Jak se zbavit blech? Existuje na ně něco?

j.a.n.u.s.
4. srp 2009

Takove trosku ozehave tema, ale nas pes odnekud dotahl blechu, ktera se bud rozmnozila ci co...ale od zacatku.
Monty bydli s mamkou, chodi k nam...nekdy tam prespi.

Uz jsem chytla 3 blechy(byly placate, nebyly nasosane-takze mely hlad), v obyvaku u pocitace....lezly mi po ruce, kazda v jiny den 😖 ....a Monty tam uz nebyl cca 4dny. Nosi obojek proti blecham, myje se v Ortosanu(od te doby co jsme mu jednu chytli) 😖

Ma otazka:

Existuje na to neco? Nejake chemicke svinstvo, jak je vyhubit, nebo aspon vyhnat z naseho bytu???

Kurna stane se, ne? 🙄

agnust
8. pro 2016

Ahoj, múžete nékdo poradit spolehlivou desinsekční firmu v okolí Rumburku-. Nevadí i vzdálenější, sle aby byla 100 procentní, nechci zbytečné vyhazovat prachy, Dík

lucinkaaah
17. led 2017
Uživatel lucinkaaah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucinkaaah.

Taky jsme s blechami bojovali. Je to těžké a na dlouho. Radila jsem se na http://homezin.cz/media/jak-se-zbavit-blech-1 , kde mi doporučovali všechno, kde by mohly blechy přebývat, tak vyprat, případně vydezinfikovat. Hodně luxovat a nejlepší je prý používat parní čistič. Jen se nesmí zapomínat na těžko přístupná místa, protože právě tam se mohou schovávat. Kdybyste chtěla najmout firmu, tak si účtuje zhruba 1.500 Kč za jedno ošetření. Když ale nic nepomáhá, tak bych po ni šáhla a moc bych se nerozmýšlela.

denis666
14. zář 2017

Dobrý den,

pokud máte zvířata, dejte si pozor na alergie, které jim blechy způsobují - https://www.genomia.cz/cz/veterinarni/kocky/#se...

vipmag
4. lis 2017

Dobrý den, my když jsme likvidovali blechy, narazila jsem při tom na tenhle web protiblecham.cz/ kde jsou všechny informace celkem pěkně pohromadě a o tom jak vyhubit blechy doma je tam taky celý článek protiblecham.cz/hubeni-blech-v-domacnosti/ - mě pomohlo takže doporučuju 🙂

fidorka01
10. pro 2017

Holky přidávám se s dotazem. Zvířata doma nemáme a stejně jsou holky pokousany. Mohou si je děti donést nějakým způsobem že školky? Vůbec netusim.,kde jinde by na ně narazili