Byla jsem jen jednorázovka…?

6. lis 2023

Ahojky, jak poznám že o mě kluk po sexu ztratil zájem? Vím že jsem pitomá a neměla jsem mu lézt hned do postele, jenže to se nedalo, tak moc mě přitahoval a já jeho že hned napoprvé, co jsme se viděli, se to stalo. Jenže bohužel zatímco já se nemohla dočkat, kdy se uvidíme znovu, on den ode dne začal míň a míň komunikovat, teď je to týden a napíšeme si třeba jen 5 zpráv za den, na každou moji zprávu odepíše jednou za 2 hodiny i dýl. Večer nikdy nenapíše že už jde třeba spát, prostě já jsem každý večer ta co něco napíše jako poslední a on vždy odepíše až ráno. Začalo to psaní být i dost o ničem, nudné. Doufala jsem, že z toho bude něco víc, protože mi ještě před tím týdnem psal že by mě chtěl vidět znovu, ale zatím je ticho po pěšině a nevím vůbec kdy má zase čas. A to mi tvrdil že není na úlety. Jaká je šance že tak málo píše protože má třeba jen zrovna hodně práce nebo se věnuje nějakým svým koníčkům? Zajímavé že dokud jsme se spolu nevyspali odepisoval celkem často, klidně do 2 minut jsem měla odpověď. Ach jo, mám chuť si ho akorát tak zablokovat a vymazat z hlavy, nebo má cenu ještě v něco doufat? Díky, Majka

klokanka31
6. lis 2023

Nevnucuj se a nepiš mu jako první...

lencaa11
7. lis 2023

Bez o dům dál chtěl si jen užít ...

merope
7. lis 2023

Třeba chtěl pomalejší přibližování i po té "mentální" části a vyděsilo ho, že po vyspání se s ním se z tebe stala "stíhačka". Jako 5 zpráv za den je docela dost...

mimi1004
7. lis 2023

Tak mu nepiš první. Příliš se nabízíš a vnucuješ. Nejspíš má dojem, že jsi lehce k mání a ztrácí zájem.

veronicka89
7. lis 2023

3 dny mu nepis vubec ...psk mu napis kdy se pristi tyden sejdete...a pak uvidis ...kdyz bude mit zajem odepise- kjdyz ne vidis ze je to pase

sorboni30
7. lis 2023

Kdysi jsem se seznámila s klukem a stejná situace.. Potřeboval jen sex, nic jiného. Taky jsem psala, volala a on mi řekl, že ale nechce se mnou chodit, chce jen sex. Tak jsme spolu prostě občas jen spali. Chodili jsme na akci, seznámil mě s přáteli.. ale prostě kamarádi s výhodami. Byli jsme takto spolu 6 let. Pak jsme spolu spát přestali.. a dnes jsme fakt kamarádi co se vidí jednou za čas, zajdem na kafe.. on nikoho nemá, nechce a známe se už 16 let. Já mám rodinu, on ne. Někdy prostě muži nechtějí partnerku..jezdí na dovolené s kamarády, je mu 45 a řekl, že ženu nepotřebuje.. Buď je stejný typ, nebo hledá prostě něco jiného než jsi ty. Lásku nejde vynutit. Nepiš, nevolej.. Ženská má být dobývána..teď už to vím 🙏

mamadvoudeti
7. lis 2023

Nebo opravdu nemá čas ? Mám spousta kamarádů u kterých vím že opravdu ten čas nemaji. Jsou v praci , dělají 24 hodin ( průvodčí takze od rana do noci , pak spanek 4-5 hodin , do toho ta jejich škola s večer jen lehnou a jsou rádi že leží)

lucie_1986
7. lis 2023

Mozna "lovec". Dosahl toho co chtel, vic nepotrebuje.
Partnerku mit nemuze?
Ale opravdu mu porad nepis. Z toho bych se zcvokla i ja jako zena. Nesnasim uhaneni.

roseofnight
7. lis 2023

Nikdo není tak zaneprázdněný, aby člověku, na kterém mu záleží neodpověděl nebo odpovídal s velkým zpožděním a to pravidelně, den co den. Zkus mu pár dní nepsat a uvidíš, ale je očividné, že o tebe jako o člověka úplně zájem nemá.

irmamala
7. lis 2023

Jednoduchá rovnice. Když má o tebe ten dotyčný zájem, poznáš to a žádná práce, nebo koníčky ho od kontaktu neodradí. Obzvlášť, když předtím byl. Taky se mi to v mládí občas stalo a vždycky jsme celý večer nad skleničkou s kamarádkami vymýšlely teorie, proč to tak je. A nakonec stejně z toho vždycky vylezlo, že na mě prostě akorát prachobyčejně sere 😀

eviicka
7. lis 2023

Bohužel, na tohle byl dobrý jeden díl v Sexu ve městě, tam to bylo jasně řečeno, když chlap ženu chce, tak se to pozná, žádné analýzy nejsou třeba.

Nemá cenu ani přemýšlet proč, třeba sex problém nebyl, ale pokud jste se viděli jednou, tak tam s největší pravděpodobností bylo něco, co ho odradilo/nezaujalo. Pár let jsem byla na seznamce, a taky jsem si kolikrát vyšla s klukem, který byl fajn, žádná hrůza, ale zkrátka další schůzka už mě nelákala a vlastně i obráceně (vždy to teda bylo bez sexu).

autor
7. lis 2023

@klokanka31 To právě nedělám, ta konverzace vždy pokračovala nějak sama.

autor
7. lis 2023

@lencaa11 Vypadá to tak…

autor
7. lis 2023

@merope Tak ale já jsem zvyklá že když si s někým píšu, tak je to psaní souvislé nebo jak to mám říct, a ne že se mě zeptá co teď dělám, já mu odpovím a on odpoví za 2 hodiny nebo až druhý den ráno.

autor
7. lis 2023

@mimi1004 Nepíšu mu první, a ani mu psát už nebudu pokud se neozve on.

autor
7. lis 2023

@veronicka89 Ano, uvidím jak to bude no…

autor
7. lis 2023

@sorboni30 Tak mně by třeba ani nevadilo být kamarádka s výhodama, jednoho takového kamaráda jsem dříve měla a bylo to fajn, chvíli jsme spolu pak i chodili… Jenže tenhle ani nevypadá že by chtěl být aspoň ten kamarád s výhodama.

autor
7. lis 2023

@mamadvoudeti On má právě skvělou práci převážně na home office. Žádné 12 hodinové šichty někde kde by se nedostal celý den k mobilu.

autor
7. lis 2023

@lucie_1986 Jak už jsem psala výš, ta naše konverzace prostě pokračovala, nebylo to žádné z mojí strany ahoj, co teď děláš, jak se máš…?

autor
7. lis 2023

@roseofnight No právě, taky si začínám myslet že nemá už zájem.

autor
7. lis 2023

@irmamala Ano, na začátku to vypadalo úplně jinak než teď. Ale nechápu co se změnilo a proč tak rychle. Od té doby jsme se už neviděli, od toho minulého týdne, nenapsala jsem mu nic co by ho mohlo odradit, tak nevím. Jak jsem stará tak jsem blbá (nejsem až tak stará, ale náct už mi taky nějakou dobu není…) :D

autor
7. lis 2023

@eviicka Škoda, on mě totiž třeba zaujal. Ale chápu, že každý to máme jinak. Možná do toho prostě šel s tím že si jednou užije a dost. Třeba teď už má v merku jinou, kdo ví :/

merope
7. lis 2023

Souvislý non-stop psaní s odpovědí hned - to musí být strašně vyčerpávající, ne?

galatea_a
7. lis 2023

Nepiš mu, nekontaktuj, nevnucuj se. Snez si čokoládu a pusť si film He's Just Not That Into You (Až tak moc tě nežere).

irmamala
7. lis 2023

Nesnaž se přijít na to PROČ. Prostě to jen přijmi. Mně se teda stalo několikrát, že se mi někdo líbil a pak mě odradila třeba zdánlivá maličkost. Třeba jsi mu v posteli prostě nesedla, nebo tě má za "dávačku" a jednou mu to stačilo.