Druhý rozvod

andryyysssek
8. pro 2016

Ahoj holky,je tady některá maminka,která se podruhé rozvedla v mladém věku, a má z každého manželství dítě,a má krásný život s novým partnerem?Já si tím totiž procházím, a i když mě lidi utěšují,že to není ostuda,já se za to stydím,a taky se do budoucna bojím, že si kvůli tomu nenajdu partnera-kdo by chtěl mladou holku,která je dvakrát rozvedená?Momentálně jsem ve fázi, kdy chlapy nechci ani vidět,bojím se,že zas naletím,ale to bude asi tím, že je to ještě čerstvé.

andryyysssek
autor
8. pro 2016

@ninaaa snad už taky někdy v budoucnu najdu už toho pravého 🙂

andryyysssek
autor
8. pro 2016

@lucinkaxxx
@ponds holky,a jak dlouho jste samy?Momentálně chlapa taky nechci,ale do budoucna chtít budu určitě 🙂

aiva01
8. pro 2016

Mela jsem kamaradku, ktera ma 2 holcicky a kazdou s jinym partneren. Ne s manzelem- nebyla vdana. 1.ditko s cizincem jeste na vejsce, 2.bohateho a jak rika po zrale uvaze. No, po 1/2 roce zarlivych scen se po porodu od nej odstehovala, protoze si zacala si s jeho pritelem. Pritele si za rok vzala. Koupili si spolu dum a 3 mesice po svatbe zjistila, ze ji podvadi s mladyma holkama v hotelovych pokojich... Misto rozvodu ji koupil nove auto. Nastesti byl sobec a nechtel s ni dite...
Verim, ze se najdou prekazky pro rozvod, coz je lepsi reseni nez se v manzelstvi trapit. Ale proc se vsechny zenete do manzelstvi? Proc chcete svatbu a prsten na ruce? Me napr.ani jedno nebere, s manzelem jsme 11 let "na hromadce" a ani po narozeni prcka to menit nehodlame.

aiva01
8. pro 2016

@aiva01 napsala jsem s "manzelem",protoze si tak rikame, ale je to ofiko partner😀

lucinkaxxx
8. pro 2016

@aiva01 ja jsem se do svatby teda nikdy nehnala,ale jsem asi stara skola a pikud bych s nekym chtela tvorit rodinu,tak se vsim vsudy.
@andryyysssek ja jsem byla po prvnim synovi ( az na bezvyznamne ulety kteri vubec neprisli se synem do kontaktu) sama asi 4 roky,nez jsem mela takovy vztah abych ho se synem seznamila. Tak zo bohuzel po roce nedopadlo,takze pak dalsi dva roky pauza a pak dalsi partner. S nim 3 roky,tehotenstvi a v 6.mesici zase sama ( nevera z jeho strany). Ted jsou synovi dva roky a 2 mesice a stale jsem sama ( ty jo,to uz je takovou dobu jo? 🙂) A ani nikoho nehledam. Pro me byly vzdycky dulezitejsi deti nez chlap,asi nejsem moc stavena na zivot v paru nebo co ;) A ani nevim jestli bych ted na nej mela cas... Jak psal kdosi nademnou. Nepocitam s tim ze by nekdo prisel,ani to nevyhledavam,ale kdyby to prislo,tak budu prijemne prekvapena ;)
Pokud se teprve rozvadis,myslim ze bys nemela nad chlapama ani premyslet. Podle me je nejdulezitejsi se naucit zit sama se sebou a uzivat si cas s detma nez se vrhat do noveho vztahu.

andryyysssek
autor
8. pro 2016

@lucinkaxxx já nad novým vztahem nepřemýšlím,ale myslím to do budoucna.Přece jen,nechci být do smrti bez partnera.

andryyysssek
autor
8. pro 2016

@aiva01 je pravda,že do první svatby jsem se hnala,ale s druhou, i když jsem ji taky jednou chtěla, přišel manžel.

lucinkaxxx
8. pro 2016

@andryyysssek no tak vidis,aspon uz jsi poucena,ze priste se do toho tak nepozenes ;) vsechno zly je k necemu dobry a ma te necemu naucit ;)

andryyysssek
autor
9. pro 2016

@lucinkaxxx spíš jsem poučená z toho,že ovlivnitelné mamánky nebrat 😉

aiva01
9. pro 2016

Nechci si hrat na " po boji je kazdy general". Da se pochopit, ze nekdy lecos proste nevyjde - myslim ted nejen manzelstvi. Hodne stesti!

andryyysssek
autor
9. pro 2016

@aiva01 děkuji 😉