Jak často máte sex?

19. bře 2021

Ahoj taková intimní otázka proto jsem anonymní, ale chtěla bych vědět jak často máte s partnerem sex? Popřípadě kolik let jste už spolu ve vztahu? Je možný že chuť na sex úplně přejde? My jsme spolu dva roky a spali jsme spolu ani už nevím kdy naposledy minulý rok někdy 😪

mirkam06
20. bře 2021

My jsme spolu skoro 20 let a cca 2x do mesice😉asi bych si s ním promluvila, v čem je problem🍀

monii007
20. bře 2021

Ja bych si s partnerem o tom promluvila. Řeknete mu, ze vas to trapi a zeptejte se, jak to vidi on.
Muze tam byt nějaký stud. Chlapi jsou na tohle citliví. Klidne to muze byt ta nemoc, spatny spermiogram, strach, ze se vam nelíbí nahy... Je spousta veci, co se mu muze honit hlavou. Ale zakladem je dobra komunikace 😉 zkuste to!

aevintyri
Autor odpověď smazal
Zobraz
herbinaaa
20. bře 2021

v průměru obden, ale když sjem sama a přítel je pryč, tak se uspokojim sama

lucca35
20. bře 2021

Tak jelikož je nemocný jak píšete a spermiogram...,tak otázka asi měla být položená jinak. Pokud má tyto problémy,tak se v nich nejspíš utápí uvnitř sebe a tady by jste měla nejprve hledat důvod na vaši otázku. Možná taky u sebe,nesoudim,nevím jak to máte,ale my se snažili skoro 3roky, chlap z toho měl depku a podle toho to pak u nás vypadalo. Stačila rozmluva a rozebrání toho co se děje a bylo to.

katule1990
20. bře 2021

Jak uz tu zaznelo, po dvou letech chlap, kterej nechce sex, je extremne linej...podle toho popisu mi neprijde, ze by to melo perspektivu a cekal te s nim stastny zivot, ale rada bych se pletla. Minimalne bych zkusila nejakou tu poradnu nebo si s nim o tom otevrene bez vycitek promluvila, jak se citis a co bys po nem chtela. Jeho snizene libido muze souviset i s tou neplodnosti a to nejen psychicky, ale muze mit i nizsi hladinu testosteronu, coz zpusobuje nejen spatny spermiogram, ale taky snizenou chut na sex. Mame za sebou taky IVF kvuli spatnemu spermiogramu. Navic si myslim, ze existuji chlapi, kteri sex k zivotu moc nepotrebuji nebo si to radsi udelaji sami. Ja jsem taky vzdycky mela vetsi libido, ze zacatku jsme spolu spali az 6x denne (to byl extrem), ale urcite min. nekolikrat tydne. Nakonec se to ustalilo na 1-2x tydne, nekdy ale i 14 dni ne a to uz jsem byla nastvana, ze nema chut. Ted mame male miminko a otocilo se to, muz ma chut hodne, u me se rapidne snizila, ale snazim se a kdyz uz to dopadne (tak jednou za 2-3 tydny), tak si to nakonec moc uziju. Verim, ze az nebudu kojit, chut se mi vrati stejna jako byla. Jsme spolu 10 let.

supermatka
24. bře 2021

Jsme spolu 9 let, máme 3 děti (první mám z prvního manželství). Teď zkoušíme 4. Manžel má náročnou práci a děti jsou noční tvorové ale přes to minimálně 1x14dni spíš 1x za týden. Teď Teda často ale to je díky snažení a děti v patře u TV 😂. A já si stěžovala že spolu málo spíme když to bylo třeba jednou za dva týdny. Když čtu tvou situaci už si stěžovat nebudu. Nic méně asi bych se obrátila na odborníky. Netrpí partner depresí?

volcok87
28. bře 2021

Já nevím, máme sex minimálně 1x týdne, ale spíše 2-3x a je to plné vyhovující pro nás oba a jsme spolu 8 let a 2 děti. Nebýt malých kazisuku je sex víckrát 😂 ale můj ex se mnou vydržel nespal téměř 5 let, či jednou za rok a kurvil se kde mohl, mám podezření, ze ho přitahují i chlapi, ale to už naštěstí není můj problém

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz