Jak relaxujete v tomto počasí a této době?

msgracia
30. říj 2020

Jak relaxovat v tomhle počasí a této době?
Já osobně relaxuji s dobrým kafickem a nebo výborným cajikem, k tomu nějaká mnamka a něco ke čtení. Ať už je to kniha nebo časopis.Někdy si ještě pustím k tomu hezkou hudbu.
Když je venku skarede tak se synem hrajeme hry a nebo čteme dětské časopisy. A nejlevnější nálada je když je časopis a k tomu dárek. To radost dvojnásobná.
A jak relaxujete vy?

leniczka23
30. říj 2020

Ty jo, já na časopisech úplně ujizdela a pak najednou druhé dítě a stopka, nebyl čas a už jsem se k tomu pak nevrátila. Teď relaxují většinou u filmu, u seriálu s manželem, nebo v posteli s manželem 🤭😁😁 a když se mi poštěstí být úplně sama doma tak hraju the Sims 😊

msgracia
autor
30. říj 2020

@leniczka23 relax jak relax. Teda knížku stihnu úplně večer u čaje. Jinak časopis při čekání u lékaře

herbinaaa
30. říj 2020

udělám si kafe, dám si magnezium na uvolnění těla i mysle a zacvičim si jogu

lv
31. říj 2020

Peču a vařím 🤩 koukam na serialy, filmy, čtu. Papirove casopisy uz nekupuju, pred 20lety jo, hodně.

gracinka7
31. říj 2020

Časopis jsem teď po letech koupila jeden. Za 80 Kč plný reklam. Díky, už nikdy víc.

msgracia
autor
31. říj 2020

@gracinka7 záleží jaký. Já jsem zatím spokojená s tím či jsem koupila

avodobols
31. říj 2020

Chodím ven, sbírám ty krásné listy, které doma lisuji a pak přežehlím přes pečící papír (nevyblednou barvy), hledám inspiraci na adventní kalendář pro dceru (2 a čtvrt roku) a začínám ho pomalu vyrábět. Taky relaxuju při deštivých uspávacích procházkách s kočárkem-skoro nikoho nepotkám a příroda je zas jiná... 🙂

malinkaelinka
31. říj 2020

Chodím běhat a otuzuju se. Počasí mě nezastaví.

barumrallyebum
31. říj 2020

Prijdu z prace, zacnu varit a ted prijde ten relax- pustim si k tomu hudbu a dam si panaka.

terla
31. říj 2020

Peču a sama s dětmi to i sežeru! A pak s dětmi tvoříme podzimní dekorace.