Covid ve školce. Může přijít hlídat někdo z mé rodiny?

1. pro 2021

Ahoj prosim vas mam dite od vcera doma ve skolce ma ucitelka covid a my rodice nic ja jako matka si potrebuji zaridit nakup a doktory ale potrebuji sebou manzela s autem muze prijet hlidat nekdo z me rodiny?bylo by to na 3 hodiny jen cekam na hygienu co rekne syn ma lehky kasel s rymou jinak nic.muzu to tak udelat?

adula000
1. pro 2021

poslat muže samotného ?

autor
1. pro 2021

@adula000 k memu doktoru to asi tezko.

klokanka31
1. pro 2021

Tak u doktora se přeobjednat...

autor
1. pro 2021

@klokanka31 to nechci zase cekat buhvi jak dlouho uz tak cekam ja s manzelem nejsme v izolaci

adula000
1. pro 2021

tak k lékaři autobusem, vlakem, když nechceš přeobjednávat.

klokanka31
1. pro 2021

A dělali jste si s manželem aspoň test?

adula000
1. pro 2021

a upřímně, to jako vážně byste si tam nechali někoho vzít domu n a hlídání, aby tu osobu syn třeba nakazil? to mi přijde taky hodně blbé.

autor
1. pro 2021

@adula000 rikam ze nemuzu sama jsem zavisla na aute

michaelarousova
1. pro 2021

Tak pokud ma dite nejake priznaky tak nych asi hlidani k nemu nedavala 🤷‍♀️..nebo je uz po testu? Sice nejste v izolaci ale i tak bych tefa nesla k domtorovi

marcicek84
1. pro 2021

Tak pak uz jedine nalozit do auta i dite i manzela a oba aby na tebe pockali v aute...
Nicmene lehky kasel s rymou uz u deti covid byt muze...takze hlidani urcite neni vhodne...

autor
1. pro 2021

@klokanka31 ja si test nedelala me nic neni manzel si delal antigen v praci ma kasel a rymu

adula000
1. pro 2021

takže i manžel má kašel a rýmu a ty stejně chceš k lékaři a na nákupy. Ach jo holka.

klokanka31
1. pro 2021

Tak to je super, takže nějaký příznaky tam máte, ale klidně budete courat po nákupech a doktorech?🤦‍♀️ A že tobě nic není, ty nevíš že i pozitivní člověk může být bezpříznakový?

lidija1234
1. pro 2021

A pak že covid proznasi nenaockovani 😂😂😂

ajja87
1. pro 2021

A pak se to má vesele takhle množit🤦‍♀️me treba jako očkované se karantena vubec netykala, přestože je manžel pozitivní, dceru by nám hygiena taky poslala do školky a my udelali co? Na 14 dni se zavřeli doma, abychom to případně neroznaseli dál... Když už prostě nejedná vláda, tak prostě aspoň lidi by měli být soudný... Nákupy počkaji (případně existuji eshopy, ze) a pokid doktor není akutka, tak bych se taky preobjendala, dcera, taky mela mít zubaře a cekacka je i 3-4 měsíce na objednání a prostě jsem ji preobjedmala...

patypresdevaty
1. pro 2021

To musí být troll, ne?

danulka04
1. pro 2021

Já doufám, že tohle je špatný vtip. Takže dítě nemocné, manžel také a vy chcete běhat po doktorech a nákupech? Já být váma, tak mažu na testy (všichni) a zavřu se doma. Nápad dávat dítě někomu na hlídání snad ani nebudu komentovat.

elinka90
1. pro 2021

ty musíš mít iq tykve a nebo jsi troll.

autor
1. pro 2021

Proc jako ja myslim ze kazdy to nedodrzuje a kdyz ma kasel a rymu musi mit covid.ma normalne chripku je negativni!a nikdo nam jeste nevolal tudiz zadna karantena se nekona jen ucitelka je pozitivni.vy delate jako by jste nic neporusily nebo nevim😀

danulka04
1. pro 2021

Ale to je jedno jestli má chřipku nebo covid. Jednou jste nemocní a kor v dnešní době, tak nelítám po všech čertech a napřed se doma vyléčím a pak řeším další věci.

adula000
1. pro 2021

navíc pokud ty tak akutně potřebuješ k lékaři a do obchodu, tak si tam tedy zajeď MHD. K lékaři ani na na nákup doprovod nepotřebuješ ne?

elinka90
1. pro 2021

představ si, že můj kolega šel na testy, protože chtěl jet na výstuvu a potřeboval PCR test. Vůbec nic mu nebylo a byl pozitivní. Pokud máte příznaky, dítě bylo v kontaktu s pozitivní učitelkou, tak to nejmenší co můžete udělat je sedět doma na zadku.

elinka90
1. pro 2021

a manžel je negativní z antigenního testu koupený v lékarně. Ty brdo ten má ale vypovídací hodnotu.

klokanka31
1. pro 2021

Si děláš pr*el ne? My teda dodržujeme všechna opatření, asi jsme teda ufoni nebo co 🤨 že tvůj manžel měl v práci test negativní, víš kolikrát se tohle stalo u manžela v práci? Kolegové antigenní negativní, ale nebylo jim nejlíp tak si zašli sami na PCR test,a pozitivní! A když učitelka ve školce má koronu, pochybuju že by tvůj manžel a dítě měli jen chřipku.

marcicek84
1. pro 2021

No na duhou stranu,kdyz to roznaseji ockovani pod statni pchranou,tak je uz tento pripad asi prd do chliva...
Zajimalo by me jaky druh vysetreni nepocka,prdel bude,kdyz rekne,ze zubar🙈🙉🙊

klokanka31
1. pro 2021

@marcicek84 Ať je to jakýkoliv lékař, je to o hubu. Zrovna moje máma jde za týden k doktorovi a jestli tam potká někoho podobnýho,tak potěš koště 😣

izz76
1. pro 2021

Nemáš žádný pokyn z hygieny, můžeš dělat co chceš, jít kam chceš.

marcicek84
1. pro 2021

@klokanka31 a potka tam takoveho cloveka stoprocentne,muze jim byt kazdy bezpriznakovy ockovany,tak radsi at ted k lekari nechodi pokud nemusi

veroniquecz
1. pro 2021

Ty jsi teda exemplář…. Nákup on line, doktory preobjednat a manžel se synem na pcr.

autor
1. pro 2021

@izz76 presne nemame nic z hygieny.jo to ja taky muzu rict ze delam vse dobre.