• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
@septim ,ty zijes frajerko :grinning: :grinning: :grinning: no to bude zase zranice u vas,kdyz slavite.skoda,ze tam nejsem :grinning: :grinning: :grinning: prosim te uz zase jedes k dr.ty si fakt blazen...bez doktoru ani ranu......no janys si uziva uz v porodce :grinning: :grinning: taky si tam chudak trochu dele pobyla....
@versko ,ja jsem chodila do Brna na 2 IVF a pak jsem presla do Kostelce na 3IVF a povedlo se to,takze ja doporucuji a muzu rict,ze dr.Dolezal je moc hodny a opravdu chce pomoct...nebo aspon me pomohl a to dost......takze ja bych priste sla znova tam....
8. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko taky nemám zkušenosti s jiným Carem než s Arletou, ale jak píše Mysicka, jako samoplátce z nás tam žádná nebyla.
8. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka změnila jsi foto, tahle je lepší :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko zitra tam musim i kdyz mi nic neni jdu na prohlidku po sestinedeli, musi udelat stery a zkontrolovat to tam dole :wink:
8. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysicka.hk já jsem z Trutnova..
9. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,no tak at to hlavne dopadne dobre :grinning: a pozdravuj to tam.......
9. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
dítko mi spinka, tak se jdu na vás juknout :wink:
9. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim - at KO vyjde fajn, ještě máš tu paní co ti pomáhá? Nebo už jedeš sama...? :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko - také jsme tam nebyli jako samoplátci, ale spokojenost byla, i když nakonec se nám to posdařilo přirozenně
9. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko - asi by se to dalo +- spočítat podle jejich webových stránek..
9. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim - kokám, jaký majáí holky už blondatý vlásky :dizzy_face:
9. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny2 - co ekzém, nějaké zlepšení?
marhul- jak ti je kočko? Cítíš na sobě zlepšení?
9. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau cokouši :slight_smile: taky už rostete jak z vody, bože....vždyt jste se jako by nedávno narodili... :confused:
9. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 ,me povidej holka hrozne to leti.........kdyz se podivam na fotecky kdyz byl malicky v porodce a jak nechtel papat a mel tu silnou zloutenku a ted by sezral i me :grinning: :grinning: tak jako mazec....budu muset zacit davat za mesic prikrmy,protoze mu proste mliko nestaci.....pres den vypije 180ml a vecer okolo 20hod,da 180ml za hodku dalsich 150ml a usne a spi do 7 do rana...nebo na noc aspon nejakou kasi nebo ja nevim.....se v tom nevyznam....
9. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooojky všem :dizzy_face:

Ráno jsem byla nakupovat,od zítřka má R.dovču,takže se už straaašně těšííííím...Máme spoustu plánů,snad nám to vše vyjde :dizzy_face:

Děkuji za přáníčka pro Kubulku...oslavili jsme to řádně-já svým prvním panákem snad po nějakých dvou letech :grinning: Mám smrtelně nízký tlak,tak to do mě hodili :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem lítala s babičkou po úřadech, ale už jsem doma.
9. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,no jeste,ze ses neopila :grinning: tak si to uzijte s tatkou a snad vam vyjdou vsechny plany co mate.....
9. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko nene nemůžu,když kojím :grinning: Jen malýho panáka jsem měla :dizzy_face: a bylo to fůůůůj...já to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,taky nemusim panacky,ale vcera jsem dostala od kamosky medovinku,tak si mozna dneska vecer dam panacka :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,cemu se smejes?
9. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coko.joko no že si dáš panáčka :grinning: :grinning: Já už to zase nechci vidět...nesnáším to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Joooo za mlada,to šlo,ale teď už jsem na to asi stará,nejede mi to...já radši vínečko :dizzy_face:
Copak dělá Lenny?
9. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, co to čtu, že jsi stará na panáčky? :grinning:
9. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si v pátek dala tři malý panáčky něčeho jahodovýho, chutnalo to jako když rozrmrzne jahodová dřeň, bylo to docela dobrý.
9. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny16 vyrážka se nám na obličejíčku krásně ztrácí, na nožičkách ještě trochu má,ale je to o 100% lepší. Jsem strašně ráda, byla jsem už zoufalá. Zítra jedeme znova do HK na dětskou kliniku k nějaké paní dr. revmatoložce, a ta rozhodne co mu udělají za rozbory krve, na co všechno.
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem se stavila na skok v Tescu, jé, tam mají zase nové věcičky na prcky, to je taková nádhera, ale odolala jsem, my teď zatím nic nepotřebujeme.
9. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepustí nám dneska Janýska domů? Nemáte někdo zprávičky?
9. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka ,to ja mam radsi pivecko a kdyz uz tak nejaky dobry panacek....po vinu me je zle to ja nemam rada.....a co dela Lenny rano spal hodku :dizzy_face: pak me porad skopaval hrazdicku a naonec dostal jidlo a ja ho udrncala v ruce a ted spi,tak jsem zvedava jak dlouho...mezi tim co spal tak jsem dala sprsku a jeste se musim jit namalovat a pak az se probudi,tak pujdem ven.....
@leny2 ,superrr to je dobre,ze uz ta vyrazka jde pryc.....
9. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taj jsem doma kontrola dopadla dobre. :wink: jeste pockat na vysledky steru, a taky mam antikoncepce :grinning: jinak kamaredka co chodila do Sanusu a nic tak v Arlete napoprve a je tehu tak super zprava :wink:
9. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@septim ,ty mas fakt antikoncepci :grinning: :grinning: stejne to nebudes brat a budes zase tehulka :grinning: :grinning:
hele co ten janys kdy jde dom......ty vis vse
9. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek