Drahé polovičky a rýmička

zutinka
28. únor 2018

Ahojky,tak mě tak napadla malá anketka.Holky jak Vaše drahé polovičky prožívají rymicku 😉.

hermelinah
28. únor 2018

celý den v posteli, vyleze jen se psema a pro čaj 🙂

zutinka
autor
28. únor 2018

Ano,take v posteli a cajicek,ale to musi byt ta nejhorsi faze.

mon_88017
28. únor 2018

Nelehne si a jde ven řezat dřevo/přemisťovat dřevo s hromady A na hromadu B/kopat jámu na mamuta-prostě vyvádět nějakou nutnou a neodkladnou činnost, bez který by zeměkouli pohltila obří černá díra nebo tak něco. Pak samozřejmě vyžaduje ochání a achání, jak je statečnej. Když mu řeknu, že je blbej a že by měl radši zalehnout do pelechu, smrtelně se urazí. Někdy by mi to chlapský umírání na kanapi s kapesníkama a čajem bylo milejší 😀

mysicka_lb
28. únor 2018

Když všichni v rodině chytneme tu samou rýmičku, vypadá to tak, že já normálně funguju a ani nevím, že jsem nemocná. Syn tak týden chrchlá a smrká, z toho první dva dny stráví na lůžku a pak už je živý a akční. A manžel smrká a chrchlá jen asi dva dny, ale na lůžku stráví týden🙂.

karolly
28. únor 2018

Trošku odbočím od tématu... co rýmička, tu má celoročně, na tu už je zvyklý. ALE.... před týdnem jeden den zvracel - celkem jen 2x - a vypadalo to, že umře... Jinak mu vůbec nic nebylo. No.... náš 20ti měsíční pacient je lepší, než dospělej chlap. Pít po douškách, málo ale častěji? Nemožné. Jíst dietně, po menších dávkách a tak? Nemožné. Ale když jsem první 3 měsíce druhého těhotenství zvracela i 5x denně, do toho se starala o syna, chodila s ním ven, starala se o domácnost a tak, tak to bylo úplně normální přeci ne 😀

ajja87
28. únor 2018

@mon_88017 jj taky to tak mám, ještě je schopnej si jít zaběhat nebo jít do posilovny a pak se diví, že se ta nemoc u nás tluče dva měsíce, protože on ji nevyléčí a nevylezi a hned ji chytne zpátky a tudíž i my.To můj táta to je typickej chlap,co už po prvním zasrmkani umírá a to je teda zase druhy extrém a někdy si říkám co je lepší 😀

mku
28. únor 2018

Muj dva dny umira a dava to patricne najevo, ale sledovani televize mu u toho jde znamenite... a po dvou dnech zazrakem choroba vymizi a jde se behat, na tenis atd...

jaanicce
28. únor 2018

Umira..

vetyver
28. únor 2018

Dvakrát se musí vysmrkat,a už spí v čepici ( aby mu nenastydly dutiny), musí se vypotit (pod peřinu flisova deka) ,vypije na posezení konvici čaje a samozřejmě musí odpočívat.... Jo a začne hned cucat jakýkoliv pastilky a cpat se vitaminama😀 já funguju samozřejmě normálně, naštěstí jsem u nás ta s nejlepší imunitou... i když, kacířsky si občas přeju mít třeba angínu,abych fakt MUSELA marodit a celou péči o děti, domácnost, úklid domu nechala na něm😀

priefi
28. únor 2018

@zutinka smrtelna nemoc 😂

kafr
28. únor 2018

😂 my máme tyto věci jaksi prohozené.
Manžel má lepší imunitu, takže on nic nechytne, já mám náchylné dutiny, takže mám rýmu od podzimu do jara, naštěstí už na ni umírám jen tak 1x za zimu (přestěhovali jsme se z paneláku).
No a pak ještě jemu je jedno, jestli má hlad, za to já jsem obratem nepříčetná.
Jo a taky umí dělat víc věcí najednou, což je u chlapa taky zvláštní.
My jsme fakt divní 😂

jaanicce
28. únor 2018

To tu mela nejaka slecna, nejde nesdilet..

luckylee
28. únor 2018

V pohode.On ma rymu nejakou takovou hezci.Z nosu mu netece,ma to hned usazene,nepsika.
Ja?Ryma je pro me nejhorsi nemoc! Umiram u ni.😂 Jednou si musel muz vzit i paragraf aby se staral o syna.A ja mela teplotu 37,2! Masakr.Radsi bych rodila nez mela rymu.😂

ivuse20
1. bře 2018

Asi takhle, rýmička dobrý. On to přechází a pak se mu to vrací v mnohem horším. A to pak leze do postele a chce ČAJ. On nikdy nepije čaj. Teď nedávno taky, rýma dobrý, hlava dobrý, pak se k tomu přidala teplota a bolest všeho a šel.

jaanicce
1. bře 2018

Tak moje zkušenost s chlapem a rýmičkou respektive nemocí... Ve chvíli kdy mu stoupne teplota o 0,1 stupně tak je jako v horoucím pekle, nedej bože že by měl 37. To pak nastává naprostá nemohoucnost a smrt. Když k tomu má rýmu, tak to už je vlastně skoro mrtvej. Leží, vlastně ani nemluví jen šeptá, pindy typu "Zab mě!" "Asi umírám!". Pořád mi říká, ať si na něj sáhnu, že má určitě čtyřicítky, nemá... Pije čajíčky a cpe do sebe nonstop paraleny, do té doby než to nějak nevymizí. Každopádně hned jak ho to přejde tak jde na tenis, lézt a nebo jede na hory..

mon_88017
1. bře 2018

A eště bych dodala, že když se chlap léčil s těžkejma popáleninama, trpěl celkem statečně, Tramal je halt Tramal..... Ale když sem mu tuhle vyndávala třísku z dlaně injekční jehlou, tak málem vylít z kůže. Oni sou chlapi fakt divný 😀

jaanicce
1. bře 2018

@mon_88017 To já se mu snažila jen zlikvidovat chlupy v uších a vyl u toho jako šakal, ale se zlomeným loktem chodil dva dny..

tynka9
1. bře 2018

@jaanicce tak to bych teda vyla taky. Zrovna ucho mi přijde docela citlivý 😁 chlupy z ucha zásadně zastřihuju. Zlomenina podle mě může bolet i míň.

jaanicce
1. bře 2018

@tynka9 jenze ja mu je netrhala, ma na to strojek s nastavcem.

vanea
1. bře 2018

Znáte to, Bůh vymyslel porod, aby ženská věděla, jak chlap trpí při rýmě ;)
Jinak u nás se u rýmy zásobí kuchyňská linka vitamínama od A-Z, všechny možné šumáky, spreje a doplňky, zkrátka to vypadá, že jsme vykradli lékárnu:D do toho si dělá čaje, které normálně nepije..kupodivu to zabírá ještě s mým čerstvým zázv. čajem (ze kterého se mu chce prý zvracet:D) ale vždycky ho donutím aspoň jeden vypít..a do 3 dní nejpozději je ok...a jinak heká, pořád se lituje, pořád mi to připomíná, plouží se za mnou a je středem pozornosti :D jinak ale normálně pracuje, když mu není fakt zle, tak jde i se psem=) nicméně se mu vždycky snažím ulevit a zastat toho víc i za něj, on mi taky pomáhá, když mi není dobře=) zas takové drama, že by si ani ten čaj neudělal to není:D (nicméně jsme spolu necelých 5 let, třeba se to ještě zlomí:D)

tynka9
1. bře 2018

@jaanicce tak to jooo 😂😁😂

petronelka20
1. bře 2018

Tak podle toho, jakou rymu ma a jaky je prubeh, pokud muze normalne smrkat, tak je to v pohode, pokud ma hustou, barevnou a spatne smrkajici, ze se ucpavaji dutiny, tak vypije litry caje a umira, ale vubec mu to nevycitam, jsem na tom stejne 😀, pokud se mi ucpou dutiny, tak se mi manzel smeje, ze jsem horsi nez chlap 😀