Dotazník na téma Rozvoj čtenářské pregramotnosti

pekinka1997
23. únor 2021

Dobrý den, ráda bych Vás moc poprosila o vyplnění krátkého dotazníku na téma čtenářská pregramotnost. Dotazník je anonymní a poslouží k vypracování mé absolventské práce. Moc děkuji za pomoc.
https://rozvoj-ctenarske-pregramotno.vyplnto.cz/

veru181
23. únor 2021

@pekinka1997 Dobrý den, jsou cílovou skupinou pouze rodiče předškolních dětí? Podle úvodních otázek to tak nevypadá, ale u otázky 15 nemohu vybrat nic, když mám mladší dítě (čtu 9 měsíčnímu, když se mi zrovna nepokouší knížku sníst 😀).

klokanka31
23. únor 2021

@pekinka1997 Ten dotazník se nedá vyplnit, např. u otázky zda dětem čtu - nečtu. Další otázka v kolika letech jste začali dětem číst - co mám odpovědět když jsem ještě nezačala malé číst? Chybí odpověď že nečtu...

zelenaesmolda
23. únor 2021

@pekinka1997 vyplneno

janedv
23. únor 2021

Vyplneno, ale nekdy tam je predctenarska gramotnost, jindy ctenarska pregramotnost, otazka 16 mi nedava smysl - me deti cteni miluji a ja je nijak motivovat ke cteni nemusim, takova moznost tam neni. A nesmsyslu by se naslo vice. Ale vyplneno, at slouzi.

holkaokomodra
23. únor 2021

@pekinka1997 dotaznik je nastaven fakt zvláštně, clovek si tam chte nechte musi cas od casu protirecit protoze nema jinou moznist v nabídce

malenka3
23. únor 2021

No, takže jsem to nakonec zavřela. Není to moc dobře udělaný dotazník, otázky mají mnohdy špatný výčet odpovědí, některé otázky nejasné. Z tohohle moc dobré analýzy nevylezou.

amazonkajanik
23. únor 2021

@pekinka1997 no, jsem vám to nějak vyplnila. Ale otázka "co dětem čtěte " jsem odpověděla "co je po ruce " páč vydrží chvíli, pak se rozhodne, že bude chvíli velký kluk, co sám listuje a v zápětí je z toho trhaci kalendář, tudíž čtu třeba i letáky . Až bude větší bez likvidační tendence, mám u rodičů spoustu knih,od pohádek po dobrodružné ...

krtcice
24. únor 2021

Vyplněno