Četnost návštěv kavárny. Jak často chodíte?

ester_ka
28. čer 2022

Ahoj holky,
malý průzkum - jak často chodíte do kavárny na kávu či jak často si kupujete kávu s sebou? 😉☕

andelka
28. čer 2022

Jinak v době studií jsem si kupovala kafe skoro denně. Ve škole,na nádraží, v kavárně, stánku s sebou..to byly časy..

pampeklec
28. čer 2022

Chodím do kavárny ráda pracovat, tak 3-4x měsíčně. Občas zajdeme na kafe s manželem nebo někým, tak 2-3x za měsíc. Ale kafe s sebou kupujeme jen na dlouhé trasy autem (5 a víc hodin jízdy) a podobně.

pabka
28. čer 2022

Kávu sebou či v kavárně si vychutnávám nejméně 2x týdně.

janedv
28. čer 2022

Jsem na kafe denne, s sebou malokdy, my chodime posedet, pohrat si, povykladat. Kdyz ne denne, tak obden kazdopadne. Chodila jsem pred detmi, chodim i s nimi. Kavarny, restaurace, v lete u more plazove bary...

barunka1408
28. čer 2022

Jak kdy někdy kafe s sebou skoro denně. Jednou týdne třeba posedět. A Jo štve mě to, měla bych to omezit. 🙈

eviicka
28. čer 2022

Sebou nikdy, posedět tak jednou za dva roky, když je příležitost. Kafe moc nepiju, jen když potřebuju kofein a to řeším obyčejným Velvetem.

jjasmina
29. čer 2022

@ester_ka vůbec

j.a.n.i
29. čer 2022

Chtěla jsem napsat, ze vůbec, ale vlastně jo, cca 2-3x ročně, vzdy, když jsme na táboře, kde nemame elektřinu, tak jezdime do blízké kavarny pracovat na pc. A delaji tam vybornou horkou cokoladu 😊

elesse
29. čer 2022

Kavu s sebou tak 2x za rok, kavarna ted cca podobne, pred materskou min. 1x mesicne

dura175
29. čer 2022

Kavárna průměrně 1x měsíčně, káva s sebou cca 2x měsíčně.

jane46
29. čer 2022

Jednou za sto let 😀 Na kafe moc nejsem.

guliii
29. čer 2022

1x za dva roky

ab3185
29. čer 2022

Vůbec

kami1984
29. čer 2022

Kafe s sebou 2-3x do týdne, posezení v kavárně tak 1x za14dnů

krisstina93
29. čer 2022

Tak 1-2x do roka :D

herminka
29. čer 2022

Do kavárny zajdu možná 1-2x do roka, ale dám si třeba čaj, vodu - nepiju kafe. Z toho titulu si nikdy nekupuji kávu s sebou.

hribek007
29. čer 2022

@ester_ka My jsme kavarensti povaleci, na dovolenych a vyletech si cilene tipujeme kavarny, ktere navstivime, treba i po ceste. Ale jsme hodne zmlsani brnenskou kavarenskou kulturou, takze vybirame peclive. Jit do kavarny pro me znamena dobra kava a neco k ni. Pripadne snidane. Kafe s sebou jsme si brali jen v covidu. Mame kavovar uz i doma, ale tam vetsinou chybi to neco dobreho k tomu. Takze kavarna tak 1x tydne, proste kdyz jedeme do mesta nebo na vylet.

jirovapa
29. čer 2022

@ester_ka kávu s sebou jsem si koupila naposledy před rokem na dovolené. Do kavárny chodíme třeba na dovolené nebo na výletě, jinak v běžný den ne. Máme doma kvalitní kávu a kávovar.

kometkak
29. čer 2022

Máme doma dobrý kávovar, takže vyjímečně kafe s sebou z benzínky nebo z Mekáče, když jedeme delší cestu autem. Nebo na nějaké oslavě v restauraci po jídle, nebo někde na výletě.

bohumilakupkova
29. čer 2022

V restauraci 2x měsíčně, s sebou už vůbec a v kavárně tak 5x do roka. Kávu mám ráda, ale radši si koupím něco jiného. Musím nad utrácením peněz přemýšlet a káva venku spadá do škatulky "bez čeho se klidně obejdu".Kdyby nešlo o finance, nejradši bych si ji dopřála každý den. 🙂

teremat
30. čer 2022

@ester_ka My si s manželem kafe v kavárně dáváme hlavně když jsme na dovolený. Jinak se spíš odbydeme kávou z benzínky, protože jezdíme docela dálky 😂 jinak kávu pijeme denně, a proto jsme si taky koupili kávovar. Takže cappuccino i Latte dělám doma 😉 a chutná mi víc, protože vím, z jaký kávy mi to chutná a která je pro mě 🤮

evelin1251
30. čer 2022

Vůbec 😂 Ale je to kvůli tomu, že nebydlím ve městě. Kávu si dám ráda doma na zahradě pod pergolou. Kdybych žila ve městě, rozhodně bych vymetala kavárny a různé akce. 👍

jadadee
30. čer 2022

Kdyz se dostanu do mesta... Takže tak 1-2x měsíčně. Předpokládám, ze ted v lete budou procházky do centra častější. Ale snazim se to korigovat, prtz se dvema detmi je to sranda za 300,- 🙈

dejvitka
30. čer 2022

Tak max 1x mesicne kavarna. S sebou vubec, nemam drzak napoju na kocare 😀

trilien
30. čer 2022

Nakupujem online kvalitnú kavu z plantáže praženú v ČR, vrátane bezkofeínovej. Na kávu v kaviarni chodím, iba ak si tam dáme spicha s kámoškami, t.j. 1x mesačne. Prípadne pijem kávu v kaviarni na dovolenkách, t.j. ak som pri mori na 2 týždne, mám kávu v kaviarni každý deň. Kávu sebou kupujem iba na benzínkach, cca 3-4x ročne. Kávu mám veľmi rada, pijem jej veľa a už pri súčasnom režime ma stojí cca 800Kč-1000Kč/mesiac.

mourovatakocka
30. čer 2022

Nechodím, kafe nepiju. Jediné, co jsem si o školnim roce dopřávala skoro každý týden byla horká čokoláda nebo limonáda v herničce, když jsem s mladším čekala na starší před kroužkem. A to proto, že si mladší hrál, vstupné nemají a platí se za laskominy. Pravidelné dopřávání si kafe do kelímku považuji za strašně zbytečně vynaložené peníze...

jajaneu
30. čer 2022

Já si nedovedu představit jít do města a.nedat si kafe!!!

zuzineckah
30. čer 2022

Tak 2-3x týdně, když jíme venku. Většinou si po obědě dávám i kafe. Ale častěji než kafe chodíme na drink, pivko, večeři...

martulka88
30. čer 2022

Za posledních 5 let - kavárna max.3x, restaurace +-10x. Tak dvakrát v roce si necháme přivézt pizzu, když si chceme udělat chill večer u tv. Pak tedy asi 3-5x za rok asiati a nebo turci. Nejen díky covidu, ale taky proto, že ty peníze zainvestuji raději buďto teď již do syna, výlet po památkách a nebo si uděláme doma "žranici" - myšleno, že udělám domácí burgery s amerikama, tortilly, pizzu - takové to fastfoodové jídlo, ale ne přesmažené apod... Ani nechodím na kosmetiku, nehty, apod... U kadeřnice jsem byla před rokem, ale jinak mne doma stříhá muž. Né, že bych si to nemohla dovolit, máme se finančně dost dobře, ale nejsem na utrácení.

gigi2
30. čer 2022

Denně,o víkendech i 2x za den,jsme oba s manželem kavárenští povaleči a moc si to užívàme..je to náš denní rituál,posedět,pokecat a dobrá káva k tomu..😊