Daruj hračku dětem z dětských domovů

jajdaelda
8. lis 2010

@rioko jj,taky je mi smutno,když vidím,že některým udělá radost opravdu maličkost - např. potravinový koš,polštářek,plyšová hračka apod....
dala jsem si link i na Face,snad to osloví hodně lidí a budou moc mít všechny ty dětičky a lidičky pod stromečkem radost 😵

rioko
8. lis 2010

já jsem to zase přeposlala všem na maily loni někteří taky pak vybrali a poslali tak snad iletos se někdo najde 🙂

jajdaelda
9. lis 2010

tak jsem narazila na přání,ze kterého je mi opravdu smutno: "Jít domů za rodiči" 😢 😢 😢 😔

rioko
9. lis 2010

@jajdaelda to jsem si psala do přání každý rok i já ( byla jsem taky jako dítě v dtěském domvě až do dospělosti) ale bohužel každé přání fakt splnit nejde ☹

esterka610
11. lis 2010

Holky,díky za info,posílala jsem už loni a letos budu zas.

Rio,ahoj. 🙂

ygreen
11. lis 2010

ahoj, tak loni jsme se rozšoupli a koupili asi 8 dárků né úplně nejlacinějších, ale letos už máme hypo a další mimčo, takže vybírám trochu cenově snesitelnější dárky 😅 , ale to je snad ještě horší, je mi tak smutno z toho že někdo chce ponožky, polštářek, medvídka, apod ☹ ☹ Nebo ty holky okolo 17 jak chtějí jídelní sady, aby měli s čím odejít ☹
Nevím proč, ale já si vybírám podle zálib 😅 zalíbil se mi třeba kluk 19, co ho baví zedničina a práce kolem dětského domova 😵
Uvidíme kolik toho vybereme letos, ale pod 5 dárků určitě nepůjdeme 🙂

Holky a co ty děti co nemají nic vypsáno? To jako že je jim to jedno, nebo ja? Ale tam to nejde zarezervovat.

rioko
13. lis 2010

tak já jsem dárky už v pátek odeslala 🙂

noangel
13. lis 2010

@rioko tak snad s tim nebude problem, protoze dle instrukci je prvnim dnem odeslani az 22.11.

rioko
13. lis 2010

ajajaj to jsem si nevšimla ale u víc dárků je napsáno odesláno tak asi ne

noangel
13. lis 2010

to je z duvodu aby nevyprsela rezervace nebo se nemusela prodluzovat, ja sem taky vsechno oznacila jako odeslany a poslu az toho 22.

ale bud si to tam nechaji nebo se ti to nejhur vrati

pro jistotu: Vase rezervace je platná 7 dni (vikend se nepocita). Prosime vas, abyste pred uplynutim rezervace oznacili hračku v systemu ze stavu - neodeslana na odeslana. Timto se prodlouzi lhuta, kterou budete mit k dispozici k jejimu odeslani ci osobnimu dorucení do Ceského rozhlasu.

rioko
14. lis 2010

aha tak snad si to tam nechají protože poštovné bylo dost drahé - větší a těžší dárky, znovu by se mi to platit nechtělo 😒

rioko
18. lis 2010

tak mi dnes přišlo že hračky byly doručené a žádný problém že dřív tak jsem ráda 🙂

jajdaelda
18. lis 2010

@rioko super. mě chybí sehnat dvě věci a budu také odesílat 😵

jajdaelda
24. lis 2010

tak my dneska doručili dárečky přímo do rozhlasu,ale je to takové zmatené,protože to nechtěli vzít,že prý až od 27. ,ale nakonec jsem to nechala na recepci....na netu je to takové zmatené,je tam 27.,ale i 22...no hlavně,že to vzali 🙂

jajdaelda
12. pro 2010

šup nahoru,ještě pár hraček zbývá 😉

paolin
13. pro 2010

my už poslali 🙂
jinak už nejde dárečky rezervovat..

majatob
9. lis 2011

ahoj holky, dnes v 9.11 zacina letosni Daruj hracku 🙂

hhranolka
9. lis 2011

a máme tu další ročník,... tentokrát si pro hračku i zadarmo přijede přepravní služba,.. !

Databáze dětských přání, v níž je letos zahrnuto 1.400 dětí a tedy 2.800 přání, bude zpřístupněna od 9.11.2011 od 9:11 hodin. www.rozhlas.cz/darujhracku

NOVÝ WEB A DATABÁZE DĚTÍ A JEJICH PŘÁNÍ http://projekty.rozhlas.cz/darujhracku/deti/all :

- je zde možnost plnění i náhradního přání

- jsou zde skeny přímo originálů dětmi malovaných přání

BEZPLATNÉ DORUČENÍ DÁRKŮ:

Spolecne s GLS , logistickym partnerem projektu jsme pro Vas pripravili moznost jak ZDARMA – RYCHLE - POHODLNĚ – BEZ DOCHAZENI a NOSENI DARKU KAMKOLIV a CEKANI FRONT Vas darek doručit do Ceskeho rozhlasu nejen od Vas z domu, ale treba i z firmy nebo mista, ktere urcite, vcetne napriklad primo ze skladu e-shopu, kde by jste pripadne darek poridili nebo obchodu, kde jej koupite, aby jste jej nemuseli nosit domu a nasledne napriklad za penize na postu. http://www.gls-czech.com/darujhracku/

romcovaklarka
9. lis 2011

Je zahlcený server, nedá se tam dostat... Mno pro dětičky tím líp 🙂

jajdaelda
9. lis 2011

rok se s rokem sešel..je to neuvěřitelný,jak to letí..

už to funguje a letos to mají moc pěkně udělaný...a s tou doručovací službou to je super nápad... 🙂

jajdaelda
23. lis 2011

koukám,že letos tato akce nějak utichla...tak posílám nahoru...třeba se tady ještě nějaký dárce najde 😎

jajdaelda
12. lis 2012

tak se po roce opakuji...

rok se s rokem sešel a i letos se koná akce "Daruj hračku". Pokud byste chtěli potěšit nejen ty své děti,zde je odkaz...

http://aplikace.rozhlas.cz/darujhracku/