Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
21. črc 2010

@coko.joko 😀 😀 😀 jo tak vy jste ho tam takhle nastrčili 😀 😀 😀

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 ,a porad zijes to je dobre ja cekam kdy sem nekdo pisne,ze je uz Stepanek na svete a ty ho mas porad v brisku.....no je to takova smeska nas obou..... 😀

coko.joko
21. črc 2010

@marhulinka ,presne tak byl ve velky vane a pak sel do belicku,on je na nej uz velky a hlavne tam neda uz poradne nozky....ale jak se mu tam libilo.....porad se smal a kdyz sel pak ven,tak brecel.....se mu tam asi libilo.....

janysek70
21. črc 2010

Já jsem velký držák 😀 Jsem teď hodila své XXL břucho do alba 😀

janysek70
21. črc 2010

Tak včera jsem si vydupala papíry na císaře u svého MUDr. Kundila, který má od příštího týdne dovču a tak už mažu do porodnice na prohlídku, na monitor a dohodnout si termín, pokud tedy nepojedeme dříve, páč to stále vypadá, že se dere ven a jak kope, tak mám stahy dělohy jako prase a tvrdnu. Doky říkal, že to nebude žádný drobek a už sotva lezu. Jsem se připomněla, že tedy nemám ani EKG, tak jsem dnes musela vyrazit ohledně předoperačního a taky jsem si dovolila upozornit, že mi dosud neudělal stěry, tak se hrozně divil, prohlídl mě a poslal mi obléci, tak jsem se zeptala znovu a pak se to tedy uskutečnilo, tak si je z nemocnice vyžádají.... No ještě, že jsme tu všechny takové chytrolíny a mudry amatérky, že víme, co máme chtít.
Jak mi včera prohrabal, tak jsem zase začla špinit a v noci bolesti jako sviňa, tak když už to nebudu dávat, seberu se a pojedu směr nemocnice a ať se to pohne.....

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 to jsi drzak to ti povim..........a brisko je uzasny a tobe to moc slusi.....mozna mas vetsi nez jaaaaaaaaa 😀

janysek70
21. črc 2010

Se mi dnes sestřička u obvodní ptala, zda to budou dvojčátka 😀 😒

janysek70
21. črc 2010

No mám + 11 kg a všechno valím před sebou v tom břuchu 😀

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 ,tak se mas vyprdnou na Kundila 😀 a jet rovnou do nemocnice...budes v Jicine rodit????No podle briska to opravdu nebude zadny drobek......
ja jsem ted krmila Lennyho a ten se me pri odrihnuti pekne poblindil a je vse venku...ach jooooooo.....ted tu na me kouka a je tak smutny......

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 ,taky si tady mysleli,ze mam dvojky,ale ja mela jen jednoho a ted vyda za tri......a mas jen 11kg to je super to nechas v porodce a jdes dom hubena 😵 ja mela 25kg...... 😀

janysek70
21. črc 2010

Smutný je, když má zase prázdné bříško....
Jj Jičín to jistí, chtěla bych ještě tento víkend dát doma a když tak v pondělí vyrazím

janysek70
21. črc 2010

Já ase měla řádnou základnu před těhu a ta mi dá potom zabrat nejvíce

coko.joko
21. črc 2010

@janysek70 to je smutny,protoze mu za chvilku budu muset dat znova...ted tu delam kraviny,aby vydrzel a nebrecel.....tak jsem na tebe zvedava........

coko.joko
21. črc 2010

tu ja mela taky zakladnu a poradnou a do toho jeste ty kilca no uzasny,ted se pomalu dostavam na svoje,ale je to tezky a bude to jeste tezky,...

marhulinka
autor
21. črc 2010

@janysek70 bříšenko krásný

septim
21. črc 2010

janys tak to bude za teboz uz za chvilku hlavne nerod driv nez domluvis cisare 😉 brisko moooc hezky a vubec ti neprasklo me az na konci malinkato 😒
@coko.joko jsem varila obed a musela letet nez by se spalil 😉
@marhulinka taky uz jsem se vyprdla na vanicku a koupu ve vane je to rychlejsi 😉

janysek70
21. črc 2010

Sep, břicho mám popraskané jako sviňa dole, ale jak ten vak už lehl, tak to tak není vidět 😀 .
Už jsem podepsala papír, že nesouhlasím s pokusem o vaginální porod!

septim
21. črc 2010

to je hezky se musim tlemit ze nesouhlasim s pokusem o vaginalni porod 😀 😀 😀 😀 tak to je teda super kamuflas ja si niceho nevsimla 😀

coko.joko
21. črc 2010

@septim ,to se divim,ze jsi nic nevidela u janyska ty ktera si vsima vseho.a co se varilo u septiku dobreho....

septim
21. črc 2010

janysek je opravdu nema vubec videt jak pise sama ma je jen na spodecku brisenka 😉 a to moc hezkeho 😉 ja varila kureci na paprice a testovinky a pekla buchtu s jahodama 😉

coko.joko
21. črc 2010

@septim ,ale stejne ty vidis i to co nemas 😀 no teda dneska se budete mit dobre.uvareno,napeceno to se mate...... 😀

septim
21. črc 2010

to vis mam casu se kopu nudou do zadku tak varim 😀 😀 😀 😀 😀 vubec nevim co dvojcatkum k narozkam uz je maji za chvilku a me nic nenapada 😒

janysek70
21. črc 2010

Bratříčka 😀 😀

septim
21. črc 2010

az po cokouskovych trojcatkach 😀

coko.joko
21. črc 2010

sept,uz jsem psala namame penize na dalsi pokus,takze nejdriv se musi usetrit a pak na to vlitnu..... 😀 😀 😀
a co holkam k narozkam....tak jim kupte ty odrazedla.....

janysek70
21. črc 2010

Čoko, tak napiš Ježíškovi nebo začněte šukat 😀

septim
21. črc 2010

dostanou od tety uz jsou objednane 🙂 ale co od nas nevim 😒
@coko.joko no vidis janysek ti poradi a moc dobre zacnete su.... treba to pujde samo, tak se vyprdni na antikoncepci 😉 😉

coko.joko
21. črc 2010

hele holky....sukat muzu od rana do vecera,ale z toho ty trojky nebudou a ja musim mit jistotu,ze to jsou tri a ne jedno...takze usetrit a sup do Arlety.....a antiko neberu stejne,takze risk je risk........
sept to je teda tezky......nevim tak jim kupte kocarky a panenky.........

janysek70
21. črc 2010

Nebo noteboaky a můžou si s námi psát 😀
Čoko i z jednoho šikovného vajucha můžou být trojky 🙂

septim
21. črc 2010

@coko.joko ani mi nemluv je to ukol nad ukoly kocarky a panenky maji ☹