Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

vdesolo
autor
10. bře 2011

Ahojte ženské, prosím o jednu věc- neuvádíte, pokud chcete rozbor, místo narození- to je taky potřeba. Čili:

místo narození, datum a čas narození. Dávejte to do IP, jsou to soukromé údaje.

A ještě jedna věc: vzhledem k tomu, že máte dotazy hlavně ohledně zdraví, pohlaví dítěte, atd., tak už od 4.3. odpovídám na Vaše dotazy (včetně IP) rovnou já, tj. kam.zyk (astrologii se taky věnuju a taky už jsem řadu horoskopů sestavila, i když mě k ní přivedla právě moje matka, která zahájila tuto diskuzi). To jen pro upřesnění.

mauska
10. bře 2011

koukám, že Věrka převzala po mamince astrologické okénko 🙂
Holky bez obav se na Věrku obraťte! Nám strašně moc pomohla s Karolínky AE. Před rokem touhle dobou jsem byla na výmaz (probdělé noci moje i malé, ustavičně se škrábala do krve a nemohla spát, plakala a já s ní). Nepomohla nám pediatrička, homeopatka ani alergolog ale Věrka nám pomohla najít příčinu a poradila, jak pokračovat s výživou. Takže dneska už může malá jíst prakticky všechno a jsme v pohodě 🙂
A nechávala jsem si od Věrky dělat i horoskopy (pro sebe i pro malou) a jsem nadšená! Je neuvěřitelný kolik toho o člověku ví a je velice zajímavé si o sobě nebo o svém dítěti číst. Jsem obě ty knížky přečetla jedním dechem a jen jsem žasla 🙂 Věrka je super baba, takže se na ni bez obav obraťte, nebudete litovat 😉
A Věruš, ještě jednou DÍKY! 😵

pattynka
10. bře 2011

@vdesolo Děkuji za odpověď,jsem mooooc spokojená!Já jsme majitelkou menší firmy a dělám kancelářské věci s tím spojené.Manžel obchoduje. 🙂 Byl odhad správný?Nebo jsem se sekla povoláním? 😉

bobbule09
10. bře 2011

Dobrý den, moc by mě zajímalo, jestli se s partnerem ještě dočkáme děťátka a když ano, tak jakého bude pohlaví. Děkuji moc za odpověď. Datum nar. v IP

r.severanka
10. bře 2011

Dobrý den, také by mě zajímalo, zda se s manželem dočkáme miminka...? Datumy už jsou v IP. Moc děkuji.

bobbule09
10. bře 2011

Děkuji moc za odpověď a naději 😵

zlatarx
10. bře 2011

Dobrý den,
prosila bych stejěn jako děvčata jestli se dočkáme s manželem druhého dítka?Snažíme se víc než přes rok?Je nějaká něděje?
Děkuji moc předem a přeji krásný den.

sarusinek
10. bře 2011

Tak já můžu Věrku taky jen a jen doporučit - dělala horoskop pro mě i mého synka a jsem s nimi moc spokojená 😵 Poradila mi i ohledně zdraví a výživy a především je to hrozně sympatická a fajn ženská, kterou, i když jsem zatím nepotkala osobně, znám snad věky. Aspoň takový je můj pocit 🙂

bubinko83
10. bře 2011

@mauska ,musim s tebou uplne suhlasit čo sa tyka Verky je to skvely človek,fakt uprimne. Aj čo sa tyka horoskopu mne robila a aj synčekovi taky obširnejši a uplne supe..Aj ja sa chystam na ten velky horoskop ale momnetalne mame ine vydavky takže si to nemožem teraz dovolit,ale v buducnosti určite dam. 🙂 Aj nam Verka dost radi čo sa AE.

robin154
10. bře 2011

Taky Věrku doporučuji! Dělala horoskop mně i dcerce a jsem nadšená! Poradila, povzbudila, mám z toho velmi dobrý pocit 😵

stipa
11. bře 2011

Ahoj holky, musím se také přidat k velmi kladnému hodnocení Věry 🙂
Je to tři dny co nám přišel další horoskop pro moji "nevlastní" dcerku 🙂 Takže už máme doma horoskopy dva. Pro syna 15 měs. a pro dceru 4 roky.
Je to velmi krásně spracovaná kniha, která má dvě části. V jedné části je rozepsán rozbor horoskopu, charakter člověka... prostě rozbor a v druhé části je napsán horoskop jako celek. Je to velmi zajímavé a srozumitelné čtení a už teď vídíme, že už tam třeba Filípek začíná s charakterem pasovat. Kniha se mi moc líbí jak je udělaná, není to žádný sešítek, ale krásně vázaná kniha, tvrdá vazba, precizně uděláná, perfektně odvedená prácička.

Věra se tam i zaobírá zdravím dítěte. Můj syn trpí Atopickým ekzemem, takže i po této stránce je tam zmínka, zmínila tam, že syn má oslabená střeva a plíce (po mě) a jak má syn do budoucna žít a stravovat se, což se mi velmi líbilo

Věra pomáhá po zdravotní stránce mě i mému synovi. A musím říci, že nebýt Věry, tak mi s AE mého syna nikdo nepomůže - díky ní je AE pod kontrolou (už ke kožní nechodíme, není potřeba, když se mohu poradit s Věrou, která vždy poradí a pomůže a musím podotknout, že tenkrát jsem chtěla vědět i něco o mě a zeptala jsem se jí na můj zdravotní stav - Astrologie- a ona mi napsala, že mám špatná střeva a plíce - (oslabený KOV) a poradila mi co mám užívat. A to bych nevěřila, že po užití bylin se budu cítit na 99% skvěle. Dřív jsem byla hrozně unavená a teď se cítím fakt super!!!
Takže Věře člověk vděčí za mnoho a opravdu ji důvěřuji, neboť je to - já ji říkám ANDĚL. Nikdo jiný, tak ochotný ani neexistuje!!! 🙂 Takže Věro díky moc za horoskopy, které všem maminám jen a jen doporučuji a díky za Filípkovo a mé zdravíčko - to je k nezaplacení!!!

stipa
11. bře 2011

@kam.zyk - Věro a nemohla bys nějakou knihu - horoskop vyfotit a nechat ji tady pro představu? Náš foťák je teď k.o. jinak bych vyfotila a nechala tady maminám pro inspiraci, jak hezký je barevný přebal (pro každého individuální barva) a to stříbrné písmo na tvrdé vazbě.

kotatko77
11. bře 2011

To, že je paní Věrka moc hodná - pod to se mohu podepsat. Hodných lidí je málo, protože těch zlých je nadbytek.....
🙂

Také paní Věrku moc doporučuji 🙂 🙂 🙂

winona24
11. bře 2011

@vdesolo dobrý deň,aj ja by som mala záujem o info...všetko potrebné posielam v IP...ďakujem za Vašu odpoveď 🙂

skrecok
11. bře 2011

@vdesolo
Dobrý deň Vám prajem,
mala by som záujem či sa dočkáme druhého dieťaťka a podobne. Ostatné Vám posielam v IP.
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

nada.hope
11. bře 2011

@vdesolo nakolko prave riesim otazku dalsieho potomka mohla by som poprosit vypočet pre pohlavie druheho babetka a či vobec bude? Datum nar. v IP
Dakujem

nada.hope
11. bře 2011

A rada by ma zaujimalo, ci sa nam niekedy s manzelom podari mat vlastny domcek..................

vdesolo
autor
11. bře 2011

Tak jsem právě odpověděla asi na 30 mejlů v IP 🙂

Teď o víkendu si udělám volno, takže se s vámi všemi loučím na ty dva dny. A v pondělí tu zas budu 🙂

vejinka
13. bře 2011

@vdesolo ahoj.rada by som vedela ci budem mat tretie babo a ak ano ake pohlavie.a este ma zaujima zdravotny stav deti.dakujem info v ip

jakoubka
13. bře 2011

@vdesolo -dobrý den,
zajímalo by mě několik otázek.
1.Zdravotní stav mého synka
2.Jestli najdu v blízké době práci (už jsem zoufala)
3.Jestli budu mít někdy druhé dětátko? Partnera ted nemám ....takže v blízké budoucnosti to nebude 😔
Děkuji 🙂
údaje posílám do IP

vdesolo
autor
14. bře 2011

@jakoubka Odpověděla jsem na IP, je toho víc.

verbalinka
14. bře 2011

Dobrý den, našla jsem tuto diskuzi a poprosila bych o zdravotní a povahovou charakteristiku mého syna. Ještě bych poprosila o náhled na vztah mezi mnou a synem - přijde mi, že náš vztah není úplně jasný (ale je možný, že jsem jen přecitlivělá 😅 ) a zda se nám s manželem podaří druhé dítě 🙂 Moc děkuju 😉
Data narození posílám do IP.

jakoubka
15. bře 2011

@vdesolo -dobrý den
mohla bych poprosit ještě o jeden výklad pro mou dobrou kamarádku ?
Děkuji🙂
informace v IP 🙂

vdesolo
autor
16. bře 2011

Mám toho teď moc, v IP je moc dotazů, na všechny se nedostanu. Takže mějte strpení, budu odpovídat v průběhu následujících dní. Těch dotazů je opravdu moc, a já mám dvě malé děti a fůru práce a starostí s rekonstrukcí domu 🙂

vdesolo
autor
24. bře 2011

OZNÁMENÍ ZMĚNY: nadále budu odpovídat, ale již jako kam.zyk. (už jsem psala, že tuto diskuzi původně rozjela moje mamka, ale brzy po jejím zahájení nastoupila do nové práce a já už od 4.3. odpovídám místo ní). Komu jsem neodpověděla (protože těch dotazů bylo v IP tolik, že jsem se v tom přestala orientovat, ale koupila jsem si na to diář, kde mám pořadník) - prosím napište do IP znovu, ale tentokráte na kam.zyk

kam.zyk
24. bře 2011

Takže jsem zde, tentokráte již jako kam.zyk - já odpovídám na Vaše dotazy.

Hodně se setkávám s dotazy typu "Je to moje osudová práce?" "Je to můj osudový partner?" Na to odpovím toto:

Horoskop poskytuje hodně odpovědí na různé otázky, ale je to třeba brát takto: Astrologie neříká osud, je to jen předpověď- ona prostě neřekne "tohle se stane" - nepředpovídá osud, protože osud neexistuje - to, čemu říkáme osud, jsou jen naše dispozice, které jsou nám dány. Ustrneme-li na nich (to dělají lenoši a zbabělci), stávají se naším osudem, spoutají nás. Spoutají ale jen člověka lhostejného ke svému životu a k jeho dokonalosti. Dovedeme-li však ze všeho, čím jsme ovlivněni, učinit páku naší svobody, vyhráváme tento boj a s ním i život!!!

Ovlivňujme tedy svůj život. Je dobré vědět svoje dispozice, k tomu napomůže astrologie. Na dispozicích můžeme stavět, jsou to naše klady a zápory a znát sám sebe znamená dobře žít. Ale svůj osud ovlivňujme. Nenechme, aby on ovlivňoval nás, i když je to někdy těžké.

petra273
2. dub 2011

Dobrý večer, také mám prosbu. Prodělala jsem mimoděložní těhotenství (11/2010), v současné době se zase začínáme snažit. Bojím se, aby se to neopakovalo... ☹ Dočkáme se mimča? Narodila jsem se 27.3.74 v 0,20h. Moc děkuji

jasmin88
2. kvě 2011

jasmin88Dobrý večer,prosím o radu mám problém s přítelem on ho nevidí nebo nechce vidět.Po narození dcery
mě dost ublížil,snažím se mu opět důvěřovat,ale moc to nejde.
Konkretní data jsem poslalaIP. Moc děkuji

lusyy
3. kvě 2011

@vdesolo Dobrý den,měla bych dotaz ohledně své dcery,napsala jsem Vám do IP. Děkuji za Váš čas a těším se na odpověď.

jijitka1
31. kvě 2011

@kam.zyk Chtěla bych se zeptat na zdravotní stav mého dítěte do budoucna. Údaje posílám v IP. Už jste mi jednou poradila a dost podstatně mi to pomohlo, v tom nejlepším smyslu slova. Víc píšu do IP, jsou to soukromé záležitosti 😉