Evelina nebo Lada, jaké jméno se vám líbí více?

vjem
27. zář 2017

Dobrý den, prosim o názor - jaké jméno se vám více líbí? Evelína nebo Lada? Moc dekuju.

danask88
27. zář 2017

Podle příjmení bych to řešila, ale takhle samostatně spíš Evelína, obě jsou ale super 🙂

vjem
autor
27. zář 2017

Příjmení typicky české. Ale já vnímám obě tato jména jako "ceska"....nebo se pletu? Beru to i tak, jaké nositelky techo jmen znám. ..Lada Kozlíkova, Lada Jelínková. ...Evelína Tepla, Evelína Holá, Evelína Štěpanovska. ...takže asi tak😊 každopádně dekuju za odpověď!

danask88
27. zář 2017

@vjem Nejde úplně o to jestli České i když je to obvykle hezčí spojit české jméno a české příjmení, ale i o to jak se to bude vyslovovat. Čistě o postavení hlásek. Můj syn je například Filip Barták a to se blbě vyslovuje to P a B za sebou je trochu jazykolam. Ale tak tatínek chtěl aby se jmenoval po něm za každou cenu 🙂 Mě se ještě taky líbí když jméno a příjmení začíná stejným písmenem, je to takové vznešené, jako třeba Brigitte Bardot.

vjem
autor
27. zář 2017

Chapu😊 tak stejne počáteční písmenko nemá ani jedno jméno s příjmením....

chocolady
27. zář 2017

Lada 😍

lavita
27. zář 2017

Lada

martina070
27. zář 2017

lada 🙂

babanci
27. zář 2017

Mě se moc líbí Evelina. Byla u nás taky ve hře. Ona ani Lada není špatná, jednu osobně znám, ale byla to vždycky taková nepříjemná osoba, tak mě to asi ovlivnilo. Tu bych proto nedala.

lv
27. zář 2017

Líbí se mi obě, mám Evelínku, tak dávám hlas jí 🙂

martinka1996
27. zář 2017

Evelí 😍

apollena
27. zář 2017

Evelína určitě 🙂

katchula
27. zář 2017

Evelína se mi líbí víc 🙂

vendelinka08
27. zář 2017

Lada...

nafuka
27. zář 2017

Evelínka😍

lv
27. zář 2017

@apollena fandím ti Apolenka a Evelínka jsou mé holky 🙂

nicolajuhaszova
27. zář 2017

Evelínka😍

hlasimse
27. zář 2017

Evelínka 🙂

arasidka81
27. zář 2017

Evelína je krásné jméno 🙂

svetlanalana
27. zář 2017

Evelína určitě je hezčí

kassandra1
28. zář 2017

Evelína se mi nelíbí, přijde mi to pro starší babku. Lada je mladistvější, hezčí.

hlasimse
28. zář 2017

@kassandra1 Mně přijde Lada "starší" - to je zvláštní 🙂

hlasimse
28. zář 2017

A jak by vlastně šla udělat zdrobnělina na Ladu? Napadá mě Laděnka, Ladička (to zní divně), Laďuška?

vjem
autor
28. zář 2017

Možná Ladunka. ..nebo prostě malá Lada😊 kamarádka má Lauru a zdrobneliny také nepoužívá.

vjem
autor
28. zář 2017

Ještě mě napadá jmeno Veronika. Co říkáte??

nafuka
28. zář 2017

Veronika je taky moc hezké jméno.

kassandra1
28. zář 2017

@vjem Veronika je hezké, ale všední...

ploutvicka59
28. zář 2017

Mě se moc líbí obe❤ Nikoho neurazim za nazor a jméno👶Ale takhle budes vedet,ze kdyz na ni na písku zavoláš,otočí se ti jedna z tech vsech Sofinek,Amalek,Elinek,Nelinek,...Tim znovu upozornuju,ze je to kazdeho věc jake da jméno..Nez se to tu zacne hadat jako vcera v jedne debate😅 My máme Zorku..Od zacatku jsem nechtela ,,moderni"jmeno..Kdyby Evelinku uz nemela sestrenice,dals bych ji..I kdyz jsem se snazila vydupat Josefinu😂

vjem
autor
28. zář 2017

@ploutvicka59 tak to je vtipny- já taky chtěla Josefinu, a to moc! A taky neprošla. A Zorku máme v rodině zase my😊. Taky nemám ráda úplně ta "moderni" jmena...a propos ještě byla ve hře Valentýna..viděla jsem jednu starou herečku a usoudila, že to není "moderni" jmeno. ..ale jistá s tím teda úplně nejsem😉. Pár malých holčiček totiz znám. ..

hlasimse
28. zář 2017

@vjem Náhodou Valentýnka je moc hezké jméno a může si nechat říkat i Týna 🙂

chocolady
28. zář 2017

@vjem mi se libi vic prepis Valentina, prijde mi to nobl.. 😉 🙂