Chystám se ke kartářce. Máte zkušenosti?

kukinka
3. kvě 2007

Chystam se ke kartarce,ma s tim nekdo zkusenosti?

iveta15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zolinek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zolinek
24. říj 2015

@kukinka ahojky ano mam

majdinaa
28. dub 2016

Chodím ke kartářce, která je trochu jiná než ostatní, ale díky jejímu výkladu jsem pochopila hodně věcí. jmenuje se p. Vávrová a vykládá tarot karty., Ačkoliv jsem čekala že mi řekne za měsíc se stane to a to tak to ne, ale pokud chcete vědět příčinu svého problému, prostě vědět proč se vám v životě stávají některé věci mně to hodně pomohlo v nelehké životní situaci.

lipulkab7
30. dub 2016

O ezoteriku a alternativní medicínu se zajímám už řadu let a také jsem navštívila hodně kartářek. Je to smutné, kolik lidí dnes vykládá karty a ani ezoterice nerozumí. Dostala jsem pak kontakt na pana Petra K z Brna, který byl sice drahý, ale všude si ho lidé chválí tak jako zde. To je opravdu asi nejlepší člověk v oboru a hlavně mě hodně posunul na mé cestě, ačkoli jsem měla pocit že už vím hodně tak mi vyprávěl o výzkumech a věcech, ke kterým se moc lidí nedostane. Je to vskutku velmi moudrý a osvícený pán a doporučovala bych ho těm, co hledají svou životní cestu, mají partnerské nebo zdravotní problémy. povídala jsem si s ním chvíli po výkladu a bylo to tak moc zajímavé. Takže za sebe také doporučuji.
Pan Petr dělá i na dálku a prozradím, že dělá i rituály, ale ne každému, ani mě jej nechtěl nejdříve udělat. Bylo to sice hodně drahé, ale fungovalo mu to a vysvětlil mi kolem toho spoustu věcí, které jsem ani netušila, o výzkumech mozku apod.Ty rutuály jsou spíše pro majetnější lidi, ale to mě také hodně překvapilo, jak některé věci fungují.

voborova
11. kvě 2016

@andik ahoj... mohu vědět jméno kartárky a jaká byla? Děkuji

voborova
11. kvě 2016

@zuzanalamacova dobrý den... mohu vědět kde ta paní bydlí? Děkuji

zuzanalamacova
11. kvě 2016

pani kartařka myslim si nebere nove klienty ale zkuste to je ze šaldorfa kousek od znojma

mvbt
25. kvě 2016

Ja muzu doporucit kartarku Sandru z Prahy 9. Vse co mi u ni vyslo v kartach se vyplnilo..
http://kartarkasandra.cz

voborova
25. kvě 2016

@mvbt A mohu poprosit kontakt a kolik ti asi stojí.... děkuji Vám moc....

lydiee
25. kvě 2016

Já můžu doporučit kartář Daniel z okresu Vsetín. Má i www stránky. Co mi řekl, splnilo se......bohužel

voborova
26. kvě 2016

@lydiee mohu vědět stránky..?

lydiee
28. kvě 2016

@voborova Ahoj,zadáš si Kartář Daniel a vyjedou ti odkazy na něj. Je tam něco o něm, vsechny jeho činnosti, které provádí ceník, reference, telefonní číslo,....

jirinaklap12
4. čer 2016

Já chodila dlouho ke kartářce paní Harapan na Letnou v Praze, ale z důvodu stěhování do Brna už tak často do Prahy nejezdím. Hledám nějaký dobrý kontakt v Brně, zatím nic moc nebo jsem spíš byla zvyklá od té pražské na něco jinýho no 😖 .. Prosím najde se v Brně? Díky Jiřka

jirinaklap12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simi1510
2. říj 2016

Ahojky, máte v Praze nějakou kartářku, kterou můžete doporučit? Popř., kde, kolik a tak 🙂 Díky!

hassanou
7. říj 2016

Znate dobrou kartarku v Olomouci?

cucinka36
16. pro 2016

@kalka mohla bych poprosit o telefon ? Děkuji 🙂

kalka
17. pro 2016

@cucinka36 Ahoj, jasně, posílám adresu a telefon i odkaz na stránky: http://www.kludska.cz/
Počítej s delší dobou objednávky, má dost plno. Ale třeba budeš mít štěstí 🙂 Každopádně držím palce! 🙂

DAGMAR KLUDSKÁ
PELHŘIMOVSKÁ 1047/4, patro 4
140 00 PRAHA 4
 
Telefon: 261 261 977 (záznamník)
 
Své objednávky zasílejte na e-mailovou adresu:
dagmar@kludska.cz

janulienkav83
1. led 2017

@akcul ahoj dala by jsi mimela kontakt nao r oki tchyni, je mozne ze by vyvestila i na dalku?

monikasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baru29
2. led 2017

@macanet Dobrý den, hledám nějakou dobrou kartarku a povídání o té Vaší mne oslovilo. Chtela jsem se Vas zeptat jestli je pani z Prahy a popřípadě jestli byste mi na ni nemohla poskytnout kontakt. Koukam ze diskuze je již stará, tak doufam te Vas neobtěžuji. Děkuji a přeji hezky den

agavenka
2. led 2017

Ahojte.Ja sa zoberam Vestenim som skor jasnovidka. Pozeram ocami cez gulu.Preto je rozdiel kartarka a jasnovidka. Kartarka povie co sa moze stat ale karty obas aj klamu. Ja ked pozriem tam viem aj kedy rok obdobie sa to stane. U kariet sa to moze stat , alebo nestane alebo cakame aj rok ci dva ? A potom je aj rozdiel kartarka a ked idu ludia ku mne od kartarok co iba povedali vsetky vedia sucasnot na 80 percen ale problem nieriesi ani jedna.
Preto vzit sa preco sa rozili kto urobil chyby je mozny navrat a ak by bude to lepsie..buducnost rady a ine nik neda..preto kto neksusil aj radu nepohne sa dalej.Je to ako rada , ked vas niekto uriekne ..alebo tak ako nahodne stretka.Inak tu osobu stretnete 2 krat do roka...Ak sa urobi rada xx osobu stretnete aj 2 krat do tyzdna.A kartarky moc neradia .Preto ..***Ak si date vestit nech vam zdarma povie nieco o vas..Ako ja Poviem zte vysoka xx ste vlasy mate takej farby...vazite +,- tolko..Jedna sa pytala kartarky ze kolko mam rokov a povedala mate 28..a ona mala 54 ..**Rada pred platbou vyskusajte ju
1..kolko mam rokov , aku mam farbu vlasov staci aj tmava alebo blond alebo plava ..KOlko vazim ..TYp tvare aku mam to Vam moze povedat---Rbim to aj ja ..mam gulu ale farbu nemam a preto poviem plava ciera cisty blond a este aj dlzku vlaosv viem ak ci sa tocia a ine...preto ***takto **usetrite aj **a to mi verte***ak vam nepovie zadarmo tam ani nechodte **Vsetko naj do Noveho roku**

evapitnerova
20. únor 2017

@kukinka Ahoj, už 12 let vykládám nejen z karet. Dělám to nyní pouze po telefonu, protože ten zájem už byl enormní a narusovalo nám to domácnost a její běh. Přestože bych měla asi kopat za náš team kartarek, napíšu ti něco jiného. Mnoho žen si myslí, že musí vyhledat někoho zvenčí, kdo jim předá informace. Já svým klientkám naopak ukazuji, jak tyto odpovědi nález v sobě. Netvrdím, že všechny ženy si osvojí schopnost vkládání karet, ale to není ani potřeba.
Věřím a vím, že všechny ženy v sobě mají Intuici a ta je dokáže životem provést.
Většinou ji ženy, ale neposlouchají nebo zapomněly že jí vůbec mají. Byla nám potlačena. O tom více píšu ve své knize. Ale kukino, když se nacitis sama na sebe, určitě ty správné odpovědi najdeš. Během každého výkladu slyším "tohle přesně cítím, ale asi jsem to potřebovala slyšet. Věřím, že ani ty nebudeš výjimka. Jediné na co si dávej pozor je manipulace od kartářky. Věta typu - přijďte za tři měsíce, podíváme se, jak to je u vás dál nebo musím vás očistit od karmy a podobné laskominy, jsou znakem toho, že jí jde jen o peníze a dělá si z vás kasicku.

Ať vám během výkladu řekne cokoliv, tak si to vy sama zhodnotte skrze sebe. Je důležité pochopit, že budoucnost je dána pevně jen ze 4% a zbytek je o vašem vnitřním světě, o vašich programech.
Není vůbec důležité co bude za deset let, ale důležitější je ptát se, co mohu udělat nyní, pro svou vnitřní pohodu, pro zlepšení jakékoliv životní situace.
Přeji, abyste vybrala takovou kartářku u které se budete cítit dobře a od které odejdete lehčí nejen o peníze, ale především i své starosti a stres.

dura175
12. bře 2017

U kartářky jsem byla jednou, a to ze zvědavosti a jako doprovod s kamarádkou. Paní byla příjemná a pěkně jsme si popovídaly. Když mluvila o věcech týkající se rodiny, tak popisovala celkem přesně. Nakolik to byla její schopnost manipulace a odečítání řeči těla, nevím. Každopádně to na mě udělalo dojem. Když mluvila o budoucnosti, tak jsem si to všechno zapsala, abych se k tomu mohla vrátit. Mno, a tam se teda spíše netrefila než trefila. Doktorát jsem měla podle ní skončit mnoheh dřív. Pak mi předpověděla manžela staršího, který nebude manuálně zručný. A mám muže mladšího, který zrovna opravil záchod a světlo v koupelně. Pak říkala, že první dítě budu mít nejpozději v 31. Je mi skoro 32 a dítě nemám a neplánuju. Pak říkala, že budeme s dětma hodně jezdit na kolech a můj muž jízdu na kole nemá rád... 🙂 Takže to beru jako srandu, která mě stála 500 Kč 🙂

jirifaj
19. bře 2017

Já mám s kartářkou zcela jinou zkušenost a ráda bych s o ní podělila.
Napsala mi kamarádka že našla na Seznamu.cz v sekci Bazar - Výklad karet - inzerát kartářky faith Mystery,která vykládá pouze písemnou formou,sice s platbou předem,
(kolem 350 kč) za výklad,ale zato prý je to opravdu výživné čtení nejméně na 6 stránek do úplných podrobností o daném člověku a jeho otázkách na všechno možné do budoucna.
Tak jsem si řekla že nemám co ztratit našla jsem ji a napsala ji email.OOdpověděla velice solidně,tak jsem zaplatila uvedenou částku a čekala,co se bude dílt.
Za dva dny mi přišla zpráva o tom že mou platbou jsme uzavřeli smluvní vztah a nyní mám už čekat pár dní na vyhotovení.
Když přišel po 8 dnech výklad,spadla mi doslova brada,jak jsem byla příjemně překvapena,a co vše jsem se dozvěděla.
Tolik moje zkušenost,ale myslím si,že každý kdo potřebuje něco vědět o svém životě si musí najít toho svého kartáře,kterému bude věřit,protože jak vím od Fairh mystery vzájemná důvěra je důležitá,protože tím víc se dokáže napojit kartářka na svého klienta.

carolisa
24. bře 2017

Známá mi občas vyskládá karty a je faktm, že se několikrát trefila toho co mě čekalo nebo co se u mě děje, ale je dobrý se na to tolik neupínat, přece jen nikdy to nemůže být vždycky všechno pravda 🙂

crazy_girl3
3. dub 2017

@jirifaj můžu na ní poprosit kontakt?

luckamarcu
3. dub 2017

No...dulezity hlavne je,aspon tedy pro me,neplest si kartarku s psycholozkou...podle me prava kartarka se na.nic nepta a nevyzvida...otazky typu...tak co chcete vedet?odpovim co je dano co uvidite reknete...kdybych rekla chci na vztah a atd.automaticky asi tam jdu s nejakym problemem ze...ponevadz pokud clovek je spokojeny,nikam nechodi...a právě spousta tady tech kartarek vydelava na kecani o nicem...ale znam jednu,ktera mi sedla a vychazi...

vitek339
Odpověď byla odstraněná
Zobraz