Vinohrady - kdo se tam chystá rodit?

jjajina
7. srp 2018

Ahojky, je tu někdo kdo se v nejbližší době chystá rodit ve vinohradské porodnici

kiitaa
7. srp 2018

@jjajina V nejblizsi dobe asi uplne ne, ale clovek nevi - termin mam 12.9. 🙂

jjajina
autor
8. srp 2018

Já mám termín až na přelomu srpna a září... jak si tam zatím spokojená s péčí...

kiitaa
8. srp 2018

@jjajina Ja jsem tam zatim byla jen pri registraci a na screeningu ve 20. tydnu, oboje v pohode, vsichni prijemni a mela jsem dobry pocit - a nemam s cim porovnat, cekam prvni. Pri screeningu byla mala blbe natocena, nebylo videt dobre srdce, tak me poslala doktorka ven se projit a pak jsme to dodelaly, venovala se mi dost dlouho. Na prvni monitor a kontrolu tam jdu az za tyden, tak uvidime vic 🙂
Kazdopadne tam v pulce cervence rodila manzelka kolegy a byli spokojeni, i kdyz byl porod docela problemovy a zdlouhavy (vyvolavani, neotvirala se atd.), ale pry byli vsichni, kdo se u nich vystridali, dobri a na vsechno se ptali, informovali atd. 🙂

sus3nka
9. srp 2018

Rodila jsem v březnu a jsou tam dvě směny. Snad chytneš tu výbornou jako já. 😉

jjajina
autor
10. srp 2018

@sus3nka špatnou směnku myslíš doktory nebo sestry

jjajina
autor
10. srp 2018

@jjajina sorry smenou

sus3nka
11. srp 2018

@jjajina Porodní asistentka, já osobně jsem ji viděla chviličku, protože se mi vyměnil personál. Ale den předemnou rodila slečna kterou jsem potkávala v poradnách a pak s jinou s kterou jsem byla na pokoji a nebyly spokojené, dost na ní nadávaly. Ale já Vinohrady doporučuji. Chtěli jsme nadstandard, ale byly plné, uvolnil se další den a hned mi ho nabídli. Ale já jsem byla na pokoji s tak úžasnou slečnou s kterou jsme si fakt sedly, že jsem ho už nechtěla. Ona měla rodit v Motole, ale nerodila přesně na termín, tak pro ní neměli místo, a volala i do Krče a tam taky ne.

sus3nka
11. srp 2018

Hlavně mi vyhovovalo, že jsem rodila sama, že v tu chvíli tam byli všichni jen pro mě. A manžel mohl být celou dobu od příjezdu po narození malé u mě.

plouckova
12. srp 2018

Ahoj, já tam rodila v prosinci a byla jsem spokojená, chytla jsem asi obě směny, u jedné je opravdu moc příjemná paní asistentka, u druhé už o trochu méně. Doktoři mi přišli supr všichni. Na oddělení šestinedělí byli též všichni fajn,az na nějakou malou výjimku. Klidně bych tam šla rodit znovu🙂

jjajina
autor
12. srp 2018

A nabídky vám něco na tlumení bolesti a nebo s tím byl problém

plouckova
12. srp 2018

Ano, porodní asistentka se mě sama od sebe ptala, jestli něco nechci,zadny problém v tom nebyl.

jjajina
autor
12. srp 2018

Děkuji... Jak se blíží termín začínám mít obavy...

plouckova
12. srp 2018

Chápu, určitě to zvládnete🙂

lith
21. srp 2018

Termín mám 12.2.2019 a v roce 2014 jsem tam rodila první dceru a byla jsem nad míru spokojená

jjajina
autor
22. srp 2018

Tak my už to máme za sebou a s porodnici naprostá spokojenost

kiitaa
22. srp 2018

@jjajina Gratulace 🙂 Snad vsechno rychly a bezproblemovy. A nejaka doporuceni, co si pribalit/nepribalit? Eventualne jestli mit nejak sepsano, co chci a nechci? Ja to neplanovala a proste chtela resit za pochodu, ale v jine diskuzi jsem cetla, ze to nekdo z personalu vylozene chtel, tak jestli se tomu povenovat 🙂

jjajina
autor
24. srp 2018

@kiitaa Já myslím, že je lepsi. neplánovat A jít podle toho jak se budes cítit... všichni jsou tu moc hodní, vše vysvětlí než jednají a i sestřičky se snaží pomocí s kořením... nejvíc jsou potřeba vlozky dostaneš jen jeden balík, a pak kosmetika na miminko hlavně olejicek, bepanthen, ubrousky.. strava se taky dá zvládnout i když občasný doping z domova je vhodný... kdyztak se ptej
..

kiitaa
24. srp 2018

@jjajina Diky, to jsou pozitivni zpravy 🙂 Ze dvou kontrol jsem zatim mela taky dobry pocit a pry uz to muze byt kdykoliv, takze se snazim domyslet, co mi jeste chybi.

marthaaristocrat
17. led 2019

@jjajina Ahoj. Taky se chystám rodit ve Vinohradech. 3.5. mám termín 🙂 S přítelem se chystáme využít ty jejich předporodní kurzy, abychom se kromě různých informací také trošku seznámili s prostředím, personálem apod. Maminky jen prosím dotaz, kdo tady rodil. Přítel u porodu - je to myšleno, že tam muže být se mnou opravdu po celou dobu porodu, od počátku do konce kdy přijde miminko na svět, nebo se tím myslí, že ho přivolají až pak na tu "poslední fázi", kdy budu na sále rodit? Samozřejmě se zeptáme i v nemocnici přímo, ale než se tam dostaneme, tak jestli máte některá zkušenost... Za zeptání nic 🙂

lith
17. led 2019

@marthaaristocrat mimo pripravy (klystyr) muzete byt spolu celou dobu ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru