Astrologické okénko

vdesolo
2. bře 2011

Jsem astrolog, který se tímto zabývá již přes 15 let. Spolupracuji s imunologem, takže se můžete zeptat také na otázky s tímto spojené, ale nejen je.

verbalinka
5. led 2012

@safea7 pošli kam.zyk do ip své datum, hodinu a místo narození + radši i manžela.

Homeopatie, ve správných rukou, je skoro zázračná. Ale je to většinou běh na dlouhou trať, ne vždy se podaří najít správný "lék" napoprvý. Ale dá se sní řeši zdraví i psychika, různé problémy... 🙂

safea7
5. led 2012

@verbalinka prosím tě a kde ip najdu 😨 Děkuji 😅

verbalinka
5. led 2012

@safea7 IP je interni posta. Takze si najdi tady v diskuzi reakce kam.zyk a pod jeji odpovedi je obalka s sipkou, klikni a dostanes se k psani zpravy. Nebo nahore na strance MK je obalka (interni posta) 😉

safea7
5. led 2012

@verbalinka Už jsem to našla mooc děkuji a přeji klidný a rychlý porod,ale hlavně nekonečno zdravíčka 🙂

verbalinka
5. led 2012

@safea7 není zač a děkuju 😵 Hlavně, ať ti to dobře dopadne 😉

safea7
5. led 2012

@verbalinka Taky ti moc DĚKEJU,za vše 🙂

kam.zyk
5. led 2012

@safea7 Já jsem astrolog a v normálním životě chemik, imunolog (vědec), takže sféra rad porad je širší 🙂 Napište mě do IP datum narození, čas a místo. Kouknu se na vás.

pelmisek
6. led 2012

@kam.zyk děkuju moc za odpovědi, pár rituálů už jsme zavedli od Nového roku a Verunka se najednou sama chce učit a vytahuje logocvičení podle toho jak jsme se domluvily a začíná jí to pěkně jít🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat na vztah našich dvou dcer k sobě. Někdy totiž nevím která se stará o kterou?🙂 Jsou dost odlišné a každou baví něco jiného a tak mám občas dost problém je skloubit dohromady. Holt občas se něco dohromady dělat musí a hlavně my s manžou bychom chtěli 😀 Data narození pošlu do IP díky moc

jijitka1
16. led 2012

@kam.zyk Děkuju moc za hubnoucí plán. Od Nového roku mám skvělých 2 kila dole, ten jídelníček se dodržovat v pohodě dá a jedu podle cvičícího plánu, cvičím ty dva dny v týdnu a hlídám si tepovou frekvenci podle návodu, co jste mě sestavila. No vidíte, tak já cvičila a hubla celý rok 2011, a přitom blbě, a tak bez výsledku. Teď jím víc než v roce 2011 a cvičím vlastně míň intenzivnějc, a hubnu mnohem líp… Jen ten Kokos milk mi nechutná a piju kefír, to je moje. Já vím, že můj příspěvek s astrologií nesouvisí, ale nevěděla jsem, kam napsat pochvalu, že jako dietolog bodujete. Asi taky vystuduju přírodní vědy, když vidím, jak se dobře vyznáte ve výživě, mě to vždycky zajímalo.

jijitka1
17. led 2012

@kam.zyk Tak dneska ráno už 3 kila dole! A 3 cm v pase a přes boky jsem schodila!!!! Díky díky díky!!!

mamartinka
18. led 2012

@kam.zyk Poslala som ti spravu.I.P hore obalka.

mamartinka
18. led 2012

@kam.zyk uz som ti to popisala o co sa jedna.Velke dakovala. 😔

mauska
20. led 2012

Vidím, že se bavíte o hubnutí. Potřebovala bych shodit aspoň 5 kilo. Co pro to mám udělat? Mám 170 cm a 70 kg. Stravuju se zdravě, 5x denně, chodím na zumbu a stejně mi ta zumba nepomáhá, čím to je? Děkuji 🙂

kam.zyk
20. led 2012

@mauska Vy jste Ryby ascendent Blíženci. Než doporučím ideální pohybovou aktivitu, zdůvodním to: vy nyní cvičíte zumbu. Hodně důležitá při hubnutí je určitá tepová frekvence, kterou nesmíte překročit. Takže, když při zumbě "dřete jako mezek", nehubnete, jen posilujete a zvyšujete výkonnost. Aby tělo hublo, tepová frekvence nesmí překročit magické číslo (220-věk)*0,7 = číslo. Toto číslo plus mínus pět znamená vaší hubnoucí tepovou frekvenci. Suma sumárum, pro vás je ideální pohybovou aktivitou (Ryby) plavání! 🙂

stavba
20. led 2012

ahoj,taky bych se ráda na něco zeptala.Manžel podniká,tak by mě zajímalo,zda se mu bude dařit.Pak bych se chtěla zeptat na syna,ohledně jeho zdraví,jestli si máme dát na něco pozor.Datum nar. posílám do IP.Děkuji

stavba
20. led 2012

jestli můžu poprosit,tak mi prosím pošli odpověď do IP.Díky

saskovie
21. led 2012

@kam.zyk Pekný večer prajem. Poprosila by som velmi pomoc pre moje krsniatko,ktore dost casto prenasleduju vysoke teploty a nevedia z coho to moze byt. Mala aj zapal mechura.Problemy jej začali okolo pol roka.Mava pri tom tie vysoke 40 stupňove horúčky.Ked bola menšia,mavala to castejsie,teraz sa jej to zopakovalo po pol roku.Mala spravene vyšetrenie-sono,bolo v poriadku.Lekárka jej vždy nasadí antibio. ako napr.ZINMAT. Čo robiť,ako postupovat ???? Ďakujem veľmi,posielam do IP udaje.

dalilenka
21. led 2012

@kam.zyk Mohla bych mít ještě jeden dotaz. A to ohledně švagrové. Bude mít ještě jedno mimi? Jedno dítko už mají a ještě jedno by chtěli. Bude mít štěstí? Iniciály v IP. Díky.

kam.zyk
22. led 2012

@dalilenka Velká klika je už to první mimi, tam to bylo přes IVF? Retrográdní Neptun v 5.domě znamená vždy komplikace v reprodukční sféře, ale tady jsou na Neptuna krásné aspekty. Já sama jsem tedy optimistka a myslím, že budou mít štěstí i podruhé. Velmi, velmi zajímavý horoskop, Rak se silnými prvky Lva, takový vnitřně silný Rak. K blízkým nesmírně obětavý, někdy možná až moc. Citlivá střeva a zažívání nesnese přebytek mléka a mléčných výrobků.

@saskovie Je to převážně psychického původu. Je to reakce na stres, ale pomůže Imunoglukan, jako prevence. Brzy bude líp, pro vás všechny.

dalilenka
22. led 2012

@kam.zyk Právě že ne, první bylo hned a dřív než plánovali... 😀 Pak bohužel bylo podruhé mimoděložní, takže laparoskopie a teď zkouší, ale bohužel zatím bezúspěšně. ☹

dalilenka
22. led 2012

@kam.zyk Jo a i podruhé se jim zadařilo velmi rychle, ale bohužel to bylo to mimoděložní. Takže zatím nikde ve hvězdách nejbližší časový horizont nehrozí, jo? 😎

kam.zyk
22. led 2012

@dalilenka v tom případě to první mimi, tam jde o takové štěstí, že si to ni neumějí představit. Kdykoli vidím retrográd.Neptun v 5.domě, a dotaz ohledně početí, tak si říkám - tady je nějaké riziko. (k tomu, abych to vyhodnotila podrobnějc a přesnějc potřebuju čas, asp.3 dny, takže tady jsou to takové hrubší předopvědi) - ale to druhé mimi...no...nebudeme mluvit o čas.horizontu, jako spíš o tom, co je třeba udělat pro to, aby se to povedlo. Maliníkový čaj, výborný je ženský čaj dle Mojžíšové, ten moc doporučuju. Chce to povzbudit.

kacenkaharris
27. led 2012

Ja by som sa chcela opytat, ktore znamenie by sa k nam najlepsie hodilo, ak manzel je Lev, ja Vahy, chceli by sme dievcatko a najlepsie niekedy priblizne na jar 2012. Dakujem!

mandy26
7. únor 2012

@kam.zyk Ahoj, prosím tě, mohla by ses podívat, jestli v blízké době otěhotním? Děkuji Barča (15.12.1983)

kam.zyk
7. únor 2012

@kacenkaharris to je vcelku složitá odpověď, protože by to chtělo vědět i rozložení domů a ascendent a další důležité prvky obou vašich horoskopů. Takhle nahrubo - Lev + Váhy - klidně Střelec. Anebo Býk, pakliže by to bylo děvčátko. Stejně bych to ale nechala na přírodě, ta ví nejlíp, co dělá 🙂

kam.zyk
7. únor 2012

@mandy26 potřebuju ještě čas a místo tvého narození.

mandy26
7. únor 2012

@kam.zyk Ahoj, bylo to v Ostravě kolem 15:30, díky!

kam.zyk
7. únor 2012

@mandy26 nebyl potrat nebo mimoděložní těhotenství?

mandy26
7. únor 2012

@kam.zyk nevím o tom, že by byl 🙂

kam.zyk
7. únor 2012

@mandy26 to jsem ráda, ona ta možnost mimoděl.těh.tam je, ale kdyby náhodou nastala, tak je třeba se tím netrápit a vědět, že mimi se povede hned vzápětí. A dokonce už v roce 2013 by se mělo narodit.