• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v krku. Máte tip na volně dostupný lék?

5. listopadu 2015 
ahoj holky, prosím nemáte někdo tip na volně dostupný lék (bez receptu), který zabírá na takový ten knedlík v krku, kdy i zívání působí bolest? mám dr, který hned na vše předepisuje atb a teď nemám čas ho měnit nebo to nějak řešit... už jsem unavená ze zkoušení různých pastilek a sirupů, proto se obracím na vás... děkuji :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus Tantum Verde, je to kloktání. Mělo by ulevit od bolesti a je to dezinfekce krku. Tim se nic nezkazí :wink: . Ale jestli je to angína, tak se bez ATB asi neobejdeš :unamused: .
25. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berynko díky... dlouho jsem nemarodila a te´d od začátku roku jsem neustále "na hromádce"... a to má nastoupit Terka v září do školky, tak začnou teprve pravé nemoci... :unamused:
koukám že tvoje holčička má dneska narozeniny, tak všechno nejlepší!
25. kvě 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
berynko, já jsem na angíny trpěla na základce a minulý léto jsem měla po sobě 3x angínu, nechápu, v červenci, v září a v listopadu, valila jsem ATB, bez nich to prostě nešlo a dokonle jsem si asi rozhodila imunitu. Prostě od té doby jsem co měsíc na hromadě, vyzkoušela jsem toho fakt hodně, páč mi všechno hned sedne na krk. Teď naposledy v dubnu, už jsem fakt myslela, že to bez doktora nedám a strašně mi pomohl Strepfen. Taky šalvějový čaj na kloktání a Vincentka. A taky jsem si dala megadávku vitaminu C. Za dva dny byl klid a bez doktora. :wink:
25. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mám zkušennosti s Tamtum Verde Spray Forte, a fakt mi to pomáhá, ležela jsem jakou dobu s angínou a fakt, mě to z toho vysekalo :grinning: , ale na každého to může působit jinak. :frowning2:
Můj přítel při angíně používal Bioparox a to pomáhá jemu, na mě to nazabírá.
25. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zuzu, o angínách a jiných krčních potížích bych mohla povídat..
Zkus preventivně baštit oscilococcinum(fakt nevím jak se to píše :sweat_smile: ) a teď na tu bolest zkus jakýkoliv jitrocelový sirup, dobrý je Stodal a pak Bioparox..ten mi pomohl vždycky..na mě zas neúčinkuje to tantum verde :grinning:
A jak psala Monik, cpát se vitamínem C, klidně i zvýšené dávky, tělu nijak neublíží, z těla se vyloučí ven..
25. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj s tim ocilo taky souhlasím, brala jsem to v těhu, to se může a taky mi to pomohlo... :wink:
26. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anebo potom nějaké homeopatika...jestli chceš napiš mi IP :wink: ty mě hoooodně pomohla...(dokonce i s kvasinkovým zánětem a bolestí zad :grinning: )
26. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky za odpovědi, zkusila jsem Bioparox a na mě teda bohužel taky nezabral, jelikož to se mnou šlo dost z kopce, na středu jsem měla zimnice a nepomáhalo mi vůbec nic, jen se to horšilo, tak jsem přeci jen musela k dr a samozřejmě mám atb. Dost se mi ale uveilo, dneska k večeru už jsem schopní i celkem fungovat
ale stejně děkujuza tipy, to se fakt hodí.

Na doporučení mudr jsem si koupila ještě sprej Orofar, ten je teda uf škaredý,. ale řekla bych, ž emoc pomáhá a kloktadlo Tantum verde, po tom je mi moc a moc dobře - takže tyhle dvě věci moc doporučuji.
To Oscilo taky určitě vyzkouším, nějak jsme poslední dobou hodně na hromádce... nevíte někdo můžou ho i děti? mám 3roky dceru a syna 11m - pro dceru prevenci mám (imunoglukan), ale pro malého toho asi moc není, že?
Luci na ty homeo si ráda nechám poradit \ sama jsem brala Ricinus na kojení a Chamomilu u obou dětí na oubky, plus další
ještě jednou moc děkuji všem :wink:
27. kvě 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.
Zajdi si do lekarny, u nas mi vzdy slečny dobre poradi, a co jsem toho uz ozkousela tak nejvice mi zabira Tantum verde, urcite vis o co jde a normalne ho sezenes snad v kazde lekarne
15. říj 2015 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Jo da se dobre sehnat v kazde lekarne a hodne se toho da docist na tehle strankce bolimevkrku.cz
25. říj 2015 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evzikao.
Diky, zajimava stranka, ani jsem nevedela ze toho tolik delaji od Tantum verde
27. říj 2015 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Tolik toho snad ani v lekarne nemaji, nebo se nato priste alespon zeptam! :slight_smile:
5. lis 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek