• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Jen až pak půjdu na OPU a tak,budu muset zase něco vymyslet....já totiž dělám v práci s mamčou,takže to je velké tutlání a bohužel musím používat trochu lhaní....nojono rozhodli jsme se tak,tak to musíme vydržet...
23. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak !!! Taky vím,že to mimčo by nám hodně pomohlo....ono jsme spolu už strašně dlouhooooooooo!!!!
Letos v srpnu už 7let manželství a 9let spolu!!!!!!!! Pomooooooooc sedmý rok je kritický!!!!!!!!!
23. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to ví jen sousedka a kamarádka co má tu Natálku a vy tady na MK a nemusím nyní zase nic vysvětlovat, tak alespoň nějaké pozitivum :wink:
23. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to poprvé věděli všichni-myslím oboje rodiče....a to bylo pořád samé vyptávání a samé nedělej nic odpočívej!!!
Takže teď toho budu ušetřena a říkám si,že snad i víc v klídku....
23. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, chce to už někam posunout a to je společná výchova dítek, jezdění na výlety a více než na sebe se soustředit na potomečka :wink: Ono to časem samo odejde, taková ta zamilovanost a je to takový zvyk spolu žít a vzniká tam ta velká mezera...
23. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, naši i tchýně mi pořád volali :grinning:
23. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem si připadala jako největší tydýt, že nedokážu ani udržet plod...
23. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak....už je to prostě stereotyp a to ještě,že jsme si pořídili toho pejsana,jinak bych už byla rozvedená nebo vdova :wink: :grinning:
23. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se hrozně líbí, jak se Michal i Lukáš rozplývají nad sousedovic Verunkou i tou Natálkou, co jsem hlídala, to je tak nádherný pocit a pohled. Michal ty city moc projevovat neumí, ale takhle úplně změkne. Věřím, že by se ten barák u nás naplnil a neměli bychom čas mít roupy a nudit se :slight_smile:
23. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo roupy má už teď manža,volá na mě,že jdeme ven s pejsanem....
23. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak utíkej, já jdu něco podělat..... :sweat_smile: , pá :slight_smile:
23. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pa pa pa
23. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme zpátky...byli jsme na louce...pejsana jsme utahali,tak tu teď spinká ve své boudičce...
23. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zpátky, museli jsme se jít vyvětrat ven a navštívit babičku a dědu, už mi volali, ať se stavíme, že nás dlouho neviděli.
23. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to je shoda Marhulinko.
23. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, to jsem vůbec nevěděla, že máš tolik pokusů už za sebou?
23. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...tak jste taky utahali pejsana???
Jo, jo, ale asi mu to nestačilo, lítá tady jak torpédo.
autor
Co dnes všichni máte v plánu??

LENY2-já si nemyslím,že mám za sebou moc pokusů...prostě to bylo jedno IVF...a to ještě za tu dobu jsem stihla i 5xIUI :wink:
23. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mi ho utahali a spinká-takže bude lítat jako torpédo večer :angry:
23. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budem doma, nemáme nic v plánu.
23. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdepak spinká váš bobísek v noci??
23. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My taky budeme relaxovat doma....snad bude něco v telce...
Teď vymýšlím,co udělám k véče...mám chuť na okurkový salátek...ale ještě to chce něco k němu :grinning:
No a večer si otevřu své růžové šampáňo a dám si do nosu-dokud můžu...Jéééééééé jdu zobnout poslední pilulkuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásné odpočítávání, viď?

Pejsan spinká ve svém pelíšku s náma v ložnici a nad ránem si vleze ke mě a spinká dokud nevstanu, je to mazlik, někdy si lehne k mojí hlavě, namáčkne se na mě a vleze pod deku, tak mu kouká jenom hlava, je to sranda.
23. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už je ve mě :grinning: Odpočítávání je krásné...ale dlouhé...chichichi ale naštěstí to utiká...mudeme mít i předtím 14dní dovču....jen ještě nevíme,jestli někam pojedeme,protože nevíme jak budou vycházet utz kontroly....

Jůůůůů tak náš pejsan je rozmazlenina a spí u nás....dokonce nás večer tahá do poslele,že už chce jít spinkat!! To je sranda...a když jde jeden,tak tahá i druhého...teprve pak je spokojený!!!!
Jojo náš taky chrní pod peřinou....někdy večer hrabe aby se tam dostal... :wink:
23. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to muchlíci. :slight_smile: Paní ho po stříhání nastříkala rozčesávačem od firmy Héry, to tak krásně vonělo,to mu musím koupit, já jsem pak k němu furt čuchala.
23. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo taky nám ho pak po stříhání nastříkají a já ho pořád očmuchávám :grinning:

Doma máme šampón s kokosovou vůní...tak pak taky jsem pořád zabořená :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám teď delší volno.....mám v po a út volno!!!!!!!! Tak se těším na ten klídek....v práci byl teď mazec a v létě to bude ještě horší...málo lidí-hodně práce,takže úžasná kombinace....já teda se v létě samozřejmě tomu vyhnu :wink: to je jasný!!!
23. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já pádím na véču...
23. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď doma s mladým, je nemocný, tak asi ve středu půjdu do práce.
23. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek