• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Marhul posílám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

Představa vašich draků, jak se paničky potkáte na chodníku mi rozesmála :wink:
23. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky. :grinning:
23. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš má 1,5 kg, ten by asi lítal výš. :grinning:
23. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo v A už jsme něco podepisovali...domů jsme vyfásli ostatní souhlasy se vším...protože teď mi to všechno budou dělat tam...takže předoperační /na to je ještě ale čas/,pak s operací a zákroky dělanými tam...no a pak mám rozepsaný i protokol ... :wink: :slight_smile: Jen se v út ještě musím rozhodnout,jaké léky...

JANYSKU-to se teda vůbec nesměj!! chudinky malinkatý!!!

LENY-tojo ten váš by lítal víš :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď ti to vypukne Marhulinko, budeme ti držet palečky, aby se to podařilo.

Na chvíli mizím, zase juknu navečer.
23. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jachný nesměji se, asi si takového dráčka také pořídím :dizzy_face:
autor
LENY-kolik je bobískovi?? Ono to letí,tak už jsem ztratila pojem o měsících :wink:
Marhul to si nepamatuji, ale myslím, že už Leny nekojí :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti schvaluju Janýsku, jsou to krásní a hodní tvorečkové. :slight_smile:
autor
LENY-pa pa
autor
JANYSKU-draka si pořídíš až jako mazlika!!! Teď bude miminko!!! Tolik ti to přeji!!!
23. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY-hodnííííí???????? :grinning: :grinning: :grinning: Jo když spí tak jo....jinak náš je opravdu drak se vším všudy-HYPERAKTIVNÍ!!! No jestli budeme mít i hypeaktivní dítě,tak si užijeme...chichichi
23. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co na dnes plánujete všici??

LENY-asi má nějaký program,když mizí...co ty JANYSKU???
23. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem odvelela hochy k našim a tak mám nyní klídek, trošku to tu rovnám a načumuju na PC a ne se utrhnout. Jdu na kontrolu na WC.
23. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě nic, ale bolest se stupňuje :unamused:
23. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany tak já tu ještě pobudu kdyžtak s tebou ju???
Pak půjdu za mýma hochama se jim věnovat,aby neprskali...
23. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem z těch všech pokusů tak vysátá a fakt unavená. Doufám, že nyní to rozjedete....Čoko, Věrka, ty...Uhlíček vlastně už to začal
23. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany ale tyhle pocity můžou být i těhu!!! Alespoň trochu věř,vím,že je to těžký,po těch pokusech...

Já taky měla pocity jako na mršku a že jsem těhu jsem si vůbec nechtěla ani připustit a nevěřila jsem ani trošku a přeci to tak bylo! I ostatní ti to potvrdily!! Třeba Leny!!
23. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jasný, já se modlím pokaždý těsně před tím, než ztáhnu gatě :wink: Minule jsem to prvně pořádně obulela, teď mi to nechytá, nyní by to byl už jen vztek :angry:
23. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vím,jak to cítíš...při posledním Ketu jsem pořád lítala na záchod se kontrolovat...připadala jsem si už jako totální pako....a je pravda,že jsem to ani už moc neobrečela a jen cítila strašnou zlobu,vztek jak na sebe tak na celý svět....A jsem teda zvědavá,jak na tom budu teď....
23. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paradox je to, že při tom čím procházíme, je ta psychika hodně důležitá, ale poruč si být v poho a snášet neúspěchy....
23. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Marhul myslela, že jsi měla jen jeden pokus v tom Sanusu a pak že to nedopadlo dobře... a try jsi tedy měla více transferů...
23. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Souhlasím ta psychika je těžká...ono když okolí říká-prostě buď v pohodě...tak se jim to řekne,kdo to nezažil na vlastní kůži to nikdy nepochopí!!!!

Ne já měla z prvního IVFka 1xET a 2x KET
23. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Z toho jsem z ET byla těhotná 14dní,pak z KETu jsem byla těhu a z2ketu nic...to bylo jen jedno embryjko...
23. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to máš těh neúspěšných pokusů už také více, sakra kdyby člověk věděl, co udělat...
23. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to je právě to,co člověk neví...bohužel....
Já se asi budu bát toho zamlklého,prostě to neovlivním ten pocit....
23. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pochopitelné, ale neboj, dvakrát se to samé opakovat nebude, po laparce jsi vyčištěná a nyní zabojuješ :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím,co by s náma další neúspěch udělal....myslím jako další nepodařené IVFko....
Má nejlepší kamarádka mají manželství kvůli tomu,že to mimčo k nim ne a ne přijít skoro v troskách....je to těžké je vidět...
23. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku kéžby .... je pravda,že tomu chci věřit...ale víš,jak ten červíček pak hlodá....
Tentokrát o tom ivfku budete vědět jen vy a mé kamarádky a nej přátelé - rodiče neeeeeeeeeee....je těžké nic neříkat a udržet se,já se už jednou málem teď prořekla.....my jim nakukali,že mám na tři měsíce antiko...chichichi
23. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nejvíce drží při tom snažení, že by nám to mimi zacelilo ty mezery a tu nudu v manželství, vlastně jsme spolu dítko nevychovávali, bo Lukáš už byl velký a nyní si spolu dávají akorát pivko než aby se pomazlili a jeli spolu na výlet :sweat_smile: :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek