Arleťačky

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Jen až pak půjdu na OPU a tak,budu muset zase něco vymyslet....já totiž dělám v práci s mamčou,takže to je velké tutlání a bohužel musím používat trochu lhaní....nojono rozhodli jsme se tak,tak to musíme vydržet...
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Přesně tak !!! Taky vím,že to mimčo by nám hodně pomohlo....ono jsme spolu už strašně dlouhooooooooo!!!!
Letos v srpnu už 7let manželství a 9let spolu!!!!!!!! Pomooooooooc sedmý rok je kritický!!!!!!!!!
janysek70
23. kvě 2009
U nás to ví jen sousedka a kamarádka co má tu Natálku a vy tady na MK a nemusím nyní zase nic vysvětlovat, tak alespoň nějaké pozitivum 😉
marhulinkaautor
23. kvě 2009
U nás to poprvé věděli všichni-myslím oboje rodiče....a to bylo pořád samé vyptávání a samé nedělej nic odpočívej!!!
Takže teď toho budu ušetřena a říkám si,že snad i víc v klídku....
janysek70
23. kvě 2009
Přesně, chce to už někam posunout a to je společná výchova dítek, jezdění na výlety a více než na sebe se soustředit na potomečka 😉 Ono to časem samo odejde, taková ta zamilovanost a je to takový zvyk spolu žít a vzniká tam ta velká mezera...
janysek70
23. kvě 2009
Jo, naši i tchýně mi pořád volali 😃
janysek70
23. kvě 2009
a já jsem si připadala jako největší tydýt, že nedokážu ani udržet plod...
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Přesně tak....už je to prostě stereotyp a to ještě,že jsme si pořídili toho pejsana,jinak bych už byla rozvedená nebo vdova 😉 😃
janysek70
23. kvě 2009
Mně se hrozně líbí, jak se Michal i Lukáš rozplývají nad sousedovic Verunkou i tou Natálkou, co jsem hlídala, to je tak nádherný pocit a pohled. Michal ty city moc projevovat neumí, ale takhle úplně změkne. Věřím, že by se ten barák u nás naplnil a neměli bychom čas mít roupy a nudit se 🙂
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Nojo roupy má už teď manža,volá na mě,že jdeme ven s pejsanem....
janysek70
23. kvě 2009
Tak utíkej, já jdu něco podělat..... :-N , pá 🙂
marhulinkaautor
23. kvě 2009
tak pa pa pa
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Tak jsme zpátky...byli jsme na louce...pejsana jsme utahali,tak tu teď spinká ve své boudičce...
leny2
23. kvě 2009
Už jsem zpátky, museli jsme se jít vyvětrat ven a navštívit babičku a dědu, už mi volali, ať se stavíme, že nás dlouho neviděli.
leny2
23. kvě 2009
Je to je shoda Marhulinko.
leny2
23. kvě 2009
Marhulinko, to jsem vůbec nevěděla, že máš tolik pokusů už za sebou?
marhulinkaautor
23. kvě 2009
...tak jste taky utahali pejsana???
leny2
23. kvě 2009
Jo, jo, ale asi mu to nestačilo, lítá tady jak torpédo.
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Co dnes všichni máte v plánu??

LENY2-já si nemyslím,že mám za sebou moc pokusů...prostě to bylo jedno IVF...a to ještě za tu dobu jsem stihla i 5xIUI 😉
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Tak to mi ho utahali a spinká-takže bude lítat jako torpédo večer ]-(
leny2
23. kvě 2009
My budem doma, nemáme nic v plánu.
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Kdepak spinká váš bobísek v noci??
marhulinkaautor
23. kvě 2009
My taky budeme relaxovat doma....snad bude něco v telce...
Teď vymýšlím,co udělám k véče...mám chuť na okurkový salátek...ale ještě to chce něco k němu 😃
No a večer si otevřu své růžové šampáňo a dám si do nosu-dokud můžu...Jéééééééé jdu zobnout poslední pilulkuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leny2
23. kvě 2009
To je krásné odpočítávání, viď?

Pejsan spinká ve svém pelíšku s náma v ložnici a nad ránem si vleze ke mě a spinká dokud nevstanu, je to mazlik, někdy si lehne k mojí hlavě, namáčkne se na mě a vleze pod deku, tak mu kouká jenom hlava, je to sranda.
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Už je ve mě 😃 Odpočítávání je krásné...ale dlouhé...chichichi ale naštěstí to utiká...mudeme mít i předtím 14dní dovču....jen ještě nevíme,jestli někam pojedeme,protože nevíme jak budou vycházet utz kontroly....

Jůůůůů tak náš pejsan je rozmazlenina a spí u nás....dokonce nás večer tahá do poslele,že už chce jít spinkat!! To je sranda...a když jde jeden,tak tahá i druhého...teprve pak je spokojený!!!!
Jojo náš taky chrní pod peřinou....někdy večer hrabe aby se tam dostal... 😉
leny2
23. kvě 2009
Jsou to muchlíci. 🙂 Paní ho po stříhání nastříkala rozčesávačem od firmy Héry, to tak krásně vonělo,to mu musím koupit, já jsem pak k němu furt čuchala.
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Jojo taky nám ho pak po stříhání nastříkají a já ho pořád očmuchávám 😃

Doma máme šampón s kokosovou vůní...tak pak taky jsem pořád zabořená 🙂
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Já mám teď delší volno.....mám v po a út volno!!!!!!!! Tak se těším na ten klídek....v práci byl teď mazec a v létě to bude ještě horší...málo lidí-hodně práce,takže úžasná kombinace....já teda se v létě samozřejmě tomu vyhnu 😉 to je jasný!!!
marhulinkaautor
23. kvě 2009
Tak já pádím na véču...
leny2
23. kvě 2009
Já jsem teď doma s mladým, je nemocný, tak asi ve středu půjdu do práce.

Začni psát odpověď...

Odešli