Daruj hračku dětem z dětských domovů

sisstin
2. pro 2008

já už jsem si tam taky něco našla..ale je to drobnost 🙂

jabber
2. pro 2008

Já nechápu, když chtějí teplé bačkory - proč nenapíšou velikost 😕 😅

Taky už máme na cestě 2 dárky - pro holčičku a chlapečka 🙂

binki
2. pro 2008

já jsem zapojila i rodiče a mm chce taky něco, takže už toho máme dost a mám velkou, velkou radost, přeju si jen, aby všechny děti dostaly svůj dárek, když už jim život dal takové okolnosti 😉

jabber
3. pro 2008

tak už jen 195 🙂 ale teď už tam jsou fakt jen nákladnější věci 😒

plechajda
3. pro 2008

Ahoj, dneska s tim prisel manzel ze slysel na tuhle akci reklamu v radiu, tak uz i od nas bezi dva darecky :o)

doufam, ze jim to udela radost 😉

jabber
3. pro 2008

Myslím si, že je škoda, že není možnost poslat na určitý dárek peníze - že by se lidi poskládali třeba na horské kolo pro někoho atd, protože nevím, jestli kolo někdo koupí 😅
A taky je určitě dost lidí, kteří by peníze poslali, ale běhat někde a shánět nebudou 😖

jameson78
4. pro 2008

jabber, tohle udělaly vloni holky na Dámě. posílali peníze jedné z nich, ta pak nakoupila dárky, naskenovala účtenky a dala je do alba a na nástěnku do diskuze a dárky pak přivezla na místo určení. bylo to fajn, někdo poslal jenom pár korun, přesně podle svých možností. a někdo víc.

jabber
4. pro 2008

jameson - no já jsem myslela třeba rovnou ty dražší (já nevím, třeba nad 1500) dárky rozdělit na víc rezervací, např kolo za 10000,- rozdělit na 20 rezervací po 500,- a probíhalo by to úplně stejně jako teď, ale s tím, že by bylo ještě konto, kam by se peníze poslaly pod specifickým symbolem (číslem toho dítěte) a dárek by pak koupil buď organizátor sbírky nebo přímo ten DD 😅
Fakt pochybuju, že někdo koupí cizímu dítěti např notebook a takových drahých dárků je tam hodně, takže ty děti přijdou nejspíš zkrátka 😖

jabber
23. lis 2009

Tak už je zpřístupněná databáze pro letošek 😉
http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/
🙂

majatob
23. lis 2009

jupiii, dnes vecer vyberem 😵 😵 😵

rioko
23. lis 2009

tak jsem rezervovala hračky pro 3 děti a dnes je půjdu koupit 😵
jinak já sama jsem několik let vyrůstala v dětském domově a upřímně, materiálního zabezpečení jsme měli dost, ale je fakt, že všechny přání se nemohly splnit nikomu 🙂

jabber
23. lis 2009

tak já mám 4 rezervace 🙂 teď už to jen do 7 dnů koupit a poslat 😎

gabbi
24. lis 2009

jabber dekuju moc za odkaz - poslala jsem komu jsem mohla odkaz dal.
Vybrala jsem dneska hracku a taky ji poslala tak doufam, ze se po ceste z USA neztrati a zitra koupim dalsi pres internet a necham poslat z CR - vcera jsem ani spat nemohla jak jsem byla cela smutna kolik deti nema rodice ☹

jabber
24. lis 2009

gabbi 😉
Tak já včera a dneska běhala a a sháněla jak divá, ale stejně mi ještě něco málo chybí 😀

martimarti
24. lis 2009

Holky, prosím vás, jak to funguje? To pak někam posíláte?
Napište prosím někdo ve zkratce, kdyby se vám chtělo 😉

beruska2x
24. lis 2009

me taky, nejak tapu ☹ to jako musim tu vec koupit? a co kdyz se pak nebude libit je to prece desne na kombinacich 😕

jabber
24. lis 2009

marti - musíš se zaregistrovat, pak si v té databázi vybereš nějaké dítě, kterému bys hračku chtěla dát, pak si jí zarezervuješ, aby jí mezitím nekoupil někdo jiný a do 7 dní ji musíš koupit a odeslat do Č. rozhlasu (adresa tam je) nebo to tam můžeš osobně donést. Pokud to neuděláš do 7 dnů, tak tvoje rezervace propadá a hračku si může rezervovat už někdo jiný. Když balíček odešleš, tak v databázi změníš rezervováno na odesláno. A oni to pak po doručení změní na doručeno 😉 Však mrkni na ten odkaz a bude ti to jasný 🙂

jabber
24. lis 2009

beruska - no ještě ji můžeš ukrást 😀 😎 😉

beruska2x
24. lis 2009

ale je tam treba ticko Nike.. tech je hafo 😕

beruska2x
24. lis 2009

😝 ne ja myslela ze to treba zaregistrujes, posles penize.. je tam na 1 vec desne moznosti jak muze vypadat 😅

jabber
24. lis 2009

beruska - no tak je dotyčnému asi jedno jaké, hlavně že má nápis 🙂 A podle věku a pohlaví můžeš odhadnout co by se tak líbilo 😉 Anebo se dá ještě kontaktovat osoba z toho DD a můžeš si to upřesnit ještě třeba s ní - je to ve sloupečku 'ústav'. Já jsem takhle loni chtěla koupit někomu lístek na muzikál, ale nebylo mi jasný, jestli jeden nebo dva, protože sám tam někdo asi těžko půjde, kor když je to třeba do Prahy 😅

jabber
24. lis 2009

beruska - jojo, tak to je, vybereš to ty jakožto Ježíšek 😉

beruska2x
24. lis 2009

no prave, deti jsou pak desne zklamany kdyz to neni presne podle jejich predstav - i kdyz tyhle deti mozna ne 😅 jdu kouknout co tam je, jdu zitra do mesta tak bych aspon utracela za neco smysluplnyho 😉

martimarti
24. lis 2009

A když to posílám, tak to nějak označím jménem toho dítěte? Nebo oni si to asi poznají a přeberou?

jabber
24. lis 2009

marti - to musíš správně označit ty - jménem a číslem dítěte a který DD - oni by se z těch tisíců hraček asi pominuli - podrobný informace ti přijdou do mailu až si něco zarezervuješ 😉

gtver
24. lis 2009

marti, jako označení vlastně opíšeš ty dva první sloupečky 😉

martimarti
24. lis 2009

Tam má někdo přání - živou kytku palmu ☹ Posílat nebo nosit v zimě palmu ☹
Je to takový docela smutný čtení ☹

jabber
24. lis 2009

Jak jsem loni viděla, protože jsme to tam nesli osobně - oni tam mají pro každý DD označený pytel a tam ty dárky dávají. Pak se pytle rozdají těm domovům.

martimarti
24. lis 2009

Jasný, holky díky 😉
Jestli to není tajný, vybrali jste něco? 😉

jabber
24. lis 2009

marti - je to smutný čtení, hlavně u té nejstarší věkové kategorie - svítící předměty, omalovánky..... ☹

Vybrala jsem 4: dvě malé děti - chlapečka a holčičku a dva z těch nejstarších - ženskou a chlapa 🙂