Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
19. bře 2009

Já jsem v prdellce, mrcha mi nastupuje, už se objevuje krev. Teď musím přemluvit dr., aby mi udělali hned KET a nemusela jsem čekat 3 měsíce nebo mi jebne ☹

leny2
19. bře 2009

Jany, to mě mrzí, kdy budeš volat dr.? 😢

janysek70
19. bře 2009

Volala jsem a dr. Vobořil bude v pondělí, tak uvidím co mi řekne.....,Počkám, jestli se to pořádně rozjede, pro kontrolu testnu.......

leny2
19. bře 2009

Jasný, špinit a krvácet se může, takže ještě nějaká naděje je. Uvidíš, jak to bude pokračovat.

leny2
19. bře 2009

Nejhorší na tom je ta nejistota, kdyby ti aspoň řekl teď hned, že je to v háji, tak si pobrečíš a jdeš dál, ale takhle žít stále v nějaké naději, jo to znám a je to hrozný. 😖

janysek70
19. bře 2009

Já už si Leny naději nedělám, prostě si nebudu mazat kolem pusy med a modlit se, prostě jdu dál, ale potřebuji hned a ne zase 3 měsíce čekat. Dnes jsem byla na VZP a přehlásila jsem se od 1.4. k nim a tak bych mohla do 40 absolvovat ještě 3. IVF (jistím si záda)

leny2
19. bře 2009

Sichr je sichr. 😉

coko.joko
19. bře 2009

janysku co to je za zpravicky....to ja nechci slyset 😉 jak muzes dostat mrchu....kdyz jeste beres nejaky prasky a mas testovat az 27.28.3.....to je divny ne?

leny2
19. bře 2009

Tak budu držet palce, aby jsi nemusela čekat 3 měsíce.

janysek70
19. bře 2009

Čoko to je realita života 😉 . Já to při posledních transferech také dostala ještě před kontrolním krevním testem a i když jsem brala utrouš....

leny2
19. bře 2009

Já jsem taky Coko začla krvácet 10. den po ET, a žádný léky ti nepomůžou.

septim
19. bře 2009

janysek to je mi lito ale jeste tu sance je

coko.joko
19. bře 2009

ja vim je to zivot,ale ja jsem fakt sazela vse,ze to proste vyjde 😉 tak se drz janysku moc myslim na tebe 🙂
no,prave jak pise leny i ty,ze jste krvaceli ,tak ja pokud jsem brala prasky a pichala si tu olejovku do zadku,tak jsem krvacet nemohla,az kdyz jsem to vysadila tak se to pak rozjelo 😅 proto se ptam....

leny16
19. bře 2009

Čauky,
tak jsem doma z meetingu 🙂 a ted jsem se nadlábla, dale jsem se vepřovou pečen s bram. knedlíkem a zelím, mnamka 😝
jany-to je v pr., ale jestli ještě nekrvácíš....uvidíš, ale s tou pojištovnou jsi udělala dobře. Připravená na vše 😉
leny2-ano čárku jsem měla už 25 DC. Záleží na tom kdy míváš cca ovulku a jak dlouho se zahlodává 😉. Má ovulka chodívala cca 13 DC. Držím pěsti, ale radši zkus testnout později, abys nebyla zklamaná. Jak se cítíš?
Držím pěsti Žanetce, at je má co nejdříve u sebe 😉

coko.joko
19. bře 2009

cusik,
ted jsem prisla z venci a byla jsem v parku a trochu jsem relaxovala na lavicce 😎 fakt super....
leny16 to sis teda dnes dala do nosu,tak dobrej obed. 🙂

leny2
19. bře 2009

Leny16, vůbec si nechci připouštět, že by to byli nějaké příznaky, tolikrát to už nevyšlo a byla jsem pak zklamaná, pobolívá mě podbřišek a cítím nalitá prsa, ale to bude asi přicházející mrška. Tak jen tak se ptám, že jsem koukala, že jsi testovala dřív než by měla dorazit mrška. Tak uvidíme.

leny16
19. bře 2009

leny2- já vždy byla testovací maniak, ale ten měs. před stimulkou jsem vynechala. Na popud dr. Doležala jsem si udělala test a dopadlo to 🙂 Už by na tebe štěstíčko mohlo vykouknout 🙂 😉
coko- vřele doporučuji, fakt jsem si na to smlsla 😝

janysek70
19. bře 2009

Leni, ty už jsi smázla fotečku zrzky, jsem se ještě chtěla juknout 😉

leny2
19. bře 2009

Leny, moc děkuju 🙂 To štěstíčko potřebujem tady všechny. 🙂

leny16
19. bře 2009

leny2- to štěstíčko brzy vyjukne na všechny a to o knce roku jste tady všechny těhu 🙂
jany- už tam zas na chvilku jsem 😉 Jak vypadá špinění?

coko.joko
19. bře 2009

tak jsem holky spraskala ted cely pytlik medvidku jsem to ale................ 😉 ale pry to je zdravi na kosti 😀 😀 dobra vymluva....ted musim jit delat vecu V.a pak mrknu

janysek70
19. bře 2009

Nóó, Leni moc pěkné a ještě jak jsi hezky nalíčená........proměna na jedničku 😉

leny16
19. bře 2009

díky janýsku, už jsem se poslední dobou hodně zanedbávala, tohle mne nakopne 🙂 Co to špinění?

janysek70
19. bře 2009

No ven zatím nevyteklo nic, ale břuch bolí....

leny16
19. bře 2009

tak to je dobře, bolí stejně jako před ms? Jak dlouho jsi mívala před ms bolesti?
Taky mi totiž tenkrát bolelo břicho, ani manžu jsem na sebe nenechala sáhnout... 🙂

janysek70
19. bře 2009

Jo úplně přesně a i záda, nohy, teď jsem nafouklá.....

leny16
19. bře 2009

jany-tak si mysli, že to dosteš a třeba tě mrcha mile překvapí, že nepřijde. Tuším jaké to jsou nervy, vůbec vám holky nezávidím.... ☹

coko.joko
19. bře 2009

leny16 je to fakt zmena jako blazen vid janysku taky si ji nepoznala jako ja 🙂
janysku to je tak strasne nespravedlive 😠

leny16
19. bře 2009

coko- už jsi dovařila? Copak jsi kuchtila?

janysek70
19. bře 2009

Změnila se, máš pravdu 😉
Koukáte na Ulici? Vlastně čoko nemůže....