Daruj hračku dětem z dětských domovů

beruska2x
24. lis 2009

jo vybrala jsem, nic drahyho, koukala jsem po veku, pro maly dite, me se chce skoro brecet, jak ty deti chudaci si prejou takovy veci a nas ma doma blbin ☹

jabber
24. lis 2009

Mě tam dojímají hlavně potravinové balíčky, sladkosti, teplé bačkory, deka, pyžamo.... ☹

martimarti
24. lis 2009

Tak jsem to přelouskala celý ☹ a taky se mi chce brečet, tak moc bych si přála mít moc peněz a podarovat všechny, zatím mám rezervaci na hodinky pro osmiletýho chlapečka, ale ještě bych chtěla něco zarezervovat, tak já to jdu projet znovu ☹

martimarti
24. lis 2009

Tak musím koupit: hodinky, míč a kosmetiku Adidas 😉
Ale raději bych kupovala kola, koloběžky, telefony... ☹

rioko
25. lis 2009

tak já kupovala skládačky, kostky barevné, gumové zvířátka a navíc jsem přidala nějaké knížky a pošlu to rovnou do toho dětského domova - informovala jsem se mailem přímo v tom domově jestli je to možné a prý je

trpaslikg
26. lis 2009

ahoj holky, asi budu vypadat jak trubka, ale jak ta stranka funguje? vzdyt je tam vsude, nejaka rezervace?

martimarti
26. lis 2009

Je tam napsáno "k rezervaci" 😉 takže tím, že na to klikneš, tak si tu položku zarezervuješ pro sebe /ona zmizí/ a ty jí pak případně koupíš 😉 Musíš se ale před tím zaregistrovat 😉

trpaslikg
26. lis 2009

ahaa tak ja se lekla, ze jsem zaspala a vse je uz rezervovane... 🙂...zkusim oslovit kamaradku co ma obchod s detskym zbozim a treba se domluvime na rozumne cene a posle se toho vic 😉

jabber
28. lis 2009

Tak já už mám všechno odesláno 😵 🙂

martimarti
29. lis 2009

Já ještě nekoupila a neodeslala nic ☹ prostě nějak nestíhám, takže jsem včera rezervace zrušila a ihned znovu zarezervovala, tak mi snad znovu poběží ta sedmidenní lhůta. Tento týden to musím koupit i odeslat, kdyby hrom na koze jezdil 😉

rioko
29. lis 2009

já už mám odesláno i doručeno 😵

martimarti
29. lis 2009

Vy jste holky šikovný...já se hanbím ☹
Ale do konce týdne bude také odesláno 😉

rioko
29. lis 2009

Marti hlavně že to stihneš do vánoc a nestyď se, důležité je, že ses rozhodla pomoct, to je krásné 😉 🙂

binki
29. lis 2009

jéé, už to běží? vloni jsme odeslali 7 nebo 8 položek včetně kočárku, tak šup rychle snad tam ještě něco bude 🙂

jabber
1. pro 2009

Tak ještě 240 dětí úplně bez hračky...

martimarti
1. pro 2009

Holky, potřebuji trošku znát váš názor. Mám koupit pro osmiletého chlapečka s mentálním a sociálním handicapem míč. Jaký by jste koupili? Nějaký klasický hodně barevný, nebo fotbalový... 😕 😕 ? Fakt tápu 😀 😀

A ještě: pochopila jsem to správně, že musím každou položku poslat zvlášť v balíčku popsaném jménem, kódem a názvem ústavu?

martimarti
1. pro 2009

...ale hodně to prořídlo, už je tam pár stránek, snad ještě někteří lidé pomohou...já už bohužel nemůžu, co jsem koukala na ta přání, už je to nad mé možnosti ☹

rioko
1. pro 2009

Marti já myslím že nějaký pevnější barevný bude ok, pracovala jsem s postiženými dětmi a barevným míčem nic nezkazíš
a já to pochopila s tím posíláním stejně, ale nakonec jsem měla děti ze stejného domova a poslala jsem to přímo tam, jen jsem označila každý dárek pro koho je...jinak to musíš poslat fakt každé zvlášť zabalený
taky bych ráda pomohla víc, ale nemáme už na to

jabber
1. pro 2009

marti - ty jo, tak to těžko říct 😅 Já bych se spíš přikláněla k barevnýmu, ale je fakt, že osmiletej kluk už se ve fotbalistech vidět může 😅 Tak zkus napsat té kontaktní osobě, když klikneš na jméno ústavu u jeho položky 😅

Já myslím, že ty balíčky můžeš poslat jako jeden velký balík naráz, ale vevnitř musej bejt zabalený a označený každý zvlášť - aby to jen vybalili a rozhodili do pytlů podle toho, do kterého ústavu půjdou.

martimarti
1. pro 2009

Rioko díky, tak to jsem ráda za radu, koupím hodně barevný míč 😉 a pevný, prostě veselý. A asi spíš už trošku větší, ať to stojí ta to 😀

jabber
1. pro 2009

rioko - no ale když máš třeba 5 balíčků, tak přece nebudeš posílat 5 balíčků poštou každý zvlášť, ne?

martimarti
1. pro 2009

Jabber, ale zase s mentálním postižením 😕 si říkám, že by třeba hodně barev bylo lepší. Tak zase nevím...ale rioko s postiženými dětičkami pracovala, tak že asi dám na ni 😉 Ale děkuji za radu 😉

jabber
1. pro 2009

hele, tohle jsem našla na tý úvodní stránce:

JAK JE MOŽNÉ DÁREK POSLAT ČI PŘEDAT A KDE SE HRAČKY VYBÍRAJÍ?

POŠTOU
Dárky je možné zaslat na adresu Český rozhlas, Vinohradská 12, 120 99 Praha 2 s heslem "HRAČKA". První den odeslání je 23. listopad, poslední 9. prosinec 2009! Dárek je třeba označit jménem, kódem dítěte (např. Jiří 356/12)a názvem dětského domova.

V případě, že zasíláte více dárků v jednom balíku, označte jednotlivé dárky stejným způsobem. Na balík je pro lepší orientaci vhodné uvést počet v něm odeslaných dárků.

rioko
1. pro 2009

no tak s posíláním balíčků to jabber vyjasnila 🙂

martimarti
1. pro 2009

Aha... 🙂 Dík 🙂

kaleilah
1. pro 2009

235 bez hračky... ale z 99% to jsou samýdrahý věci typu elektronika, mobily, foťáky nebo značkový boty a oblečení ☹

jabber
1. pro 2009

kaleilah - no jo, proto to tam ještě zůstalo 😅 ale ještě tam něco je....boby, školní batohy nebo stříbrný řetízek 😉

Ale teď jsem si všimla, že si tam někdo přeje rovnátka? To se dělá na míru, ne? 😕 😅

lenkavano
1. pro 2009

holky a kde to čtete?

kaleilah
1. pro 2009

leni stránka zpátky, je tam odkaz na lidi co nemají hračku 😉