Chlapi a jejich chování

krista
7. říj 2007

Ahojky,
protože jsme se malinko rozkecaly v tématu Štítná žláza a otěhotnění o chlapech (zajímavé že 😝) tak jsme se rozhodly založit nové téma a tady se můžeme společně ujistit, zda je to jejich chování normální nebo až exponátní 😀

krista
autor
7. říj 2007

Leni nedívala jsem se na ně, ale už jsem je viděla, akorát si teď nevybavuju jaký to tam mělo následky ten feromon 😀
Doufám, že to nepřitahuje žencký - to bych totiž potřebovala pravej opak, na něm se ty pijavice lepí 😀 😝

luucia
7. říj 2007

Kristy, já se cejtím v pohodě!! U nás i těhotenství prožívá víc MM!! 😅 Pořád si stěžuje, že ho něco bolí, někde píchá a je straaaašně unavenej!! Já kolem něj skáču a dávám obkládky a nosím tabletky,.... Ale jenom někdy řeknu, že někde něco bolí mě, tak mi řekne - Neboooj, už brzo bude líp!! 😠 😠

niikkyy
7. říj 2007

kristo no právě ☹ 😀

krista
autor
7. říj 2007

Luci tak to je dobrý, ty máš těhotnýho manžela 😀
No což obkládky a takový kraviny to dělám taky a vařím čajíčky a měřím teplotky 😀 - taková příprava na mimčo 😝

lenkabu
7. říj 2007

kristi: ten feromon měl přitahovat ženský,ale jen hrozně smrděl 😀

luci: můj manžel má zase moc chytrý připomínky k porodu....jako kdyby někdy rodil 😖

krista
autor
7. říj 2007

Niky a on je úplně svobodnej a kdy jsi ho poznala? 😅 😀

zd57
7. říj 2007

Díky. Víte je pravda říkám, že mám ještě jedno malé dítě a to je manžel. Nejlíp se domluvím, když je u nás vnouček to jsou rozumově na stejné úrovni. Ale jinak dobrý. Někdy třeba i utře nádobí.

krista
autor
7. říj 2007

No tak se rozvalil k TV a asi si čte noviny 😒

Leni no tak to jo 😀

krista
autor
7. říj 2007

Zd57 tak to ti celkem i věřím, sama jsem si všimla že ti starší lidé se vrací do dětství 😀

niikkyy
7. říj 2007

jo je se rozesel!!!já ho znam asi 2 roky

krista
autor
7. říj 2007

Hlavně teda chlapy, u ženckých jsem si toho nevšimla což je zajímavý 😀

lenkabu
7. říj 2007

My už máme naštěstí myčku...doteď se švagrovou vzpomínáme na hory špinavého nádobí a lepivou podlahu když jsme sem začaly chodit.

krista
autor
7. říj 2007

Niky ještě řekni že se rozešel kvůli tobě? 😀
Jestli spolu fakt něco nebudete mít tak tomu nebudu věřit 😅

krista
autor
7. říj 2007

Leni 😀 Já myčku nemám, ale nejvíc mě dostává když vyndám z odkapávače mastnej talíř - hádejte kdo ho myl, to mu ho jdu vždycky omlátit o palici 😖

niikkyy
7. říj 2007

kristo nebudem neboj!!!neeee ja se to dozvedela pozdeji nechtel to rict ze s ni neni byl z toho spatnej a jeste i je 😒

krista
autor
7. říj 2007

Niky no já vím co by to zpravilo 😅

lenkabu
7. říj 2007

Já si toho všimla u vysokoškoláků....během studia (denního myslím) jsou většinou trochu mimo reálný život. Holky se srovnají protože mají domácnosti děti atd.,ale chtít po Ing. Mužovi aby vyřídil něco praktického....nelze. Jsou samozřejmě výjimky ať nebagatelizuju 😉

krista
autor
7. říj 2007

Leni to máš naprostou pravdu, osobně jsem se s tím taky setkala 😀

niikkyy
7. říj 2007

a co Kristo???nepis to verejne radeji pssssttt nebo si to prectou nejake nepoverene osoby 😀 treba on 😅 😀 😀

zd57
7. říj 2007

Chtěla jsem si dát do profilu i děti, ale to už jsou dospěláci, kteří u nás nebydlí a pro vnoučata tam není kolonka. Tak to napíši tady Radimek už má 4,5 roku, Lukášek má 8 měsíců a Žanetka má 6 měsíců. Letos prostě byla u nás úroda, ale my jsme rádi.

krista
autor
7. říj 2007

Jo ještě bych dodala že MM neni Ing 😀
On umí toho spoustu, byl vychovanej na vesnici, takže všechny práce kolem baráku od sekání dříví po postavení novýho baráku ... to jo a domácí práce taky, ale ne všechny, holt je línej vzít si na ten talíř houbičku 😅

niikkyy
7. říj 2007

tak mě MM myje nadobi skoro porad,aspon neco!!rika ty varis ja meju 😀

luucia
7. říj 2007

Leni, MM je Ing.!!!! 😀 😀 😀 Já se s tím setkala v nemocici, jakmile byl někdo Ing., tak to bylo jako diagnoza UČITELKA!!!!! 😅 Ing. nám nosili třeba udělaný tabulky v kolik hodin a kolik mililitrů v noci vyčůrali!! 😀

lenkabu
7. říj 2007

zd57: pěkná úroda vnoučat...i když u nás bude taky. Naši mají od bráchy 4měsíční vnučku a ode mně přibyde další v březnu a tchyně dostane první dvě vnoučata 2 měsíce po sobě.

krista
autor
7. říj 2007

Niky no však víš 😀 Nedělej že ne 😀

Zd57 to je fajn, že máte tolik vnoučátek, já chci taky velkou rodinku 😵 Moc se na to těším, mít děti je kouzlo a mít vnoučata - další pokračování rodu - to musí být další zvláštní pocit 🙂 😵

krista
autor
7. říj 2007

Niky to je fajn a co takhle, já peru ty uklízej 😀

krista
autor
7. říj 2007

Nebo já s tebou spím, ty dělej romantiku 😀

zd57
7. říj 2007

No u nás, na zahradě stávkuji ať dělá dědeček a já doma. Hold chlap si nic neuvaří, ale v neděli aspoň po obědě umyje nádobí. Jeho teorie je, že jinak za celý den se nenašpiní.

niikkyy
7. říj 2007

jee to posledni by bylo super 😀 😀
fakt nevimmm,ja se snazim na to nemyslet jinak by to dopadlo spatne 😀

lenkabu
7. říj 2007

Luci: jé 😅 Já si říkala že někdo tady má určitě manžela Ing....já proto nim teda vůbec nic nemám,ale většina mých kamarádů je VŠ a jsem ráda že doma mám praktickýho chlapa. Aspoň teda umí vyřešit věci jako že kape kohoutek, cokoliv se rozbilo,auto nejede atd. a nemusím nikam volat.

A v nemocnici byly učitelky taky nejhorší,ale inženýři hned za nima.