• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co je to malé těhotenství?

19. ledna 2012 
Ahoj, co znamená malé těhotenství? Kamarádce to oznámila doktora, tak si myslela, ze to znamená, že je těhotná jen krátce, ale prej ne :confused:
24. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja bych take rekla ze je to tehu na uplnem zacatku :confused:
24. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to si kamaradka myslela taky, ale ze prej ne :confounded: nevim, proc se teda nezeptala, ale me to zajima, protoze jsem se s tim terminem nikdy nesetkala :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to opravdu nevim ... :confused: jedine ze to treba neodpovida velikosti ale to by ji snad rekla ..ach ty doktori :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky netuším, nikdy jsem to neslyšela, ale kdyby mi to mudra řekla, tak se jí okamžitě zeptám :grinning: A jak kamarádka zjistila, že to teda není to, že je těhotná krátce?
24. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no protoze se ty doktorky ptala a ona rekla, ze ne. taky nechapu, proc se na to poradne nezeptala :grinning:
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hm, zvláštní :grinning: asi je málo zvědavá :grinning: :sunglasses:
24. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona je trosku hloupoucka, tak ji to pravdepodobne nenapadlo :wink:
24. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že holka buď těhotná je, nebo není - ale být těhotná málo? :grinning: To si ani při své fantazii nějak neumím představit.. :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo treba je to tak cersvy, ze z toho nakonec nemusi nic bejt, fakt nevim :grinning:
24. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych že to je spešl obrat pana doktora???ať jí to vysvětlí:slight_smile:
24. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspina :grinning: no jako že jen tak trošku, zlehka těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no přijde mi divná i ta doktorka - když se mě pacientka ptá, jestli to znamená, že krátce - tak abych jí odpověděla jen NE, když je zjevné, že ta holčina neví co to znamená - že to ta doktorka sama od sebe nevysvětlila :sweat_smile: :confused: nevím, no, divný přístup
24. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
malé těhotenství znamená, že plod je menší než by měl v daném stáří být...Já teď byla na screeningu ve 12. týdnu a paní doktorka ho nemohla udělat,ptž miminko je moc malé, tak jdeme až za týden. Jinak je ale vše v pořádku, žádný stres, prý se to prostě stává a mimi to dožene později :slight_smile:
19. led 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek