

marhulinka
autor
17. črc 2010

@septim Děkujiiiii 😵 😵

coko.joko
18. črc 2010

Zdar,
sept,ja jsem nocni ptace..vcera jsem prisla dom s Vratou a Lennym okolo pul dvanacty a bylo nam krasne venku,ale to jen diky tomu,ze jsme byli ve meste a na pouti a kdyz chcem jet dom,tak tam horel dum nebo obchodak a my nemohli jet tramvaji,takze pesky a to dalo trochu zabrat...Lenny se pak najedl a usnul a spal do 6 do rana a dal flasku a spi do ted..takze pohoda.......
blazenko,ja uz nevim jaky program chces ja mam vic programu.....ted nejak nemam cas na fotky upravovat......
marhul,vse nej k svatku dodatecne..........

coko.joko
18. črc 2010

sept,vzdyt deda bydli 'Brandys nad Labem u Prahy a ne nad Orlici to je za tvym barakem 😀 😀 jinak stejne nezhubnes i kdyz budes delat dietku...to mas proste v genech ty nadherko...... 😀 😀 😀

coko.joko
18. črc 2010

Jedna fotecka z nakupu..... 😵

leny2
18. črc 2010

Ahoj holky, u nás od večera krásně prší, tak větrám a větrám a je příjemně.

Marhulinko, dodatečně vše nej nej k svátečku, hlavně to zdravíčko. 😵

Coko, Lenny je frája. 😉

Septim, tak to si užíváš sama doma s Lucinkou. 🙂

septim
18. črc 2010

@coko.joko no jo ja jsem debil jsem to popletla je to Brandys nad Labem 😀 tady prsi ale porad vedro potrebuju dojit na nakup tak snad na chvilku prestane. cokous nestras to musim dat jeste 5 kg a pak jeste co mi zustalo po holkach ach jo 😒 malej je frajirek 😀 te obdivuji takhle dlouho bejt venku jsem rada ze Lu usne do deviti a vstava rano 😉 tady by stejne na me koukali jak na blazna 😉
@leny2 no uzivam uklizim a dodelavam veci co nestiham kdyz jsou prdolky doma, by je tam tatka mohl brat kazdy tyden 😀

coko.joko
18. črc 2010

sept,ty stejne nic nedelas to jen rikas a sedis u netu a studujes kde co koupit.... 😀 no tady je to uplne normalka a misto toho se nudit doma je lepsi bejt venku na vzduchu...a ja kdyz jsme byla v Hradci,tak jsem taky byla venku do 22hod.a kdyz nekdo koukal tak at..........
Leny2 dekujem je to mazlicek nas.....

septim
18. črc 2010

@coko.joko ja jeste nemuzu cvicit Iva rikala at pockam po sestinedeli kvuli tem zanetum co jsem mela, tak pak zacnu uz mam dole skoro 20kg coz so myslim ze za 4 tt je dobry vysledek. 😀 jak jsi na tom ty, musis hubnout o sto sest kdyz porad vozite 😉