• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Vy už máte všechny 3 dávky za sebou?
7. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 to je lepší neočkovat,když je něco...ale určitě to bude v pořádku,když mu to už mizí :slight_smile:
7. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 na 3tí jdeme teď ve čtvrtek.
7. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá jak bude reagovat na očkování.
7. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bude mít na chvilku Kubulka klid.
7. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 nojo chvíli si dá oraz,ikdyž naštěstí je zatím na očkování v pohodě....nic moc řev a reakce naštěstí taky v pohodě
7. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že to takhle dobře snáší.
7. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem vedle, že nechce moc spinkat.
autor
@leny2 po prvním očkování měl zvýšenou teplotu,ten večer a pak dopolko,ale siroupek pomohl...hodně spinkal...a teď podruhé už vůbec nic...a to byla ta šílená vedra...z toho jsem teda měla strach
autor
@leny2 nojo spinkal krásně a pak najednou zlom...bohužel to má po nás,my oba dva jako malý vůbec nespali...takže bohužel
7. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti teda nezávidím, musí to být pak náročný, když jsi ospalá. Vojtíšek musím zaťukat, že spinká jako andílek, v osm hodin lehne a spinká do rána do šesti až sedmi hodin. Mamka nám ho včera poprvé hlídala, tak říkala, že spinkal nádherně.
7. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 no někdy je toho moc,jsem unavená,myslím,že i tím mi zesláblo to mlíčko...taky asi z té únavy mám hodně nízký tlak...ale jelikož jsem odjakživa zvyklá spát málo,tak to jde... :wink: Bohužel tohle sdědil po nás,tak si to užijeme...mamči se nám smějou :angry: :angry: :angry:
7. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba se to ještě upraví.
7. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 no u nás se to už neupravilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale uvidíme...alespoň,že není po nás v jídle...my oba nejedli :grinning: on je žrout,mamča říká,že je přesně jako můj brácha...tak to se máme na co těšit :grinning:
7. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, hlavně že je zdravý a pěkně papá, to je nejdůležitější.
7. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chrupat, musím dospat včerejšek.
7. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :pensive:
7. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky koukám jak jste si dneska pěkně povídaly
@marhulinka moooc ti to sluší na té fotečce
@leny2 Vám to taky moc sekne
jsem váas nemohla ani poznat
7. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leny2 dobrou
7. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy máte ty klučíkové tak krásný to je vidět jak ten čas utíká a mě se to čím dál víc prodlužuje
7. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
tak copak to ctu marhul vy nechcete spinkat.....to ti nezavidim,protoze ja vim co to je a mam to od malicka.....takze s tebou uplne citim :grinning: my zavrem ocka pres den tak na pul hodky a to je vse....jinak krasna fotecka,ale nejak zvlastne se tam tvaris takovy vyraz ti nesedi :grinning: :grinning:
leny2,ten Vojtisek ma teda ocka to je uplne uzasny se nejak nemuzu vynadivat na tvoje fotecky......
my jdem 16.8 na kontrolu a taky nas ceka prvni to ockovani,tak uz ted se bojim,aby moc neplakal....
8. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,vam 5.mesicu to utika jako blazen a nam za tyden 3 mesice.... :grinning:
8. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dala do praní, venku je zatím hezky slunečno, tak by to mohlo dobře schnout.
8. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Kubíčkovi vše nej k 5. měsíci. :dizzy_face:
8. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, v září nás čeká 4 IVF a z toho poprvé v Arletě......byla z Vás některá na ,,samopláteckém,, IVF v Kostelci? Moc děkuji za info :slight_smile:
8. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni tak jsem nakonec za mámou jela, ale už jsem zpět :slight_smile:
8. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko žádná z nás nebyla v Arletě jako samoplátce.
Copak potřebuješ?
8. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim
@leny2 taky dneska peru venku sviti snad to vydrzi :wink: jsem dneska sama tak uklizim at je doma alspon trochu porad. U nas se zatim taky v noci spinka pres den uz se ji tak nechce aĺe ja ji donutim :grinning: pristi tyden mame oslavu holky maji 2 roky to zas bude doma stejne bordel :unamused: Zitra jedu do Kostelce na kontrolu po sestinedeli a napsat si antikoncepci :grinning: jsem zvedava kdy toho naseho Janyska pusti domu tesim se na foto, vcera jsem si s ni psala a zalezi uz jen na malem :wink: Pozdravuje je vas taky Verka potkala jsem ji vcera v obchode, tak rikala ze v zari se mozna chysta na ket, moc drzim palecky.
8. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka.hk jen jakou tam máte zkušenost.....jezdila jsem do Iscare, ale to pro mně bylo daleko a na Arletu jsem slyšela samou chválu.....
8. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko zkušenosti jen dobré i když to třeba na poprvé nevyjde.
Já zkušenost s jiným CARem nemám. Někdo tady má zkušenost
se Sanusem, tam jsem věděla že nikdy nevkročím.
Odkud jsi, jestli se můžu zeptat?
8. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek